Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 16:04

Szia! Holnap délelőtt szívesen meglátogatnálak!

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 12. 15:29

Semmi gond :):)

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 15:27

Elnézés drága!

zsuzsi20 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 12. 14:49


Kedves Seftes!

Sajnálom, hogy tegnap így érezted szerintem egyáltalán nem voltam gépies, én élvezni szoktam a sexet, ha a másik fél is ugy viszonyul hozzám, de te folyamatosan a megbeszéltek ellenére máshova szeretted volna dugni a legféltettebb kincsedet... :) ami köztudott, hogy nálam nem megoldható és nem szeretem ha valaki erőszakos. Amúgy  te mivoltod is hagy maga után kívánnivalót. Puszi :)

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 12. 11:50

Drága nem szeretem a mérő szót !!!

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 11:12

Nem is rossz ez a Csirke! Árakban van valakinek tapasztalata mit hogy mérnek?????

 

üdv

Seftes · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 12. 08:58

Sziasztok!

Voltam tegnap Zsuzsi 20 nál és valóban nagyon csinos csaj :) Ajánlani tudom annak aki a szépet keresi! Viszont a leányzó nagyon gépies , rideg és mű! Alig vártam hogy kinyissa az ajtót és elhúzhassak onnan. Tehát ha valaki a szépet keresi akkor menjen , ha élményt akar akkor NEM!

csődőr · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. április 12. 06:46

Tegnap ismét voltam Szex jessy-nél ujra dolgozik ajlálom mindenki figyelmébe tőkéletes a szolgáltatása,Szendy és Gréta is fantasztikus.

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 23:46

Csak mert uj vagyok :)

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:17

És miért pont"csirke"?

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:13

jól láttad de valójába látod akkor vörös árnyalatos de most már szöke vagyok :)

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:05

Bocsi, az adatlapodon ez volt...

A képeken tényleg szőke vagy.

Azt hittem hogy a fénykép csal.

:-)

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:00

:) ez nállam meg van csak nem vörös vagyok

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:35

Bizony! Karcsú, félhosszú vörös hajú, sötét barna szemű, szép kerek popójú.

Többek között.

;-)

csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:25

Sok jó lány van itt szerintem  :)

fickó32 · Újonc (34 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:16

Sziasztok!

 

Érdeklődnék kik most az ajánlott lányok Debrecenben?

Kit lenne érdemes meglátogatni?

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 11. 20:02

Nem baj ha tudod jöhet! m.tbike@citromail.hu -ra

Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 11. 19:33

Hívd fel és kérdezd meg. Én is írtam, hogy ebből a szempontból jobb a debreceni panelház, mert Szoboszló kisváros, nehogy ismerősök legyenek a szomszédok. Égnék, mint az olajos rongy...

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 11. 19:24

Szia Nagykandúr!

Candy felől érdeklődnék.Szoboszló melyik részén esetleg utcában elérhető?

Nehogy a szomszédbe keljen mennem:-))))

 

üdv

sasasa · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 11. 17:16

 

ismerem mindkét érett hölgyet. érdemes megkersni őket. erzsóka fantasztikusan franciázik., de mást is.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen