Az egyik tuti helyen 3 lány rendel. *** moderálva ***ka telefonközpont. Ha érkezik vendég, *** moderálva *** lemegy cigizni. A lakásban rajtam kívül még egy vendég. Mindenki jön megy. Mindenki találkozik mindenkivel. Kabaré! Inkább eljöttem. Ott aztán van diszkréció!
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Datt · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. január 21. 20:03
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2020. január 20. 20:30
Jó neked!
1x voltam nála. Hát épp hogy végeztünk kérdezte, hogy szeretnék e zuhizni. Mikor igent mondtam, láttam hogy kevésbé tetszik neki. Majd mondtam hogy inkább nem.... Sűrgős szoláriumba mehetnékje volt mint kiderült....
Virgoncvili · Újonc (40 hozzászólás) · 2020. január 20. 17:53
Üdv! Az idei esztendőmet Luca(45) nevezetű hölgynél nyitottam. :) Telefonos egyeztetés során 1 óra időtartamra jelentkeztem.Hölgy az ajtóban várt, gyönyörű,vonzó virágszál. Amit kértem ,azt elégedetten megkaptam. Összegezve: Francia, aktus, masszás 10/10 Úgy vélem, hogy visszajárós vendége leszek a hölgynek! :) További kellemes napot kívánok! :)
kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2020. január 20. 10:14
Maja(32):
Kedves, korrekt, tisztességes szolgáltató. Kicsit visszafogott viselkedésű. De, így a második találkozó után már kezd megnyílni. Légy vele kedves, barátságos ő is az lesz. A képek abszolut egyeznek a valósággal. A hely kulturált, tiszta, új, rendezett. A szolgáltatás nekem nagyon bejött.
Lassan-lassan feledtetni tudja velem, akit én itt a favoritnak tartottam. Nem írom le a nevét, mert csak vitákat gerjeszt, de K........(23)-volt.
Megyek még hozzá! Becsüljük meg!😊
ninja10 · Újonc (25 hozzászólás) · 2020. január 19. 21:02
Jo estét urak.
*** moderálva ***.
Végül Anitabellininél kötöttem ki aminek örülök is.
Korrekt szolgáltato jo hozzáállás minden a megbeszéltek szerint ment korrekt árakkal .
Csak ajánlani tudom.
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2020. január 18. 18:04
Egyetertek. Abigél szerintem legjobb szolgáltatók között van, a rozsacsokor valóban sok kicsit, de minden eltoltott perc megeri vele, a BF is teljesen megvan, ha partner is ugy all hozzá.
1 dolog miatt vagyok csak szomoru: anno asszem mindig szexpartnerkent volt fent, de utóbbi időkben csak erotikus masszázs van... :/
Nodid · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. január 18. 08:21
Mivel már üzenetben is volt kérve a véleményem Abigélről (26) masszőzről, leírom ide is a tapasztalatomat.
Első alkalommal voltam masszőznél ezért nem igazán tudtam hogy mire számítsak, de már a telefonban is nagyon kedves hangja volt a hölgynek. Elsőre nem vette fel mikor hívtam, de 1-2 perc múlva visszahívott.
A képek eléggé előnytelen szögből készültek, mert a valóságban jobban néz ki, szerintem :D
1 órára mentem hozzá, kaptam egy kellemes masszázst, ami nem volt sem túl erős se gyenge, olyan pont jó, utána rátértünk a lényegre.
Nem tudom mennyi ideig tarthatott a masszázs és meddig a francia, mert volt elég sok közös témánk amiről beszélgettünk a masszázs alatt, ezért gyorsan telt az idő.
Kértem tőle KF et ami ellen nem tiltakozott, úgy folytattuk egy ideig, de aztán visszatértünk arra hogy csak ő kényeztet, a végén a szájába finishhel amit lenyelt.
Kicsit sok volt a rózsaszál a legutolsó hasonló látogatásomhoz képest más szolgáltatónál, de abszolút megérte úgy gondolom, viszont azóta már látom hogy sajnos jelentősen megváltoztatta a ráérését heti 3 napra, előtte szerintem kb minden nap volt.
Bocs ha túl hosszú lett a HSZ és zavaros, még soha nem írtam erre a fórumra :D
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2020. január 17. 20:53
Lehet Kamilla25-rol (Aki Abigélkent hirdet most) beszélsz akkor nem? Neki vannak szilikon mellei, a masszőr Kamillanak kis mellei voltak...
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2020. január 17. 11:22
Dehogy szült.....
Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2020. január 17. 10:20
A Kammila 23 már rég nem dolgozik megszült és babázik, a Kamilla masszázs kerülendő régen Pamela néven futott!
Mia valós képek nagyon szép lány, de valóban kevés a mozgástér!
határvonali · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. január 16. 15:04
Minap éppen Debrecenbe jártam és gondoltam meglátogatott egy szép hölgyet. Ki is néztem asszem hármat és szépen elkezdtem érdeklődni. Azonban amikor beleszóltak a telefonba nekem már akkor elment a kedvem a kikapcsolodastól. Arról pedig nem is beszélek milyen "kedvesek" voltak mikor érdeklődtem a szolgáltatásokról és annak *** moderálva ***. Szóval jó lenne, ha kicsit kedvessebbek lenének. Mert egyenlőre nem mi vagyunk értük hanem ők értünk.
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2020. január 16. 13:59
*** moderálva *** drága tudhaton én soha nem állítok valótlant! :)
kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2020. január 16. 12:01
Már, csak egy kérdés van melyik Kamillát! Kamilla(23)-at aki már rég nem praktizál, vagy Kamilla(25)-öt aki nemrég még dolgozott, és vándorolt is ide-oda az utóbbi időben.🤔
Any36 · Újonc (16 hozzászólás) · 2020. január 16. 11:01
Kedves Úriember. Személyesen ismerem Kamillát a Mia nem ő. Kamilla szőke Mia barna. Kamilla nagy mellű Mia kis mellű. Kérlek szépen ne állíts valótlant. Köszönöm Any
kanászfiú · Újonc (19 hozzászólás) · 2020. január 15. 17:21
Igen amikor az Egyetem sugár úton voltam nála akkor még volt NF.
Aztán később már az se lett, és mostmár tényleg szinte semmi nincsen :))
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2020. január 15. 15:05
Nem, volt lehetőség NF-ra, punci izgatásra is. Tisztán emlékszem, hogy minél jobban ujjaztam orál közben, annál jobban élvezte, emellett ő is nagyon kedves, csinos és értelmes hölgy volt.
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2020. január 15. 14:07
De ö nem csak massssszírozott?
V keverem valakivel?
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2020. január 15. 00:09
Mia 24-hez visszaterve: Nem tom Ti hogy vagytok vele, de a képei valamiért a régi Kamilla 23 masszozt idézik fel bennem (rég abbahagyta sajnos :(). Aki emlékszik rá, az tudja kirol beszélek. Na, Ő azért ott volt minden tekintetben a toppon!
Attis007 · Újonc (21 hozzászólás) · 2020. január 14. 20:55
Erre én is kíváncsi lennék (bár asszem valaki írta itt forumban, vagy talán privat üzenetben, hogy csak kézi levezetes volt, meg simogatás).
Képek alapján nagyon szépnek tűnik a hölgy.
kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2020. január 14. 12:04
Hali!
Én is beszéltem a hölggyel, mikor legutoljára itt járt. Telefonban tényleg nagyon értelmes, kommunikatív volt. Egy dolog nagyon érdekelne. Én mikor rákérdeztem az erotikus részre, az kb. egyenlő volt a nullával. Az oké, hogy inteligens, csinos, szép és jól masszíroz, de ha nincs szinte erotika, akkor miért menjek hozzá. Se kölcsönösség, se simogatás, asszem, csak kézi levezetés. Akkor miért? Írd meg, ha másként volt! Neked mit engedett? Mert akkor jobb a csináld magad mozgalom, és még a virág szállak is megmaradnak!😊😂