Bianka 27 eves. Jartam nala, 30 percre mentem, jol nez ki test arc, masszázst kb 15 percet csinált, végen jott a kézi levezetés, semmi más sem tapizás. Nem ajánlom. Egy nulla
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Loyd · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 22. 16:10
német villszer · Újonc (46 hozzászólás) · 2019. augusztus 21. 14:46
Milf Sheron képei nem fedik a valóságot.Arca elfogadható mondhatnám bájos,de alakja szét van esve minden lóg.
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 21. 11:05
Bia (29) -ről még Crystal korában írtam beszámolót. Nem volt elrettentő élmény, de messze volt az igazitól - nem az alakja, mert az csini, de az egész. Részletekért ld. a Crystal beszámolómat.
Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 16:07
Üdv. Nati 22 C vágány minden velejáróval kerülendő!!!
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 10:17
Most Detti 21 (jól láttam hogy sokkal fiatalabb)
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2019. augusztus 15. 17:25
Helló Mindenkinek!
Ritkán írok, de akkora kellemes meglepetés ért hogy most kell..............
Vica 38 Malompark mellett, bejutás egyszerű lakás fürdő rendben,a lány szerintem fiatalabb,már a telefonba nagyon kellemes a hangja, arcra szép, teste csinos,intelligens kellemes társaság
a végkifejlet után is végtelenül kedves,csokor átadás utólag,ritka korrekt lány.............
Kishaver · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. augusztus 13. 15:09
Tina masszázs. (45 évesnek mondja magát) A vizijármű streeten rendel, kerülendő. A pénzt
SamFlynn · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 21:16
Nekem csak a töltött ajkak nem jöttek be. Amúgy a mellein és az ajkain kívül én nem vettem észre több "faragást". Igyekezett a kedvemben járni és ezt többre értékelem, mintsem, hogy zavarjon néhány "tuning alkatrész". *** moderálva ***
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 11:10
Ilyen teljesítmény után egyszer is visszatérni életperceid pazarlása.
Andersen2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 12. 05:23
Sziasztok!
Dettike szolgáltatóval vigyázni , nem igazán azt kapod amit a képeken látsz amúgy kedves!
SamFlynn · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. augusztus 11. 15:47
A napokban járt nálam Bia 29, telefonon relatíve könnyű volt elérni. Másodjára felvette bár elég későre adott időpontot mert csak házhoz jön, de megvártam és megérte. A képeken Ő van nagyon szexi teste van, arcra mindenki eldöntheti, hogy mi jön be neki. Nekem bejött. Elég közvetlen, bár még nem volt nálam így elsőre picit tartózkodó volt az elején , de hamar ellazult szerencsémre. Régen volt részem ilyen jó együttlétben, BF olyan 75%ban van meg. A vele töltött idő gyorsan elrepült mert szeret a vendég kedvében járni. Részemről 10/9, mivel a tökéletes nem felismerhető. De ajánlott mindenképp, csak elég hamar elfogynak nála az időpontok.
ficko43 · Újonc (8 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 22:47
Maja masszázs! Ajánlott!
slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. augusztus 10. 14:39
Letti (26) - ez a leányzó nagyjából kéthetente változtat nevet. Egy ideig jártam hozzá, mert aránylag csinos, az alkata is "bejön" nekem, és elég jó a franciája, s többféle pózban - aránylag készségesen - lehet vele huncutkodni. Rendes csókolózásra ugyan nem hajlandó, de szinte a nap bármely szakában elérhető, s lényegében a belvárosban dolgozik. Egyetlen, de súlyos negatívuma, hogy igyekszik mielőbb "letudni" játékot, s szereti kívül tudni a vendégét a küszöbön. Tehát a kért időtartam harmadát, felét már lecsípi. Nincs relax-fázis, törlés van, öltözködés van, s esetleg jelzés, hogy mindjárt itt az újabb vendég... Így azután 5-6 alkalom elég volt ahhoz, hogy ne akarjak menni ehhez a lányhoz, mert bár az átadandó virágszálak mennyisége nem túlzó, van jobb opció is a kínálatban.
Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 11:06
Akkor javaslom hogy nézd meg kicsit jobban a képeit, például ahol a háttérben csempe van. Kicsit görbül a tér. Bár ettől függetlenül biztosan nem rossz bringa. :D
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. augusztus 09. 10:58
Érdekes, hogy Fanni 21-ről semmit sem találni, pedig "mellesleg" nem gyenge a csaj a képeken!
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2019. augusztus 06. 13:41
Értékes beszámolód, kedves és intelligens bemutatkozása (még a ban-ben-t is tudja használni!) alapján fel fogom keresni!
CelticsFan · Újonc (53 hozzászólás) · 2019. augusztus 04. 07:54
Sziasztok!
Maja32-nél jártam nemrég. Teljesen levett lábamról a hölgy! :) Valóban tele volt az egy óra "érzékiséggel és bujasággal", ahogyan az adatlapján is írja.
Csak ajánlani tudom! :)
üdv. CelticsFan
Badgirl007 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 02. 19:23
Jés amit még ki hagytam persze az az hogy pär ezer Forint ott szerettel volna nekem adni 1 orara ugy h Minden szerettel volna és én ennek mondtam Ellen te peddig felhaborodva mondtad hogy hat de nekem vannak länyok akik par ezer ft-ert ekmennek veled mire fel kérek én extrat😂😂 kedvesem akkor miert maradtäl egy orät több ezer ft-ert ha par ezertért megkapod🤣🤣 nem értem... Beirsz rolam egy rossz Kommentet Ami nem fedi a valosagot..hat ne is haragudj.... De azert azt at egy orät siman vegeg K.F tad... 😂😂😂 De lényegtelen... A lényeg h töllem nem ment még El sohasem ugy vendeg h panasza lett volna.. Söt a N.F igen is dicsérik... De legyen neked igazad... Ennyi idösen amennyi te vagy nem mennék el 20-as länyok hot... Ajänlani tudom neked a 40+... 😉
Badgirl007 · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 02. 19:00
Kedves commentelö!
Biztos az lehetsz akinek nem tetszett a felhozatal.. Hat nagyon sajnällak.. Nem fogom a nap 24 oräjaban sminkelni magam, 😉 attol hogy neked nem tetszett valami 1001 mäsnak tetszik!
Toväbbi szép napot neked pussy 😉💋
Bobo1234 · Újonc (10 hozzászólás) · 2019. július 30. 22:48
Sziasztok! Néhány beszámoló következik, a jobbakból röviden:
Sehike: abszolút jó szolgáltató, bár nekem kicsit (igazából nagyon) hiányzik Anett mellőle, jó volna hozzá is visszatérni (bár szerintem már abbahagyta).
Liza: vándormadár, de (szerencsére) gyakran megfordul a városban. Korrekt szolgáltató, ha időpontot egyeztetsz vele azt rendesen tartja, nem nézi az órát és nagyon jó vele időt tölteni.
Kamilla: ő már ritkábban látogat városunkba, többnyire ha itt van elérni is nehezebb. De azt kell mondjam, ha sikerül elérni tudom, hogy széles mosollyal távozok tőle.
Elza: időszakos hirdető, eddig még csak egyszer töltöttem vele időt, de nagyon jó emlékkel távoztam. Ha lesz alkalmam tuti visszamegyek.
Kiara: Korrekt szolgáltató, sajnos viszont az elérhetősége miatt elég ritkán látogatható.
Szofi: Szintén csak jókat tudok róla mondani. Nemrég új helyre költözött, de a hozzáállása nem változott.
2 rossz helyen fordultam meg, amit senkinek nem ajánlok. Az egyik az Eon, a másik az 500-as személyével jelzett utca.
Más: volt egy Petra 23-as hirdető, aki bár elég borsosan mérte a rózsákat, jó volt néha látni, vele nem tudjátok mi lett? Ugyanígy, aki tud valamit a régi Anett 18-ról ő is írhat.