Hitetlenkedve olvastam a negatív megjegyzéseket is tartalmazó bejegyzéseket a Nóra(19) név alatt hirdető álomszép hölgyről és egyszerűen nem bírom ki, hogy le ne írjam az ellentétes tapasztalataimat. Hát én nem tudom, de Ti vagy valaki másnál jártatok vagy nálatok valami nagyon nincs rendben. Higgyétek el nagyon szerencsés vagyok, mert a múltban volt már egy-két igazán szép barátnőm, ezért tudom, hogy mi a jó.
Nos amikor megláttam Nórát szexi fehérneműben azt hittem, hogy rosszul látok, percekig magamhoz sem tértem, bármelyik neves szépségkirálynő választáson eséllyel indulhatna. Szolizott bőr, karcsú test, kerek feszes popsi és fantasztikus combok, formás cicik, álomszép szemek és gyönyörű haj.
Ami az esztétikán kívül még nagyon megfogott, az a kislányos bája és kedvessége volt. És ami a szexet illeti felejthetetlen élmény volt, engem annyira rabul ejtet Nóra személyisége, hogy két hete minden nap (kivéve mikor nem voltam Debrecenben) meglátogattam és remélem, hogy még nagyon sok időt tölthetek vele. Nóra kedvessége és bája úgy feltölt energiával, hogy úgy érzem, hogy éveket fiatalodtam, legszívesebben haza vinném és egész nap kényeztetném.
Lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, de nekem biztos, hogy nem kell más, csak reménykedni tudok benne, hogy sose ér véget ez az álom.