Mira 26-ról nem hallotam jókat.
Mira 26-ról nem hallotam jókat.
Engem érdekelne Mira 26. Mit lehet róla tudni? Megbízható? Mesélj kérlek.
🤣🤣🤣
Összekeversz valakivel.
Nem baj....
Azért is menni fogok, és bebizonyítom, hogy nem az vagyok akire gondolsz :P
További szép napot!
Helló! Mindenkinek!
Bianka (a 4332-es végű tel.) Aranyos kommunikatív kis bevállalós csajszika, nincs nyafogás, keményen odateszi magát....
Elnezest , ebben az esetben mindenkeppen ajanlanam Ts Mira 18 at
Ajanlat
Nelly 32 ről tud valaki mondani valamit ( apróhirdetésbe 26 év)nagyon csinos!?
Mi köze a kérdésemnek, hogy mióta vagyok regisztrálva? Nekem ne játszad már az agyad. Kérdeztem, normális választ vártam olyantól aki volt már nála, nem csak osztja itt az eszet.
Az itteni hirdetők közül kit tudnátok ajánlani szűz srácnak akár? Válaszokat előre is köszi :)
Én kihagynám... elég gyakran változtatja a nevét. Egy időben pedig nagyon feltűnően meg volt photoshoppal formálva a teste 😅
Sziasztok, tócós környékéről kit érdemes meglátogatni? Privátban várom válaszokat, köszi.
Sajnos ebből nem tudtam meg semmi konkrétat. Légyszíves csak olyan szóljon hozzá, akinek volt szerencséje Anna 22.-höz.
Helló Mindenkinek!
Lilla 36 Több évtizede járok lányokhoz de még ennyire kedves aranyos nyitott, odaadó lánynál még nem voltam.....( igaza volt hid kollégának )
Mira 26-ról tud valaki v mit?
Anna 22 most fent van de ő csak autóba vagy házhoz megy.Dögös lánynak tünik.
Sziasztok! Na rá
én is kíváncsi lennék,hogy mit tud!
Aki tegnap még két hirdetésel is tolta!
Ő engem is érdekelne! :D
Még nem voltam nála, de régóta tervezek. Ha összejön várjuk a beszit ;)
Anna 22 rol valakinek infója?