Szexpartner fórum veszprém

Veszprémi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
crack · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. január 08. 16:41

Hello Cirk74, sztem ne vedd magadra a dolgot, szereztél egy olyan tapasztalatot, ami a legtöbb férfitársaddal is megtörténik. Arról van ugyanis szó, hogy a leányzóknak 2 tipusa van. Az egyik valóban szolgáltat a szó legnemesebb értelmében. A másik pedig kedves és aranyos, de csak addig, míg megkapja a rózsaszálakat. Utána mindent megtesz, hogy túl legyen rajta. Nekem is volt már olyan tapasztalatom, hogy ilyet szólt, ne csókold a lábam mert csikiz, hason fekve ne csináljuk mert nem szeretem, stb. Miközben én maximálisan gyengéden közelítettem volna hozzá. Aztán amikor lankadsz, szemrehányóan rád néz, hogy most akkor mi lesz, és persze nem tesz semmit az ügy érdekében. Innen már rövid az út a teljes megsemmisülésig, a játékot ő nyerte.
Az első tipus pedig azonnal segít, ha lankadsz, és a végén hatalmas élménnyel térsz haza. Ha egy kicsit több tapasztalatod lesz, hamar rá fogsz jönni, ki melyik csoportba tartozik és annak megefeleően fogsz te is a dologhoz állni. Célszerű attól akit nem ismersz az elején csak egy fél órát kérni. Ez van.

Ja míg el nem felejtem. Véleményed hatásásra NEM fogok Dorkához menni. Köszi az infókat!

 

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2017. január 03. 12:45

Szerintem az minden lánynál úgy lehet, hogy nem szeretnék, ha a farkunk gumi nélkül hozzáérne a nemi szervükhöz vagy a közvetlen közelébe, beleértve a feneket. Erre én is oda szoktam figyelni, hogy ne érjek vele hozzá. Az a legtisztább, ha már hamar rá akarsz mászni a lányra, akkor érdemes az elején gumit húzni, úgy már nem zavarhatja, hogy hozzáérsz vele. A mell tapizása alatt pedig az is lehet, hogy nem feltétlenül az érintés az ami zavarta, hanem az, hogy esetleg tekergetni is próbáltad a mellét (több lány profilján láttam olyat kiírva, hogy "az nem rádióállomás kereső" :D).

Abban viszont egyet értek veled, hogy az itt hirdető lányokhoz valóban nem azért szoktunk menni, mert az arcukkal szépségversenyt nyerhetnének. Nem az az elsődleges nálam, hogy meseszép legyen az arca. Ha csak negyed- vagy ötödannyira néz ki úgy a kiválasztott lány arca, mint az előttem kommentelő Szandrának, akkor részemről biztos lehet benne, hogy nem fogok hátat fordítani az ajtajában, ha jó a testalkata, kedves és megadja a barátnő feelinget. Eddig még egyik lány esetében sem kényszerültem hasonló lépésre. Dorka is jól néz ki az alapján, amennyi látszik belőle.

szandra26 · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. január 01. 18:49

 

 Szia! Ehhez hozzá kell szólnom....Szerintem kicsit erősen fogalmaztál,mármint az utolsó mondatodra értem...Nincs igazad! Először halálra dícsered,utána meg lohordod...?! Furcsa....Én megértem,hogy nem engedte meg azt amit te említettél,ugyanis az egézség a legfontosabb. Gumi nélkül nem tévedünk intim területre,én sem engedem momentán....Sem azt,hogy erősen markolászd a cicijét,ami neki fáj.....Én is szólok,mert nők vagyunk nem bábuk!!!! Ő szexet nem csinál....Amúgy te sem lehetsz valami helyes arcban,ahogy mesélte...:) Szandra

Cirk74 · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. december 30. 21:05

Sziasztok!

Eddig nem írtam negatív tapasztalatot...itt az első!

A lány Dorka(27). Óriási csalódás volt.

A fényképek nem hazudnak. Szép teste van. Az arcát nem vállalja. Nem csúnya de nem is szép.

Nem is ezért keressük őket.

A lényeg: Fél óra várakozással kezdődött a találka - mondván, csúszásban van- én voltam a hülye, hogy felmentem ezek után.

Aranyos volt, kedves. Fürdés után irány az ágy. Masszirozással kezdtünk. Miután hanyatt feküdtem, rögtön a farkamat kezdte símogatni a melleivel.

Be is indultam. Közben símogattam. Kértem, feküdjön hasra most én masszírozom.

Itt kezdődött! Ne érjek a fenekéhez a farkammal mert nem szereti. Ne tapizzam a mellét, mert nem szereti.

Visszafeküdtem- lankadtan.....

Most mit csináljak? Kérdezte Ő.

Mondom- talán egy francia...?

Azt csak gumiban csinálja...ahhoz előbb álljon a cerka, hogy fel tudja tenni a gumit!

Basszus!

Ettől nem fog ám állni!!!

Kérdem én: Mit szoktál csinálni?

Erre ő: Masszázs és szex.

A francia és a szex szerintem kicsit összetartozik. Semmi....

Az ajándékot előre elkéri....a hozzáállás gyenge....

Miért is csinálja ezt?

Még a masszír sem erotikus. Akár anyám is nyomkodhatná a hátam!

NAGYON.NAGYON NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!

FNorbi · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 07. 17:51

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani  egy jó massőrt veszprémbe, vagy környékéről? Úgy összképébe, ki a legjobb (vagy legaább jó)?  Köszönöm!

WAZZZZUP · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. november 10. 09:29

Sziasztok!

A hétvégén meglátogatnék egy hölgyet. 

Szeretnék egy nagyon jó franciában részesülni, popsi szexel egybekötve amennyiben a hölgynek belefér. 

Privátba szeretnék kérni pár ötletet hogy kit is keressek. 

Személyes tapasztalat előny. :)

Köszi a segítséget!

Szép napot uraim!

Jonjo · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. október 03. 13:19

Üdv!  Thai masszázs szalonban volt már valaki?

Jonjo · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. szeptember 12. 13:52

 Mystichez elmenni pl milyen élmény?

 

Jonjo · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. szeptember 12. 13:51

Halihó! Tudnátok ajánlani valakit Veszprémben. Intelligencia nálam az első és tényleg szeresse amit csinál, nem indulok be a kedvetlen essünk túl rajta lányoktól. Ja és persze a külső sem utolsó! (fiatalság) köszönöm a segítséget.

Cirk74 · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 18:16

Mira egy tökéletes szolgáltató!

 

 

Dark Horse · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2016. augusztus 16. 09:43

Kiváló!

 

Andreas1986 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 14:06

Maya 24. kinek milyen tapasztalata van vele? privátban

Laczaa · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. július 18. 21:30

Haszkovó lakótelep. A buszpályaudvarról elindulsz a Bakony felé (észak ). A Jutasi út és az Északkeleti útgyűrű közötti rész az. Összetéveszthetetlen mert csak magas panelok vannak.
*** linkek tiltva ***

 

Sparta300 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. július 11. 15:10

Maya 24. Igen finom kis lány, kedves nem lehúzós. Ajánlom mindenkinek aki szereti a teltebb lányokat.

zolicola · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. június 23. 23:07

nem de tervezek hozzá menni nagyon érdekel már a hölgy

 

zolicola · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. június 22. 10:21

értem sajna róla nem tudok semmit, de majd ha lesz szeretnék hozzá el menni 

 

Laczaa · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. június 21. 16:21

Jelenleg Komáromban van. ( 20 éves)

 

zolicola · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. június 20. 18:08

szia melyik Rékáról van szó én az idősebbikről 

 

zolicola · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. június 20. 18:06

köszi már tervezek hozzá menni remélem még marad itt Veszprémben 

 

pepe001 · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. június 12. 12:46

köszönöm Uram! 


Téma indítva: 2010.02.25., 746 hozzászólás összesen