Szia! Holnap délelőtt szívesen meglátogatnálak!
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 16:04
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 12. 15:29
Semmi gond :):)
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 15:27
Elnézés drága!
zsuzsi20 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 12. 14:49
Kedves Seftes!
Sajnálom, hogy tegnap így érezted szerintem egyáltalán nem voltam gépies, én élvezni szoktam a sexet, ha a másik fél is ugy viszonyul hozzám, de te folyamatosan a megbeszéltek ellenére máshova szeretted volna dugni a legféltettebb kincsedet... :) ami köztudott, hogy nálam nem megoldható és nem szeretem ha valaki erőszakos. Amúgy te mivoltod is hagy maga után kívánnivalót. Puszi :)
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 12. 11:50
Drága nem szeretem a mérő szót !!!
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 12. 11:12
Nem is rossz ez a Csirke! Árakban van valakinek tapasztalata mit hogy mérnek?????
üdv
Seftes · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 12. 08:58
Sziasztok!
Voltam tegnap Zsuzsi 20 nál és valóban nagyon csinos csaj :) Ajánlani tudom annak aki a szépet keresi! Viszont a leányzó nagyon gépies , rideg és mű! Alig vártam hogy kinyissa az ajtót és elhúzhassak onnan. Tehát ha valaki a szépet keresi akkor menjen , ha élményt akar akkor NEM!
csődőr · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. április 12. 06:46
Tegnap ismét voltam Szex jessy-nél ujra dolgozik ajlálom mindenki figyelmébe tőkéletes a szolgáltatása,Szendy és Gréta is fantasztikus.
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 23:46
Csak mert uj vagyok :)
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:17
És miért pont"csirke"?
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:13
jól láttad de valójába látod akkor vörös árnyalatos de most már szöke vagyok :)
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:05
Bocsi, az adatlapodon ez volt...
A képeken tényleg szőke vagy.
Azt hittem hogy a fénykép csal.
:-)
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 22:00
:) ez nállam meg van csak nem vörös vagyok
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:35
Bizony! Karcsú, félhosszú vörös hajú, sötét barna szemű, szép kerek popójú.
Többek között.
;-)
csirke · Újonc (12 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:25
Sok jó lány van itt szerintem :)
fickó32 · Újonc (34 hozzászólás) · 2011. április 11. 21:16
Sziasztok!
Érdeklődnék kik most az ajánlott lányok Debrecenben?
Kit lenne érdemes meglátogatni?
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 11. 20:02
Nem baj ha tudod jöhet! m.tbike@citromail.hu -ra
Brian · Lelkes újonc (79 hozzászólás) · 2011. április 11. 19:33
Hívd fel és kérdezd meg. Én is írtam, hogy ebből a szempontból jobb a debreceni panelház, mert Szoboszló kisváros, nehogy ismerősök legyenek a szomszédok. Égnék, mint az olajos rongy...
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2011. április 11. 19:24
Szia Nagykandúr!
Candy felől érdeklődnék.Szoboszló melyik részén esetleg utcában elérhető?
Nehogy a szomszédbe keljen mennem:-))))
üdv
sasasa · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 11. 17:16
ismerem mindkét érett hölgyet. érdemes megkersni őket. erzsóka fantasztikusan franciázik., de mást is.