Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. július 30. 08:12

Hogy kedvező tapasztalatról is írjak: Noémi 19. Nincs helye, házhoz megy, de az én esetemben soha nem számol ezért külön virágot, és persze, ha úgy alakul érte megyek kocsival (közeli vidékre) és nagyon alku-képes a lány. Egyik kedvencem. Van benne egy kis vonó-húr, de az jól áll neki!

orgazmo · Újonc (18 hozzászólás) · 2019. július 30. 07:56

Szupi.... már be is jelöltem mint lehetséges újonc. Nina 0007. Kellene egy olyan funkció, hogy le lehessen tiltani bizonyos hirdetőket.

 

Puncipöcöktetö · Újonc (5 hozzászólás) · 2019. július 29. 16:52

 

Igen a tetovált lány!

Összes pontszámban se adnék 3 pontot se véleményem szerint  kerülendő!!!

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2019. július 29. 15:16

A képei alapján én is kiszúrtam, de még jó, hogy te voltál előbb! :-)

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2019. július 29. 08:34

Ez a tetovált lány?

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. július 28. 23:04

Nina 24 (de van ahol 20). A képek alapján kerestem fel, amelyek csak elég távoli kapcsolatban vannak a tényekkel. A képeken látható mellek állítólag a szoptatás után szívódtak fel, de csak nyomai láthatók. Attól sem kell félni NF közben kárt tesz a fogaival, mert nincs neki. A lényeg, hogy képek alapján egy 10-es skálán legalább 8 pontot ér a lány, a valóságban azonban mindent összevetve sincs 3 pont.. 

Mérce · Újonc (6 hozzászólás) · 2019. július 15. 09:53

Az utolsó képein már látszott hogy terhes. 

 

 

tobebe · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. július 14. 23:24

 

Ha jobban elolvasod, nem hiszem, hogy reklám lenne. Az viszont való igaz, hogy nem most voltam nala, kb áprilisban, akkor nem tűnt fel a terhessége 

tobebe · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. július 11. 09:40

Utóbbi idők tapasztalata röviden: 

 

Dzsenna 21: Elég forgalmas utcán rendel, ahol nagy a forgalom, maga a hely, elég sivár, zuhanyzó nincs, vagyis nekem nem mutatta. A hölgy nagyon vonzó, erotikus kisugárzása átlagon felüli, sok viszont az extra. A francia átlagos, csók az szájrapuszi inkább, pedig extrát számolt fel, szereti ha kényezteti, szexben jó, de nem megyek vissza

Rebeka24: Sok néven hirdetett már, nem véletlenül. SOS-re mentem, ami elvileg 15 perc lenne, ebből négy percet váratott lent, majd zuhany, és a hívás után eltelt 10 perc elteltével közölte lejárt az idő, így dolgavegezetlenul jöttem el, amúgy egy átlagos franciát adott elő abban a pár percben.

Lora33: Kellemes, erotikus masszázs, majd csók és francia.

Milf Sheron39: Átlagos *** moderálva ***, jó francia, amely kölcsönös volt, csók is van.

Dzseni az apróból: Fiatal, vékony törékeny lány, aki szereti a szexet, *** moderálva *** vannak.

Alexa szinten az aprobol: Legmagasabb toronyepulet, testre csinos, de az arca már nem az igazi, nagyon rossz francia, átlagos szex, nem érte meg. 

Már nem látom a hirdetést Mona37: Hívtam, telefonban kedves tájékoztatás, majd időpont megbeszélése, amelyre pontosan érkeztem. Jeleztem megérkezésemet, kért még egy-két percet, melyet bőven kivártam, utána pedig már hiába hívtam, nem vette fel. Nemcsak a hölgyek ideje drága, hanem a miénk is...

Mia28: Nekem nagyon bejön , iszonyatosan szexi nő. *** moderálva ***, nagyon jól csókol, a franciaja átlagos a szexben nagyon jo

nivod85 · Újonc (21 hozzászólás) · 2019. július 06. 13:51

Hello,egy kis beszamolo a legutobi kalandomrol :

Szofi 42:telefonon egyesztetunk a holgy korek es amit meg igert az ugy is volt ,a lakas tista rendezet a celnak megfelelt.Hamarab ertem a helyszinre es latam egy baba nocit nagyon sietni az autobol es csak remenykedtem bene hogy o legye,es igen o volt.Nagyon jo test egy kis szilikonos tuning de arcra is nagyon aranyos ,sok fiatalabb lany el bujhat melete.A szolgaltatas nekem nagyon jol eset,NF-ra mentem jol ert hoza en ajalom.

német villszer · Újonc (46 hozzászólás) · 2019. július 04. 16:05

 

Ezért van a fórum,hogy a jó-rossz szolgáltatóról a Mk társak tudjanak. Kössz Miku

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2019. június 30. 22:20

Igen ő az most Lili 23 néven hirdett.

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 30. 14:26

Egy Debreceni nagyon jó barátom hívta fel a figyelmemet, hogy Debrecenbe vasárnap is nyítva van az Anyakönyvezetői hívatal és az Iza25 át keresztelkedett Lilla25 re 😁😁

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2019. június 30. 10:15

Iza 25 a multkor Nyiregyen, csúnyán átvágott, minden flottul lebeszélve mikor oda érek, telefon kikapcsolva, hirdetés levéve! De előtte már gyanus volt, hogy mintha ugyan az a hirdető lenne akit egyszer meglaátogattam és nagyon gyenge szolgáltatást nyújtott, előtte rá is kérdeztem nem te vagy az a lány?! De határozottan tagadta, hogy ő lenne az! Ugy is felismertem volna ha meglátom az ajtóba!!!!! 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2019. június 28. 16:00

Sziasztok!

Én is ritkán írok mostanában, de jelen esetben nem mehettem el szótlanul a Mylla reakcióján.

Tényszerűen az én tapasztalataim:

-masszírozással foglalkozik, de nincs pénze egy normális masszázs ágyra. ????? Vicc! Ellenben van egy über-gagyi francia ágy, amiből a rugók ki vannak kopva. Ez még inkább vicc!

-hozzáállás nulla. Helyi viszonylatban kifejezetten magas az ár, amivel nem is lenne baj, ha az ember rászánja, de nincs mögötte minőség. Sőt, szinte semmi nincs mögötte. Gyakorlatilag azért is pluszban fizetni kell, hogy a ruháját levegye. (Vicc!)

-thai gyökerek valószínűleg egyáltalán nincsenek, romantikusak annál inkább

-a gyere ide...menj oda...várj egy kicsit...stb. tipusú kommandózás valóban élő dolog nála - jelzem ezt kifejezetten gusztustalannak tartom minden szolgáltatónál

-a legfrisebb képein nem ő van, ez teljesen biztos. A testalkat nem stimmel. A régebbi arcos képei stimmeltek, bár erősen retusáltak voltak. A valóság egészen más.

-aki masszázsra vágyik, az NAGYON MESSZIRŐL KERÜLJE EL, mert sírni fog  a végén.

 

Mylla · Újonc (12 hozzászólás) · 2019. június 28. 08:06

Steve N1!

Elsőnek is rossz reklám is egy reklám!

Továbbá ez egy kimerítő elemzés volt! Thai gyökerekről,pedig anyit hogy te inkább néztél ki "napsutotebbnek" mint az átlag!

Ilyenkor már sajnos nem értem a másik ember pocskondiazasat .De  viszonzasul ennyire rossz szajizű embert nem fogadnék én sem többet viszont!

 

 

UI:amilyen a mosdó ,olyan a törölköző is!

 

Csók mylla 👄😊

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2019. június 26. 09:52

Sziasztok.Pamela20 EON környéki lány én is csalodtam nem is olyan rég.Kidobott pénz az ablakon volt a lány.Én is kerűlni fogom őket.

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2019. június 24. 15:41

Akkor egyszerűen nem kell fogadni vendéget...

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. június 24. 08:54

Nina 21. Az EON környéki lányokkal, a teljesítményükkel és a viselkedésükkel korábban is voltak problémáim, ezért egy kicsit aggódva hívtam fel Nina 21-et. Közölte, hogy kicserélődött a gárda, most teljesen új lányok vannak a bázison, más szellemben adják elő a virágok szeretetét. A korábbiak Pécsre távoztak. Tényleg ott hirdetik magukat. Felbátorodva a jó híren időpontot egyeztettem, majd amikor a ház elől hívtam közölte, hogy dolga van és stornó. Szóval a lényeg az új garnitúra is ugyanolyan szinten adja elő magát, mint a régi. A részemről továbbra is erősen kerülendő a hely!

Lindabi · Újonc (7 hozzászólás) · 2019. június 21. 20:59

Koszonom kedvesseged! :-) en is jol ereztem magam veled! Varlak maskor is puszi 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen