Sziasztok! Betti 44-ről, tud valaki, valami, érdemleges információt mondani? Előre is köszönöm!
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Janmo · Újonc (43 hozzászólás) · 2020. június 12. 16:31
minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2020. június 12. 09:50
Dorina 25 valaki tud rólla v mit?
tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. június 11. 00:54
Köszike
tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. június 11. 00:52
Köszi :)
tamasnagy · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. június 10. 19:03
Sziasztok Urak!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Keresnék olyan csinos lányt aki nagyon jól masszíroz! Nem kell, hogy "happy" vége legyen... Csak egy olyan csinos, lányt keresnék akivel el lehet beszélgetni közben, jól masszíroz. Láttam a hirdetők között (Maja vagy Mia) a képeik alapján valami hasonlót keresnék. Kerestem én a városunkban hasonlót...több helyen voltam már de nem hozták a kellő színvonalat. Tudtok valakit, valakiket ajánlani? Köszi! Tomi
minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2020. június 10. 10:34
Kihez érdemes akkor menni szerinted?
Konda · Újonc (55 hozzászólás) · 2020. június 10. 09:57
Meg mindig ajanlanam Claudya xxx 28at. Egy ideje mar nem lattam de rendszeresen jartam hozza. Ha kedves vagy vele o is az lesz. Nem az az olelgetos tipus de teljesen rendben van amit nyujt. Szuper mellek es talan a legszebb punci!
Törölt felhasználó · 2020. június 10. 08:30
Lehet hogy az eredeti helga jo. Aki a kepen is van. De ha helga nem er ra odadobnak valakit aki koszonoviszonyba sincs a gelga kepeivel. Es még eroskodik es allitja hogy ő helga:))) messzirol kerulendo kategoria a langlovagokkal szembeni banda!!!!!!!!!!!!!!!
minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2020. június 10. 07:55
Helga a legjobb még mindig mostanság debrecenbe,ha visszaolvasgatsz 10 pontokat adott rá itt szinte mindenki..
tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2020. június 09. 23:21
Köszi szépen
minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2020. június 09. 12:15
Eleve 2 hirdetése van ennek a Lizi 22-nek ami azt jelenti hogy nem megy a bolt mert nagyon gyengusz..
minerva · Újonc (48 hozzászólás) · 2020. június 09. 12:09
Egyértelmüen Helga a legjobb még mindig mostanság debrecenbe,ha visszaolvasgatsz 10 pontokat adtak rá..
Törölt felhasználó · 2020. június 09. 05:06
Lizi 22 is ennyire gáz? Még jo hogy nem latogattam meg. Pedig a heten volt tervbe. Akkor nezegetek tovabb.kosz az infot.
Jaman · Újonc (16 hozzászólás) · 2020. június 08. 09:23
Én az ilyen és ehhez hasonló tapasztalatok miatt kerülöm a 30 alatti lányokat. 10-ből 9-szer csalódok bennük. Van egy-két gyöngyszem, de vaktában már nem megyek egyhez sem, csak ha jó véleményt olvastam róluk.
MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2020. június 08. 09:04
Lizi 22 ről pár gondolat
Nagyon sokat gondolkoztam, hogy hogyan írjam le, hogy ne legyen bántó... Két és fél hete voltam nála, hagytam időt emészteni.
A hölgy gyönyörű, veszettül izgató a teste, ahogy néz.
De minden más kritikán aluli. A törölköző zsebkendőnnyi, amin hatalmas lyuk tátong. Másik két hölggyel van egy lakásban. Tudom, hiszen mindkettővel találkoztam.
Egy órára fizettem be, de csak egy aktus fért bele, mert közben kirohangált a barátnőkhöz, telefonálgatott, össze vissza fecsegett. Majd 47 perc után jelezte, hogy letelt az idő. Aktus közben egy hangtalan darab fa.
Nagyon nagyot csalódtam.
Lehetne jó szolgáltató, de sok fejlődés árán.
Üdvözletem!
Visszahúzok Belgiumba....
tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2020. június 08. 01:08
Sziasztok
Any39-nél járt valaki mostanság? Mik a tapasztalatok?
Jaman · Újonc (16 hozzászólás) · 2020. június 07. 22:14
Mondjuk Helga erősen szét van varrva. Az hogy ez a képeken nem látszik nem tudom miért lép meg. Egyrészt vannak lányok, akik nem szeretnék ha ez alapján felismernék őket és van aki kiretusálja őket, masrészt hiszed vagy sem a tetovált emberek nem tetovalassal születnek így bizony elofordul, hogy a képeken amiket látsz meg nincs közben meg már rakerult :) most majd tuti én is megkapom, hogy madame vagyok, de akkor ez van.
cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2020. június 07. 13:24
Naaa erre én is kíváncsi lennék , ugyanis nem találom őket.
Khal · Újonc (3 hozzászólás) · 2020. június 07. 10:32
Sziasztok! Debrecennek melyik részén lehet lányokat találni az utcán?a válaszokat előre is köszönöm.
Törölt felhasználó · 2020. június 07. 07:26
Ugy latszik te is ott dolgozol:)) vagy te vagy a madam:)) feltunoen veded oket:)))))nem helga volt aki ajtot nyitott. Felfogod? Es ez nem az elso eset mar ennel a bandanal. Azert nem csodalkozom. Anno Timihez mentem. Es kesobb utana neztem.es vella nyitott ajtot. Ne nezz mar hulyenek. Csak meg tudok kulomboztetni +20 kilot.meg kb 20 centi magassagot.a tetovalasokrol nem is beszelve!!!