Üzenetek a szerkesztőségének

Törölt felhasználó · 2010. március 03. 16:44

Én erről beszélek  már 2 hozzászólásomban is . Mindenki kapaszkodik az IP cimekhez ,de azt kevesen tudják , hogy IP cimem lehet akár az ön Ip cime is ha egy azon szolgáltatónál vagyunk. Amig nem biztosak abban hogy kit tiltanak ki addig ezt ne tegyék meg mert meglehet avalaki olyan lenne kitiltva aki éppen semmit nem tett az önök szabályai ellen. Én már jártam igy s utána ( kaptam egy bocsánat kérő levelet önöktől ) nagyon nehezen tudtam tisztázni magam . Nem szeretném megint ezt átélni igazságtalanul. Ezért inkább kerülöm a hozzászólásokat. További jó munkát sziasztok .

Törölt felhasználó · 2010. március 04. 12:39

Tisztelt Szerkesztőség,

kérem gondolják át, és vezessék be a regisztrációhoz kötött Fórum hozzászólásokat, mert így bárki írhat más nevében és az nem valami tisztességes dolog. További jó munkát.

 

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 08:53

Van 1 kamu képem. Ha már egyszer elküldtem, el tudom küldeni holnap is, egy óra mulva is, meg öt perc mulva is. EZ A GARANCIA ALAPJA? NEM SEMMI!

Javasolnám, hogy agyaljatok ki valami hatékonyabb módszert, vagy egyszerüen csak

 

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 08:55

ne vállaljatok garanciát! A sok kamuhírdetés miatt az oldal elveszíti hitelességét!

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 09:16

Kedves Tavaris!

Azért higyje el, nem ilyen egyszerűen működik a garancia! De engedje meg nekünk, hogy ne tegyünk közzé minden belső információt.

Megértését köszönjük!

VL

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. március 05. 16:53

Ígérem, hogy ez az utolsó hozzászólásom a témához, de szerintem egy szolgáltató akkor válaljon garanciát valamire, ha ellenőrizni és fékentartani is tudja a visszaélőket.A tapasztalatok nem ezt mutatják! Köszönöm szépen, hogy ezt itt elmondhattam!

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 17:06

Szeretnék valamit kérdezni tisztelt Vl szerkesztöség. Ha a meglévő hirdetésembe nem tudok belépni mert önök küldtek egy új jelszót vagy kulcsot vagy mit.De viszont a email-be sem enged be és nem tudom megnézni a az aktiváló kulcsot akkor mit tegyek ? Hirdetésem szeretném tovább használi kérem segicsenek.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 17:23

Kedves Bobi!

Szerkesztőségünk nem küld indok nélkül senkinek semmilyen új aktiváló kulcsot, tehát, ha Ön nem tud belépni oldalunkra, azt nem mi okoztuk. Az email fiókokba történő belépéshez pedig a VL-nek semmi köze!

Nem mellesleg, az, hogy itt és így tudott írni a fórumba (mint Hirdető), máris azt bizonyítja, hogy Ön be tudott lépni a hirdetői felületre (jelenleg is van aktív hirdetése!).

Ezek alapján nem értjük, mi okozza a nehézséget!

Mivel ennek a problémának a részletesebb megvitatása során személyes adatok is előkerülhetnek, kérjük jelezze, hogy itt a fórumon, vagy emailben szeretné további kérdéseit megbeszélni.

VL


Törölt felhasználó · 2010. március 05. 17:32

Nem tudom,hogy ki de megváltoztaták a jelszómat itt is és a  email be is csak én ezt nem tudtam,hogy a email cimebe is megváltoztaták a jelszómat . És én kértem itt önöktöl egy új jelszót de visszont már nem tudtam megnézni az email be.Nem tudom mit tegyek, kérem segicsenek mert a jelszó emlékeztetömet is megváltoztaták. az lenne a legjobb ha vissza álitanák a régi jelszómat vagy segitenének valamijen uton modon. Köszönöm.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 17:42

Kedves Bobi!

Folytathatjuk ezt itt, de nem sok értelme van:

Ha nem tudott belépni az oldalra, hogy hogy mégis itt van, be van lépve, ír a fórumba, hirdetést ad fel, módosít, stb.?

Gondolja végig, mit írt le: nem tud belépni... DE HÁT BE VAN JELENTKEZVE, belépett mint hirdető (tehát tudnia kellett a jelszavát), és tesz-vesz a hirdetése körül és a fórumban...

Ugye nem baj, ha nem értjük, mi a gond?!

VL

Pillangó45 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 05. 18:32

Naív voltam, s örültem, mikor itt is (sok más oldalhoz hasonlóan) beindult a fórum.

Már látom, itt, nyomdafestéket nem tűrő, alpári hozzászólásokat is közzé tesznek.

Talán nem ártana, ha ezeket moderálnák.

Nem azért mert én kaptam az első ilyet, de gondolom senki nem érdemli ezt meg,

illetve, nem hiszem, hogy a forum erről szólna.

Legyen mindenkinek véleménye, ha negatív is, de kulturált módon.

 

Törölt felhasználó · 2010. március 05. 18:46

Jaj, kedves fórumozók! De sok a baj itt!! Én több, mint fél éve hirdetek ezen az oldalon, de még semmi gondom nem volt.

Be tudtam mindig lépni, módosítani, új képet feltenni (átmenetileg ilyenkor az ellenőrzés miatt eltűnt képgarancia logó).

A jelszavad elmenthető, utána csak kattintasz egyet és bent vagy.

A képgaranciáról annyit, hogy elég nehéz csalni, én tudom, mert feltettem néhány új képet és előtte elfelejtettem a teendőket, s hopp, eltűnt a logó. Erről ennyit. BIZTOS, HOGY A KÉPGARANCIÁSOK NEM KAMUKÉPEKKEL hirdetnek.

Amúgy meg pont úgy csinálják, mint bárhol.

Mi lenne, ha élveznénk a fórumot és nem a nyafogás menne?

Vannak városok, ahova még senki nem írt semmit (erre a honlapra:)) Mégis a nézettsége elég jó! :)

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 05. 19:38

Kedves Pillangó45 Szolnok Mellett!

Mi is törekszünk a kulturált hangnem megőrzésére, erre már többször is felhívtuk a figyelmet.

Mivel a fórum utólagos moderálással működik, így előfordul, hogy amíg valaki nem küldi moderálásra, vagy mi magunk észre nem vesszük, ilyen stílusú hozzászólás is látható.

VL


ILONKA · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 06. 10:33

tisztelt szerkesztőség szeretném megkérdezni önöket mi volt a gond a hirdetésekkel .az ip cim alapján tudják mejikröl van szo.csak azért nem akarom a nevünket irni nehogy támadás érjen minket.elölre is köszönöm a válaszotokat.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 10. 15:37

Üdv Mesterek!

Először is engedjétek meg, hogy gratuláljak a változásokhoz, elsősorban a Fórumhoz.

Az indulása óta figyelemmel kísérem az oldalt, de ilyen horderejű változásra eddig nem volt példa, remélem nem fogy el a lendület, a szándék, az erő, az akarat és az idő.

 

Volna néhány észrevételem az eseményekhez.

 

1.)    Abban valóban igazatok van, hogy „nem lehet az embereknek megszabni, mit írjanak, mondjanak, tegyenek”, de gyors, szigorú és következetes moderálással igenis kordában lehet tartani a fórumot.

 

2.)    A „Vélemény feladása ehhez a hirdetéshez nem engedélyezett” rovatot fel kellene szabadítani a hirdetői hozzájárulás alól. A debreceni oldalon pillanatnyilag futó 98 hirdetés közül 1, azaz EGY hirdetéshez lehet(ne) véleményt írni, de az sem lehetséges, mivel a hirdető a titkos kódját nem adta meg. Ez így értelmetlen és jelentős mértékben rontja az oldal és a hirdető hitelességét. Pontosan az volna a lényege a hirdetésnek, hogy az adott lányról valamennyi beszámoló, komment, észrevétel egy menüpont alatt megtalálható legyen, és ne kelljen órákat tölteni a különböző menüpontok közt keresgélve, érdektelen beírásokat visszaolvasva. Ha megnézitek a hasonló vezető portálokat, akkor azt fogjátok tapasztalni, hogy azok az oldalak a megbízhatóak és látogatottak, ahol a hirdetőről minél több rendszerezett információ olvasható. Magam 3 évig voltam moderátora a jelenleg piacvezető portálnak, így nem egy kívánságot fogalmazok meg, hanem több éves tapasztalatomat osztom meg Veletek. Nem tartom logikusnak, az érveléseteket ezzel kapcsolatban. Érthetetlen, hogy miért a hirdető joga a róla szóló vélemény hirdetése alatt történő megjelentetésének eldöntése, akkor, amikor egyéb menüpontokban bármi megírható. Értem én a „hirdetésszervezők” ez irányú igényeit, de ez az oldal nem az ő igényeinek kielégítéséről kell, hogy szóljon.

 

3.)    Jó volna a hirdetés megjelenése előtt, annak szövegét moderálni, hiszen a stílus is minősíti az oldalt. Pl: „szeretek táncot, fotózást, filmezést, műsort is!”, vagy „Várjuk barátnőimmel a hívásaitokat... enyhe DOMINÁT!”, vagy „Szia, XY vagyok, lány városotokban” vagy „XY vagyok teljesen lány itt.” Nem gondolnám, hogy sértené a „hirdetéstszervezők” vagy magának a hirdetőnek az önrendelkezési jogát, ha hirdetésének szövege érthetővé és helyesírási hibáktól mentessé formálódik.

 

4.)    Az Apróhirdetések rovatba célszerű volna egy „hely” kötelezően kitöltendő pontot beépíteni, azt követően a szűrés (keresés) lehetőségét megvalósítani.

 

További sok sikert!

Törölt felhasználó · 2010. március 10. 16:37

Én, mint hirdető szólnék hozzá Jampec javaslatához. Van, amiben talán igaza van, de a lényeggel nem értek egyet.

A hirdetéseket moderálják azonnal, ahogy felkerül, vannak eleve tiltott szavak, a helyesírási hibákat pedig én direkt hagynám, találd ki, miért! :)

A hirdetésem alatt alapból nem engedélyeznék hozzászólást, se pozitívat, se negatívat. Én is nézegetek látogatott oldalakat, elég ocsmányság kerül fel, akár a fórumba, illetve van egy-két általam észrevett oldal, ahol a hirdetéshez lehet írni "véleményt".

Sajnos ott tartunk, hogy hazugságok tömkelege kerül fel. A VL-en egy érdeklődőt senki sem befolyásol annyira, bár a fene megette, ha valaki már a telefonbeszélgetés alapján nem tudja eldönteni, hogy érdemes-e meglátogatni valakit, vagy sem.

Szóval, szerintem, így is lesz elég dolguk a modiknak, hát még ha megindul itt is a fröcsögés.

Ez persze az én véleményem, csak pont azért vagyok hűséges a VL-hez, mert nem lehet akármiket firkálni és még azt is moderálják :)

Még valami fontosat, kinek a pap, kinek a papné. Honnan tudja Józsi, hogy kit keres János? Ugyanúgy, ahogy vannak kultúrált és kevésbé, vagy egyáltalán nem érdeklődők, de zsák a foltját úgyis megtalálja!

Üdv. Andrea

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 10. 17:50

Kedves Jampec!

Köszönjük az elsimerést! Voltak azért változások, de inkább a háttérben, amit persze nem mindenki lát :-)

Válaszaink röviden:

1. Ezen igyekszünk! Ha meghallgatná hirdetőinket, ők is sokat mesélhetnének a szigorú moderálásról:-)

2. Az oldalon a bevezetéskor ez volt a koncepció a véleményekkel kapcsolatban, és ez egyenlőre így is marad. A vélemények írása egy választható lehetőség, vagy él vele a hirdető, vagy nem. Bármelyik megoldást is választja, már eleve ez lehet egy kiindulópont a látogatóknak. A fórum és a vélemény írás két külön dolog, mindenki azt használja, amelyiket jobban szereti.

3. Hosszú hónapokon át moderáltuk, javítottuk a hirdetések szövegét, mind a megfogalmazást, mind a helyesírást, mind pedig a szabályosságot figyelembe véve. Sajnos voltak és vannak hirdetők, akik még ezek után (hogy látták, átírtuk a szöveget), sem voltak képesek arra, hogy önként helyes szöveget írjanak be. Ezért pár hónappal ezelőtt abbahagytuk az ilyen jellegű moderálást. Ezért láthatóak olyan hirdetési szövegek, amiket Ön is említ, mert egyszerűen töröljük azokat a szavakat, részeket, amik nem jelenhetnek meg - így lesz értelmetlen a szöveg! A helyesírást azonban még most is igyekszünk javítani!

3. Apróhirdetés... Hát mi sem hittük volna, hogy a hirdetések feladóinak nem fontos, hogy feltüntessék, melyik városban vannak... Ennek megoldásán dolgozunk. Addig is annyit teszünk, hogy folyamatosan továbbítjuk a hirdetőknek a visszajelzéseket!

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 10. 17:52

Kedves Katónéni!

Köszönjük!

Csak annyit: igaza van, sokszor nem véletlenül hagyjuk benne a hirdetésben azt a szöveget, amiben szinte egyetlen helyesen leírt szó sincs... főleg olyankor, ha így kezdődik: magyar lány vagyok....

VL

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 12. 08:04

Üdv Főnök(ök)!

Csak egy kérdés. Ha már regisztráltam és megadtam az e-mail címemet, akkor a hozzászólás elküldéséhez milyen biztonsággal bír a "Biztonsági kód" megadása? Mit lehet vele megelőzni, vagy kit lehet kiszűrni? Ugyan jó játéknak tűnhet a kisbetű-nagybetű megkülönböztetése, de egy idő után unalmassá válik, főleg, ha nem érti az ember a logikáját és szükségszerűségét.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv, a Jampec

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 12. 13:32

Kedves Jampec!

Iagaza van, a biztonsági kód használata az első napokból maradt meg, amikor nem volt még regisztrációhoz kötött a hozzászólás.

Így már nem szükséges valóban ez a megoldás, töröltük is.

Köszönjük, hogy felhívta rá a figyelmünket!

VL


Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen