Én még Adél 43 at tudom javasolni elég sokszor voltam nála de nem volt csalódás sose :)
Lizi 22 ő viszont messziről kerülendő szerintem erősen lehuzos kategória régebben Kitti néven hirdetett .
*** moderálva ***
Én még Adél 43 at tudom javasolni elég sokszor voltam nála de nem volt csalódás sose :)
Lizi 22 ő viszont messziről kerülendő szerintem erősen lehuzos kategória régebben Kitti néven hirdetett .
*** moderálva ***
Sziasztok!
Régen írtam, ráadásul mindig elhagyom az account-om, szóval ismét új acc.
Némelyik élmény 2-3 éves, de behoznám a lemaradást és mindenkit leírok akinél az utóbbi időben megfordultam.
Bellini kisasszony:
Kinézet terén nála nincs meglepetés, nyilván pont úgy néz ki mint a képeken/videókon. Pöttöm, vékony, szép arcú. Egyeztetés kicsit nehéz volt, de megérte. Mivel videózást is kértem elég vastag csokrot hagytam nála. A hozzáállása olyan kis semmilyen, nem volt se bunkó, se kimondottan kedves, inkább hamar a lényegre térünk. Viszont akció közben tényleg mintha a saját pornódat néznéd, nagyon profi és minden hülye pózt és kérésemet teljesített. Finish is frankó volt. Összességében az ár és a ritka elérhetőség miatt én nem vagyok visszajárós, de szerintem aki kipróbálná a tinilány/pornó feelinget, annak egy próbát megér.
Anett világa (42):
Na ezeket soha nem értettem. Masszázst hirdet de "félórában benne van az NF, egy órában a behatolás is". Én félórát voltam. Az alkat szerintem át kell jöjjön a képeken. Kedves volt, olyan kertvárosi anyuka feeling. A masszázs elég érdekes volt, cickókkal ÉS hassal masszírozott. Amikor az NF-re került a sor, ő sem tartotta tiszteletben amit ilyenkor kérni szoktam, nevezetesen hogy elég gyorstüzelő vagyok, ezért ne nagyon kezezzen. Érti ő a dolgát, mondta, és a hosszú kézi felvezetésnek köszönhetően nem sokat voltam a szájában. A finish is így egy elég gyengén levezetett kézimunka lett. Kár, mert a cickók miatt visszajárós lennék, de azt éreztem rajta is mint sok más szolgáltatón, hogy inkább úgy csinálja ahogy Ő szokta, nem pedig ahogy az ügyfél éri. Rápróbálni azért érdemes, hímcsődöröknek valószínű teljesen más élmény.
Emese, aki most Vanda (28) néven hirdet:
Fullos programra mentem. NFVSZ, popsi. Már az elején unszimpatikus volt ahogy erősködött hogy elveszi az extráért járó rózsákat, de a popsit nem tudja garantálni. Ennek ellenére sikerült, csak elég tré volt ez a felvezetés. Szépnek szép, cickók is rendben, de nekem higiéniailag nem adta. Nem volt szép a bőre, és nem olyan illata volt mint aki épp a zuhany alól ugrott ki. Az akció azért jól sikerült, minden úgy ment ahogy kértem, de a hozzáállás rémesen kedvtelen volt. Nekem nem bejövős.
Kata mama néha megfordul városunkban:
Kornak megfelelő kinézet, viszont a bőre valami eszméletlen durván jó, 60-asként szinte hihetetlen. Cickók mint valami nagyon jó. Csak NF-re mentem, jól csinálta, a finish viszont rettentő béna volt. Vállalja arcra, viszont a pricc előtt kiderült hogy "a szememet azért letakarom". Mondanom sem kell milyen béna látvány és élmény így. *** moderálva *** miatt SOS-re azért oké.
Szofi:
Na ennek kellene lennie a minimumnak amit nyújt egy-egy szolgáltató. Az hogy milyen brutál jól néz ki, az egy dolog. De a körítés és az akció, na az pláne 100-as. Táncolás, csábítás, mintha ő akarna felszedni. Top higiénia. Én pl nem szoktam kölcsönös franciát, de nála nem bírtam ellen állni. Nem a pornós kúrást tűzte ki a zászlajára, de ezt el is mondja, és ha rendesen bánsz vele akkor megy minden. Kellően szókimondóan beszélt action közben, és két akció között tényleg jót lehet vele dumálni. Egyetlen negatívum nekem hogy az NFVSZ kicsit gyengén sikerült mind a kétszer nála, nem láttam semmit + érzetre sem volt jól levezetve. Nagyon-nagyon ajánlott.
Lenne még egy érdekes téma amiről nem nagyon hallottam sem itt a fórumon, sem máshol. Bár lehet hogy köztudott, csak nekem volt újdonság. Vannak itt a városban masszázsszalonok. Olyan is ahol külföldi lányok végzik a nemzetük nevével fémjelzett masszázst. Nos, ha olajos masszírt kér az ember, akkor a kis zárt teremben bármi megtörténhet. Na jó, nem bármi, de a kezek el tudnak kalandozni, természetesen vaskos borravalóért cserébe. Van akinek a susmolós egyezetés utána másra is kinyílik a szája. *** moderálva ***, de akinél bakancslistás az ilyen, ott a lehetőség.
Nekem még pályafutása elején mondta miután levetkőztem, hogy: bocs de nem. Nem férek belé.
Korrekten rendeztük a $-t de azért 69-be lerendezett 🤪
NInettke nekem borzalmas élmény volt. Kedvetlen lárvaarc, kelletlen gépies hozzáállás, ide ne érj, oda ne érj, ez ne érjen hozzám, az ne érjen hozzám - állandóan megakasztott -nem lehetett elsodródni - ott is hagytam. Pedig kedves, udvarias voltam -senkinek sem szokott gondja lenni sem a modorommal, sem a külsőmmel -még ha nem is vagyok 30 éves Adonisz. Ninettke: soha többé.
Szerintem meg nem sajnos! Legalább van kikhez elmenni ahol nincs átverés és lehúzás!
Megtudsz az újhullámosokból nevezni párat akik megütik azt a szintet amit az általam említettek??
Öt éve készült képein még frankón néz ki! De hát az idő vasfoga nyomokat hagy!
Igen nagyon gyenge a felhozatal Debrecenben mostanában. A fiatalok között sok a kamu, C kategóriás hirdető, többen kiégtek, az idősebbek meg hát - idősebbek.
Hiányzanak a megbízható, nem név váltogató, nem több profilos szolgáltatók.
Sajnos csupa régi harcos, hol van az újhullám ??? :(
Jelenlegi hirdetők közül akikhez mindíg szívesen megyek (felsorolás abc rendben nehogy sértődés legyen)
https://www.videkilany.hu/32066-eszter
https://www.videkilany.hu/34711-kiara
https://www.videkilany.hu/64345-lotti
https://www.videkilany.hu/32129-ninettke
https://www.videkilany.hu/79888-sehike
https://www.videkilany.hu/55252-szofi
Köszönöm az ajánlást! Őket még nem látogattam meg,de mindenképpen teszek egy próbát, valami miatt nem keltették fel az érdeklődésem.
Sajnos a lista siralmasan rövid. Ajánlható még Lilla 35, Ramóna 26, Lotti 23, Rita 20.
Kamu az egész!!!
Nem értem miért kell a grófot siratni. Mintha csak ő tudna beszámolót írni. Mi gátol meg bárkit (pl téged is) hogy megírja a jó vagy rossz tapasztalatait? Nem nyafogni kell, hanem írd meg, hadd lássa mindenki, kikkel nem voltál megelégedve.
Teljes mértékben igazad van!
Én már nem is megyek olyanhoz akit nem ismerek, ha esetleg olyan hölgy érkezik a városba aki tetszik, de a fórumon nincs róla semmi infó akkor azt nem erőltetem. Megjelennek pár napra nagyon csinos lányok itt, a városunkban de annyi rózsát szeretnének kapni, amennyi egy virágboltban sincs, a mutatvány pedig messze messze elmarad még az elfogadhatótól is.
Akit viszont bátran ajánlhatok: Alexa 32, Fruzsi 26, Lénuska 29,Eszter 32,Mercedes 30 (bár mióta nála már nincs NF azóta nem voltam),Barbi Lux 30,Ninettke 33,Szofi 42,Luca 45, Panna 55, őket nyugodt szívvel ajánlom, a feltüntetett életkor nem minden esetben stimmel, de a fotók a valóságot tükrözik!Azt javaslom, hogy írjuk meg azoknak a nevét akik még számításba jöhetnek, így hozzá segítjük magunkat egy kellemes élményhez, a rossz tapasztalatokat meg ne említsük név szerint, mert annak nincs semmi értelme.
Ha már a valós képek szóba kerülnek! Az alábbi hirdetésnek vajon mennyi lehet a valóságtartalma?
2012 es keltezés!! Sem a leányzó kora sem a képek (piros ruhásak )nem változtak azóta!!
https://www.videkilany.hu/20600-lina
Hónapokkal ezelött megirtam Milf Sheron képei nem valósak.
Teljesen egyet értek Pacal kollegával,én kb 7éve veszem igénybe ezt a szolgáltatást.Az elmúlt kb 2-3 évben iszonyatosan romlott a lányok hozzá állása.*** moderálva ***.Most látszik ,hogy mennyire hiányzik Gróf Kurátor aki kritikusan megirta a lányokról a hozzá állásukat."Romákat nem fogadok" A hirdetők tisztelet a kívételn azok.Pár évvel ezelőtt 150-160 hirdető között alig volt.Természetesen nem vagyok Roma ellenes ,ha jó szolgáltató.A lányok hirdesei sokszor nevetségesek pl.kiló-kor leirásakor.A hirdetésbe foglalt dolgokat nem tartják be. Maradok tisztelettel a női nem iránt
Tisztelt "Kollégák"!
Egyszerűen felháborítónak tartom azt ami itt folyik kicsiny városunkban. Régóta igénybeveszem az itt meghírdetett szolgáltatásokat. De ami az utóbbi időben megy az valami minősíthetetlen.
Szélhámos semmirevaló hírdetők tömkelege. Az ország második legnagyobb városában ilyen szolgáltatók? Egyszerűen felháborító! Megtörtént eseteket írok le nektek. Tapasztalat illetve elrettetntés céljából. Nagyon vigyázzatok!
-Hiredtő már a nevére nem emlékszem sajnos pedig el kellett volna mentenem. Normálisnak kinéző csajszi normális árakkal. Elmegyek időpontra panzióba . Eddig minden rendben. Majd elkéri a megbeszélt összeget. Aztán szól hogy jön mindjárt elmegy lemosdani. Na akkor láttam utoljára. Egyszerűen eltávozott engem otthagyott a szobába és azt se mondta viszlát! Ez konkrétan büncselekmény! És ez csak 1.
-A másik, ami rendszeres mindennapos. Hirdető szép csinos kivánatos képekkel. Elmész és a valóság köszönőviszonyban sincsenek egymással. Még ha csak pár kilóról lenne szó! De nem! Még csak nem is az a csaj!
-Írja Roma származású urakat nem fogadok. Csak épp azt felejti elmondani , hogy ő is roma (amivel semmi bajom nincs) csak bűn ronda !
-Aztán , elmész fogad egy csaj akinek semmi köze nincs a valósághoz. Kérdezem én hogy te ki vagy? Azt mondja a barátnője sajnos nem ért rá mert épp a dugóban áll vagy köhög vagy megfázott vagy megjött neki nem tudom. De én jó leszek????? Mondom nem !
-Aztán odamegyek megbeszélt időpontra erre azt mondja majd gyere vissza egy óra múlva! (szerinte én ráérek várni meg jönni menni)
-Ha esetleg meg összejön valami akkor menet közben találja ki, hogy fáj a feje nincs kedve, fáj, meg mittudomén oda ne nyúljak. Holott a telefonba benne volt az árba!!!!
Összefoglalásképpen, egyszerűen szánalmas az egész. Az összes normális hírdető eltünt a városból! De akivel beszéltem azt mondta , hogy nem csak a pénz miatt megy el. Veletek is gond van kedves "kollégák" Kedves szolgáltatók szedjétek magatokat össze mert ennek nem lesz jó vége. 1 alkalom és vagy bejön vagy nem? Vagy mire számítotok? Még azoknak a hitelét is lerontjátok akik még normálisak és becsületesek. És az oldal is törekedjen arra , hogy valamilyen szinten ellelnőrizze legalább a hírdetőket. Mert ezzel saját magukkal is kitolnak.
Legközelebb név szerint felsorolom azokat a hírdetőket akik csalnak hazudnak vagy megtévesztik az embereket. Sajnos van tapasztalatom. Itt is tudnék kapásból jópárat akiknek a képei semmilyen formában nem felelnek meg a valóságnak.
Tisztelettel: Egy régi tag akinek már nagyon elege van!
Meg tudom erősíteni én is johnblack "kolléga" alább leírt állításait. Egy szép arcú hölgyről van szó, aki egy kicsit mélabús - aminek nyilván megvan az oka - de verbálisan és a testi kontaktusok terén is hamar össze lehet vele hangolódni. Nagyon érzékien tud bánni a szerszámmal, remek technikája van. Számomra az aktus is jó emlék. Teljesen korrekt, jó szolgáltató.
Meg ha már pár sorral lentebb néztem:
Tina 32: A kor valós vagy ahhoz közeli.
Helyszín: a fényesudvar, de nem a panel, korrekt hely.
Külsőre: A képen ő van, mivel kedves lány, igy haragszom magamra hogy leírom, de fő az objektív hozzáállás, a testét eléggé megviselte a családalapítás, vékony, de sok minden lóg. Viszont az arca nagyon bejövős, legalábbis nekem.
Hozzáállás: Én remek hozzáállást tapasztaltam, kedves, empatikus, nem siettet, nincs csalás, nincs rejtett költség.
Akik egy fergeteges szxcsatát akarnak egy bombatestű nővel, azoknak nem ő a jó választás, de akik egy kedves, szép arcú, figyelmes, korrekt lánnyal szeretnék jól érezni magukat egy kicsit, és ehhez megfelelő modorral rendelkeznek, azoknak remek választás lehet.