Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 26. 12:02

Mert te plasztikai sebész vagy?  Nem a tipi tapirol írtam, hanem arról hogy az ő melleiben is van egy jó adag szilikon. 

 

starion · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. november 24. 13:20

A látszat csal ;-) Jobban jársz ha kihagyod! 

 

Kamasz · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. november 23. 14:30

Sziasztok.

Mia23 -nál jártam, egy kellemes egy órát voltam.

Nagyon rendben van a lány,szép és kedves.

Egy finom maszirozást kértem,majd jött a csuszka...imádtam!Remélem még tudok menni..nagyon szép lány!!Ajánlott!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. november 22. 22:58

Úgy értettem az ő szilikon mellei nem tetszettek. Nagyon életidegen tapintása volt.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2018. november 22. 20:41

 

Emlékeim szerint Bársony kebleit én is láttam.... sőt, nem csak láttam!

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 22. 16:11

Hát, emlékeim szerint Bársony kebleit is látta plasztikai sebész.....sőt, nem csak látta!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. november 22. 12:59

A válasz a kérdésre nem a masszirozas a fő profilja, és igen magasak az elvárásai. Úgyhogy ezt én is kihagytam. De biztos van hozzá értő közönség. Nekem is inkább a természetes dolgok jönnek be , főleg Bársony mellei után...

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 21. 23:08

A képei tényleg ütősek, de azt elég nehéz eldönteni, hogy mennyi a nő megjelenésében a genetika és mennyi a plasztika. Nekm úgy tűnik, hogy a keblei és a szája is fel van rendesen tuningolva. Feltehetően az én bajom, de nekem a természetes dolgok tetszenek inkább. De az izlések, hasonlóan más dolgokhoz, különbözőek lehetnek.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. november 21. 22:44

Ancsa35 masszőznek igen erős a kisugárzása van a környezetére!! A berendezés egyszerůen meggörbül körülötte!

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2018. november 21. 19:46

Nem csak masszíroz. Sőt... telefonban azt majdhogynem meg sem emlîtette :) viszont elég *** moderálva *** vannak. Testre tényleg nagyon ütős. Ha a hozzáállás is olyan akkor korrekt az árszabás , de egyenlőre magasnak tartom , hogy nem tudom milyen lehet. Aki kipróblta ma írjon véleményt mert csak pár napig lesz. 

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2018. november 21. 19:38

Nem vettem a bátorságot. Nekem a masszőz dolog nem igazán jön be.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. november 21. 19:20

Aha! Érdeklődtetek már nála?

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2018. november 21. 13:04

 

Nagyon rendben van az biztos :D

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2018. november 21. 10:12

Hú! De jó nő ez a Bianka 24!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. november 19. 18:47

Ez a debreceni fórum.

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2018. november 16. 17:07

Igen, ráadásul a kora is mindig más és más. Volt már 20, 25 és most épp 22 éves.

 

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. november 15. 23:22

Oh igen Nily. Egyetlen egyszer voltam nála pont utána abbahagyta. Pedig vissza járnék. Sőt megkockáztatom hogy nem is nagyon mentem volna máshoz annyira megvolt a kémia :) jah és igen a popsi temaban én is rá szavaznék. De egyébként Anita Bellininek is dobogós a popsija :)

 

Anonymous · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. november 14. 07:04

Inkább Nily-re szavaznék! Tisztára, mint Jen Selter.

Most Vanda új képei fogtak meg. Remélem igaziak!

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2018. november 13. 21:26

Egyet értek tanult kollégámmal, mivel tavaly, s néhányszor még ebben az évben is módom volt testközelből csodálni, sőt érinteni is azt a csodásan formatervezett popsit. Ráadásul Anett minden szempontból a jó szolgáltatók közé tartozott.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 13. 14:43

Ha már popsiról van szó, akkor ti feltehetően nem ismertétek Anettet a Fürediről, az autós mekivel szembeni panelból.....

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen