Nyilván nem a fotogarancia kiadója a vétkes; megvezették annak a csajszinak a bedobásával, aki a képen van - utána egyszerűen csak nem ő szolgáltat a valóságban.
Nyilván nem a fotogarancia kiadója a vétkes; megvezették annak a csajszinak a bedobásával, aki a képen van - utána egyszerűen csak nem ő szolgáltat a valóságban.
Én is igy jártam,ennyit a fotógaranciáról.............
Vivienn 34 ( https://www.videkilany.hu/57855-vivienn ) A LEGNAGYOBB ÁTVERÉS!!! Nem tudom, kinek a képeit használja, de tuti nem ő van rajtuk. A képeken a csaj egy igazi bombázó. Aki ajtót nyit és Vivienn-ként mutatkozik be, egy +20 évvel és +20 kilóval több molett cigány csaj, jó nagy seggel! Kíváncsi lennék arra, aki rányomta a képekre a Fénykép garanciát !
Sziasztok. Ginger nagyon ajánlott kategória. már többször voltam soha nem okoz csalódást. de sajnos mostanában elég nehét elérni :) *** moderálva ***
"Egyes debreceni hirdetők hónapokig, évekig nem raknak fel új képeket"
Itt szeretnem megjegyezni Fruzsi24 masszozt. Mult heten voltam nala, kepeken nulla felesleg, paran irtak hogy azota kis felesleg van rajta, de nem feltuno... Hat nekem elegge szembetuno volt a plusz suly rajta. ***moderálva***
Magarol a masszazsrol: Szerintem eleg gyenge volt a masszirozas resze, a szoba allapotaval egyutt, el lehet vele beszelgetni, NF nem volt rossz, es van 69 is kolcsonos franciaval ha akarsz, de amikor levezetes utan maradt meg vagy 15 percunk akkor oda sem fekudt hozzam, vagy barmi. En probaltam kozeledni, simogattam stb. De ő ezt egyaltalan nem viszonozta. 10/6
Úgy látom ellepték Debrecent a vándor madarak. Semmit nem tudunk róluk, és prémium szolgáltatónak tartják magukat. Felhívtam párat, és nem kicsit vannak elszállva, és nem csak maguktól. Jöhetne pár beszámoló eme sok like-os Ferrari p1nákról.
Barbi(19) sajnos visszatért. Senkinek nem ajánlom. Franciska 10/2, action=fadarab, ráadásul bunkó a lelkem. A képeihez képest nem keveset szedett fel, illetve sok minden extra...
*** moderálva ***
Köszönöm!
Kicsit gyanús nekem,. hogy pár óráig fent van a hirdetése( 3 is ) aztán leveszi pár napra. Utána megint és megint ugyan ez.
Egyszer sem vette fel. :-(
Nekem is felakadt rajta a szemem.Szép nagy cicik imádom az ilyen tipusu lányokat.
Sziasztok!
Gina20: Az egyetem sugárúton rendel. A lakás okés. A lány nekem nagyon bejött, főleg arcra. A teste mint a fotókon. A hozzáállása
példa értékű szerintem. Valóban mintha a szeretőmhöz mentem volna (pedig az első látogatásom volt). Csókolgatott és simogatott végig.
Érezhető volt, hogy valóban élvezi a szexet. Aki kedveli az ilyen típusú lányokat annak egy próbát megér! :)
Hú, Lili 42-nél azok a cicik! Szerintem a hétvégén meg is látogatom.
Anna (23)
Sziasztok!
Végre sikerült eljutnom Annához tegnap :)
Valahogy sose jön össze, mert mire ráérnék addigra tovább áll. Tegnap is elég rohanós napom volt de gondoltam azért is odaérek valahogy... és összejött :)
Szóval a lényeg... nagyon cuki lány :) kedves, aranyos, beszélget, érdeklődik. Nekem az arca is nagyon tetszett, és olyan tekintete van, hogy már majdnem zavarba hozott.
NF-el kezdtünk azt nagyon finoman érzékien csinálja. Nekem ez a végére talán túl finom volt, (befejezésként NFVSZ-t kértem a végén ami benne van az alapban) én egy picit "durvábban" szeretem, de végülis sikerült elérni a célt :)
Anna testre is az esetem mert szeretem a vékony lányokat, főleg ilyen csinos popsival, tehát doggy-ban kezdtük de erről hamar áttértünk misszinoárisura, mert nem bírtam volna soká :)
Úgy elszaladt a félidő, hogy legközelebb ha tehetem akkor egészre kellene mennem :)
Abszolút barátnő feeling volt és bár én nem feltétlen ezt keresem azért nagyon bejött és jól esett hogy úgy tűnt megvan a kölcsönös szimpiátia.
Részremről nagyon ajánlom!
Elég ránézni a képek hátterére...
Hááát... számodra ez csinos? Bár ez a dolog szubjektív.....
Új lány a palettán: Flóra (20) Felhívtam, felvette. Érdeklődtem, merre dolgozik. Mondja, de hadar, egy mukkot sem lehet érteni a mondókájából. Megkérdezem újra, megismétli ugyanabban a tempóban, majd bontja a hívást. Így nem sok vendége lesz. :(
Visszatérése alkalmából meglátogattam Ninettkét!
Nagyon jó,hogy újra elérhető és van nekünk!
Láttam én is. Van önbizalom az biztos. Komolyra fordítva szánalmas...
A Mia(23) és társai "csodálatos, fantasztikus" masszőzökről annyi a véleményem, hogy alapjában véve "magasak" az elvárásaik, de annyival nem adnak többet... Nekem továbbra se éri meg őket meglátogatni.
Most látom az apróban, hogy (saját szerény bevallása szerint) FEHÉRLILIOM Debrecen "legcsinosabb hölgye".
:-)
Uraim!
Tesztelte már valaki városunk legcsinosabbikát?
Miert kaptal ilyen sok dislikeot? Nem ertem...
Mia23 tenyleg brutalisan szep csaj, jol massziroz, levezetes is kiraly. Csak ajanlani tudom mindenkinek.
Par napja voltam Ginger21-nel. Es istenien jo volt, az egy oras progit valasztottam, ketszeri levezetessel (ovszeres francia) az elejen es vegen, csuszkaval megspekelve. Plusz eleg szeles a valasztek. Gyonyoru szep a csaj, tokeletes fenekkel, testtel. Kedves, aranyos teremtes! Szerintem visszatero leszek nala!