Mert te plasztikai sebész vagy? Nem a tipi tapirol írtam, hanem arról hogy az ő melleiben is van egy jó adag szilikon.
Mert te plasztikai sebész vagy? Nem a tipi tapirol írtam, hanem arról hogy az ő melleiben is van egy jó adag szilikon.
A látszat csal ;-) Jobban jársz ha kihagyod!
Sziasztok.
Mia23 -nál jártam, egy kellemes egy órát voltam.
Nagyon rendben van a lány,szép és kedves.
Egy finom maszirozást kértem,majd jött a csuszka...imádtam!Remélem még tudok menni..nagyon szép lány!!Ajánlott!
Úgy értettem az ő szilikon mellei nem tetszettek. Nagyon életidegen tapintása volt.
Emlékeim szerint Bársony kebleit én is láttam.... sőt, nem csak láttam!
Hát, emlékeim szerint Bársony kebleit is látta plasztikai sebész.....sőt, nem csak látta!
A válasz a kérdésre nem a masszirozas a fő profilja, és igen magasak az elvárásai. Úgyhogy ezt én is kihagytam. De biztos van hozzá értő közönség. Nekem is inkább a természetes dolgok jönnek be , főleg Bársony mellei után...
A képei tényleg ütősek, de azt elég nehéz eldönteni, hogy mennyi a nő megjelenésében a genetika és mennyi a plasztika. Nekm úgy tűnik, hogy a keblei és a szája is fel van rendesen tuningolva. Feltehetően az én bajom, de nekem a természetes dolgok tetszenek inkább. De az izlések, hasonlóan más dolgokhoz, különbözőek lehetnek.
Ancsa35 masszőznek igen erős a kisugárzása van a környezetére!! A berendezés egyszerůen meggörbül körülötte!
Nem csak masszíroz. Sőt... telefonban azt majdhogynem meg sem emlîtette :) viszont elég *** moderálva *** vannak. Testre tényleg nagyon ütős. Ha a hozzáállás is olyan akkor korrekt az árszabás , de egyenlőre magasnak tartom , hogy nem tudom milyen lehet. Aki kipróblta ma írjon véleményt mert csak pár napig lesz.
Nem vettem a bátorságot. Nekem a masszőz dolog nem igazán jön be.
Aha! Érdeklődtetek már nála?
Nagyon rendben van az biztos :D
Hú! De jó nő ez a Bianka 24!
Ez a debreceni fórum.
Igen, ráadásul a kora is mindig más és más. Volt már 20, 25 és most épp 22 éves.
Oh igen Nily. Egyetlen egyszer voltam nála pont utána abbahagyta. Pedig vissza járnék. Sőt megkockáztatom hogy nem is nagyon mentem volna máshoz annyira megvolt a kémia :) jah és igen a popsi temaban én is rá szavaznék. De egyébként Anita Bellininek is dobogós a popsija :)
Inkább Nily-re szavaznék! Tisztára, mint Jen Selter.
Most Vanda új képei fogtak meg. Remélem igaziak!
Egyet értek tanult kollégámmal, mivel tavaly, s néhányszor még ebben az évben is módom volt testközelből csodálni, sőt érinteni is azt a csodásan formatervezett popsit. Ráadásul Anett minden szempontból a jó szolgáltatók közé tartozott.
Ha már popsiról van szó, akkor ti feltehetően nem ismertétek Anettet a Fürediről, az autós mekivel szembeni panelból.....