Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Loyd · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 22. 16:10

Bianka 27 eves. Jartam nala, 30 percre mentem, jol nez ki test arc, masszázst kb 15 percet csinált,  végen jott a kézi levezetés,  semmi más sem tapizás.  Nem ajánlom. Egy nulla

német villszer · Újonc (46 hozzászólás) · 2019. augusztus 21. 14:46

Milf Sheron képei nem fedik a valóságot.Arca elfogadható mondhatnám bájos,de alakja szét van esve minden lóg.

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 21. 11:05

Bia (29) -ről még Crystal korában írtam beszámolót. Nem volt elrettentő élmény, de messze volt az igazitól - nem az alakja, mert az csini, de az egész. Részletekért ld. a Crystal beszámolómat.

 

Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 16:07

Üdv. Nati 22 C vágány minden velejáróval kerülendő!!!

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 10:17

Most Detti 21 (jól láttam hogy sokkal fiatalabb)

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. augusztus 15. 17:25

Helló Mindenkinek!

Ritkán írok,  de akkora kellemes meglepetés ért hogy most kell..............

Vica 38 Malompark mellett, bejutás egyszerű lakás fürdő rendben,a lány szerintem fiatalabb,már a telefonba nagyon kellemes a hangja, arcra szép, teste csinos,intelligens kellemes társaság

a végkifejlet után is végtelenül kedves,csokor átadás utólag,ritka korrekt lány............. 

 

Kishaver · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. augusztus 13. 15:09

Tina masszázs. (45 évesnek mondja magát) A vizijármű streeten rendel, kerülendő. A pénzt 

SamFlynn · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 21:16

 

Nekem csak a töltött ajkak nem jöttek be. Amúgy a mellein és az ajkain kívül én nem vettem észre több "faragást". Igyekezett a kedvemben járni és ezt többre értékelem, mintsem, hogy zavarjon néhány "tuning alkatrész". *** moderálva ***

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 11:10

Ilyen teljesítmény után egyszer is visszatérni életperceid pazarlása.

 

Andersen2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 05:23

Sziasztok!

Dettike szolgáltatóval vigyázni , nem igazán azt kapod amit a képeken látsz amúgy kedves!

SamFlynn · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. augusztus 11. 15:47

A napokban járt nálam Bia 29, telefonon relatíve könnyű volt elérni. Másodjára felvette bár elég későre adott időpontot mert csak házhoz jön, de megvártam és megérte. A képeken Ő van  nagyon szexi teste van, arcra mindenki eldöntheti, hogy mi jön be neki. Nekem bejött. Elég közvetlen, bár még nem volt nálam így elsőre picit tartózkodó volt az elején , de hamar ellazult szerencsémre. Régen volt részem ilyen jó együttlétben, BF olyan 75%ban van meg. A vele töltött idő  gyorsan elrepült mert szeret a vendég kedvében járni. Részemről 10/9, mivel a tökéletes nem felismerhető. De ajánlott mindenképp, csak elég hamar elfogynak nála az időpontok.

ficko43 · Újonc (8 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 22:47

Maja  masszázs!  Ajánlott!  

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 14:39

Letti (26) - ez a leányzó nagyjából kéthetente változtat nevet. Egy ideig jártam hozzá, mert aránylag csinos, az alkata is "bejön" nekem, és elég jó a franciája, s többféle pózban - aránylag készségesen - lehet vele huncutkodni. Rendes csókolózásra ugyan nem hajlandó, de szinte a nap bármely szakában elérhető, s lényegében a belvárosban dolgozik. Egyetlen, de súlyos negatívuma, hogy igyekszik mielőbb "letudni" játékot, s szereti kívül tudni a vendégét a küszöbön. Tehát a kért időtartam harmadát, felét már lecsípi. Nincs relax-fázis, törlés van, öltözködés van, s esetleg jelzés, hogy mindjárt itt az újabb vendég... Így azután 5-6 alkalom elég volt ahhoz, hogy ne akarjak menni ehhez a lányhoz, mert bár az átadandó virágszálak mennyisége nem túlzó, van jobb opció is a kínálatban.

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 11:06

Akkor javaslom hogy nézd meg kicsit jobban a képeit, például ahol a háttérben csempe van. Kicsit görbül a tér. Bár ettől függetlenül biztosan nem rossz bringa. :D

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 10:58

Érdekes, hogy Fanni 21-ről semmit sem találni, pedig "mellesleg" nem gyenge a csaj a képeken!

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 06. 13:41

Értékes beszámolód, kedves és intelligens bemutatkozása (még a ban-ben-t is tudja használni!) alapján fel fogom keresni!

 

CelticsFan · Újonc (53 hozzászólás) · 2019. augusztus 04. 07:54

Sziasztok!

 

Maja32-nél jártam nemrég. Teljesen levett lábamról a hölgy! :) Valóban tele volt az egy óra "érzékiséggel és bujasággal", ahogyan az adatlapján is írja. 

Csak ajánlani tudom! :) 

 

üdv. CelticsFan 

Badgirl007 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 02. 19:23

Jés amit még ki hagytam persze az az hogy pär ezer Forint ott szerettel volna nekem adni 1 orara ugy h Minden szerettel volna és én ennek mondtam Ellen te peddig felhaborodva mondtad hogy hat de nekem vannak länyok akik par ezer ft-ert ekmennek veled mire fel kérek én extrat😂😂 kedvesem akkor miert maradtäl egy orät több ezer ft-ert ha par ezertért megkapod🤣🤣 nem értem... Beirsz rolam egy rossz Kommentet Ami nem fedi a valosagot..hat ne is haragudj.... De azert azt at egy orät siman vegeg K.F tad... 😂😂😂 De lényegtelen... A lényeg h töllem nem ment még El sohasem ugy vendeg h panasza lett volna.. Söt a N.F igen is dicsérik... De legyen neked igazad... Ennyi idösen amennyi te vagy nem mennék el 20-as länyok hot... Ajänlani tudom neked a 40+... 😉 

 

Badgirl007 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 02. 19:00

Kedves commentelö! 

Biztos az lehetsz akinek nem tetszett a felhozatal.. Hat nagyon sajnällak.. Nem fogom a nap 24 oräjaban sminkelni magam, 😉 attol hogy neked nem tetszett valami 1001 mäsnak tetszik! 

Toväbbi szép napot neked pussy 😉💋

 

Bobo1234 · Újonc (10 hozzászólás) · 2019. július 30. 22:48

Sziasztok! Néhány beszámoló következik, a jobbakból röviden:

 

Sehike: abszolút jó szolgáltató, bár nekem kicsit (igazából nagyon) hiányzik Anett mellőle, jó volna hozzá is visszatérni (bár szerintem már abbahagyta).

 

Liza: vándormadár, de (szerencsére) gyakran megfordul a városban. Korrekt szolgáltató, ha időpontot egyeztetsz vele azt rendesen tartja, nem nézi az órát és nagyon jó vele időt tölteni.

 

Kamilla: ő már ritkábban látogat városunkba, többnyire ha itt van elérni is nehezebb. De azt kell mondjam, ha sikerül elérni tudom, hogy széles mosollyal távozok tőle.

 

Elza: időszakos hirdető, eddig még csak egyszer töltöttem vele időt, de nagyon jó emlékkel távoztam. Ha lesz alkalmam tuti visszamegyek.

 

Kiara: Korrekt szolgáltató, sajnos viszont az elérhetősége miatt elég ritkán látogatható.

 

Szofi: Szintén csak jókat tudok róla mondani. Nemrég új helyre költözött, de a hozzáállása nem változott.

 

2 rossz helyen fordultam meg, amit senkinek nem ajánlok. Az egyik az Eon, a másik az 500-as személyével jelzett utca.

 

Más: volt egy Petra 23-as hirdető, aki bár elég borsosan mérte a rózsákat, jó volt néha látni, vele nem tudjátok mi lett? Ugyanígy, aki tud valamit a régi Anett 18-ról ő is írhat.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen