Üdv. Mindenkinek
Nem tudom szó nélkül hagyni a Helga körül kialakult helyezetbek bonyodalmakat.
Szeretném meg osztani veletek a tapaszalataimat.
Az én tapasztalatom a következő:
Egyszer voltam nála. Bár az arca ki van takarva ő volt és a képek fedik a valóságot. Tényleg nagyon ott van a lány szexi oda teszi magát. Élveztem minden percét az együtlétnek.
Pár héttel később gondoltam meg ismétlem a kalandot mert tényleg egy csoda eza lány.
Fel is hívtam meg beszéltünk másnapra egy időpontott.
De megkért hogy előtt aznap azért hívjam fel hogy biztos legyen.
Így is történt. Le zsiroztuk. Minden ők
Mikor megérkeztem hívom hogy itt vagyok. Közli hogy nem tud fogadni és egy darabig nem is lesz elérhető. De itt van a barátnője ha gondolom hozzá tudok menni. Kértem 5 perc gondolkodási időt hogy le csekoljam a lányt gyorsan. Gondoltam miért is ne. A képeken nem néztem rosszul ki a másik lány mint már tudjok ki ő.
A barátnője........
Hívtam is Helgát hogy rendben fel mennék.
Sokadik probálklzásra sem vette fel a telót és a másik hölgy sem.
Tehát szépen el sétáltam. Amit nem bántam meg.
Akármilyen jó is Helga hozzá hozzájuk soha többet.
Vannak még gyöngyszemek Debrecenben.
Csak kicsit keresgélni kell ☺