Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Goszi · Újonc (20 hozzászólás) · 2018. augusztus 26. 17:44

Kicsit bővebben is írhattál volna a szolgáltatásról, de ha ez tényleg igaz a hölgyről , akkor szerencsém van, mert most akartam felkeresni.

 

Merc · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. augusztus 26. 09:10

 

Szép jó reggelt kedves 🤔🤔🤗🤗! 

Először is köszönöm a kommentet ... tök cuki vagy!!!! Meg jegyezném mivel a péniszek sem egyformák a puncik sem... valakinek szinte semmi csiklója sincs valakinek pillangós... na nekem a második .. szerintem ez nem azt jelenti , hogy megviselt hanem mint valaki kicsi mellel születik valaki nagyobbal.. viszont kiváncsi lennék ki is vagy , hogy neked milyen péniszed volt mennyire tudtál engem kielégíteni attól független , hogy fi**ttél a szolgáltatasért... mivel nekem nem csak a p*nz a lényeg.. ha már ilyen szép regényt írsz miníg mindenkiről ... 

Most nem magamról fogok írni mint szegény lány , hanem “szegény lányok “ a te véleményedre építsenek mivel a kedves vendégek meg szokták , hogy te véleményt alkodsz róluk ... egy férfi véleménye a több ezer közül . Hmmm Az érzékenység lelki dolog kedves ???? A selytésem meg van ki vagy sajnálni lehet , hogy ennyi dolgod van. Megis meg köszönöm neked szántál rám időd , hogy hosszan le írtad mi újság van... na , de nem mindenki egyforma se nők se férfi . Minden jót kívánok a további jó szórakozásban... Lányok ufff kössétek fel a tangát... Puszi Kedves Kurátor... ui: apropó elég híres vagy mivel minden hölgyröl írsz mikor meg fordultál nála... Kívánok minden jót Isten áldjon puszi Merci 

csődőr · Újonc (8 hozzászólás) · 2018. augusztus 25. 21:51

 

helló igen Eszteret ö jár

csődőr · Újonc (8 hozzászólás) · 2018. augusztus 25. 21:48

helló mindenkinek a napokba meglátodadtam Rubi40 en hirdetö hölgyet a képen ö van de a szolgáltatás az siralmas.A cicihez alig érhet hozá az ember az ágy lába esik ki,a fürdöben pisi szag egyszóval egy nagy nula vlt az egész.

Merc · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. augusztus 24. 23:51

 

Szia Béci ! Köszönöm szépen aranyos vagy még mindig nem változtam pörgök 😂😂 , ha le merülök be dugom magam töltőre 😂😂 szép hétvégét puszi Merci 

Merc · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. augusztus 24. 23:45

Szia! Köszönöm aranyos tőled kívánok egy szép hétvégét . A lábam egyre jobb 😉😉🤗🤗 puszi Merci 

 

CelticsFan · Újonc (53 hozzászólás) · 2018. augusztus 24. 20:43

Sziasztok

 

Végre eljutottam Szofi & Fruzsi négykezes masszázsára. Miattam nem jött össze a dolog eddig sajnos. 

Helyszín a füredi, meki környéke. A lakás átlagos, de rendben volt minden szerintem. 

Szofit már meglátogattam egyszer és jól esett, hogy most megismert. Nem lett csúnyább. :)

Fruzsival viszont még nem találkoztam. A fotókhoz képest talán tényleg van rajta egy kis plusz de sztem nagyon rendben van ő is. 

Részletekbe nem akarok bele menni, de nagyon kedvesek és készségesek voltak végig. 

Számomra nagyon nagy élmény volt! 

Én csak biztatni tudok mindenkit, hogy egyszer próbálja ki őket! :)

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. augusztus 23. 17:16

 

Sajnos rossz értelemben is "színesedik" a paletta.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. augusztus 23. 16:15

Ramóna25 szerintem a korábbiakban más neveken találkozhatunk már itt vele!

sexsex · Újonc (6 hozzászólás) · 2018. augusztus 23. 13:34

Sziasztok.......ma meglátogattam rég nem látott Regina (élménymasszázs)nevű kedves hírdetőt,amit nem bántam meg.A hozzállása ,figyelmességét tanítani kellene 1-2 kolleginának:))))Nem unott fapofa ,édesen mosolyog ,kellemesen érint maszíroz,és nekem páratlan a csúszka teknikája(igaz sok kolléganőjénél még nem jártam)Szal thx a mait Regi (ha olvasod

Persze ha maszírozás meg kell említenem Lara-t i......s érdemes hozzá is ellátogatni aki még nem volt ő is simibajnok(arany keze van)...mind két hölgy kedvencek közt van és csalódásmentes.....(legalábbis nekem

vivien 24 is látogatást tettem...számomra új leányzóként.....mag a helyszín szokatlan volt egy hotel(nem is adnék neki túl sok csillagot:)))....biztos itt volt kiadó szoba:)))de maga Viven képeknek megfelelően csinos aranyos szal nem panaszkodom amiért mentem megkaptam nem csalódtam mint legutóbb ...amit le is moderáltak:))))mint véleményt:))))

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2018. augusztus 22. 21:04

Kedves Dumbó kolléga! Újabb hozzászólásodban pontosan, szabatosan tetted világossá a számomra, hogy miképp kell értelmezni a dobogós masszőz fogalmát. Miután nem rég voltam Tildánál, s megtapasztaltam az általad párhuzamba álított mindkét stílust, a komplex élményt, mint végeredményt tekintve egyet értek veled. :)

Bele estem abba a hibába, amit a hajdani dalszerző így fogalmazott meg: "Csak a szépre emlékezem". 

Említetted Kamillát, ma felkerült a hirdetése (bár egy időben két Kamilla nevű lány is hirdetett), talán ő az, akire gondoltál. 

Biztató, hogy kezdenek visszajönni a biztos favoritok a nyaralásból, és színesedik a hirdetői paletta.

 

Dumbó · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. augusztus 22. 09:09

Az kétségtelen, hogy szakszerűséget tekintve kiemelkedő Enemy, a kézi levezetése is ügyes volt és még csinos is ezek mellett!  Viszont szerintem, (hangsúlyozom szerintem), nem a szakszerűség az elsődleges szempont, ha innen választok masszőzt. Legyen kevésbé szakszerű, de az jó kedvvel, mosolyogva, kedvesen legyen végrehajtva. (Pl.: Eszter, Tilda, Gréti, Kamilla, igaz, ő már nincs). Számomra az se mellékes, hogy a végén nem a kezembe nyomnak egy adag papírtörlőt és töröld le magad, hanem ezt megteszik nekem, és nem utolsó sorban, a végkifejlet kölcsönös is lehet. Ezek a lányok el tudják velem hitetni, hogy ők is örülnek annak, hogy ott vagyok :) Folyamatos a szemkontaktus, nem lehorgasztott fejjel csinálják, amit csinálnak. Ezen "apróságok" miatt nálam már nem férne fel a dobogóra Enemy :) Ezen írásommal, senkit és senkinek az emlékeit nem akarok/m megbántani, csak magyarázom a bizonyítványom! :))  

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2018. augusztus 21. 16:17

Kérjük ezt az eszmecserét szíveskedjetek a Beszélgessünk topicban folytatni

 

tipli · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. augusztus 21. 13:52

Neked szerintem üldőzési mániád van,nézesd meg magad valami hozzáértővel!

Egyépként mi Nándival privátba átbeszéltük a témát,ezúton megkövetem Őt.

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 20. 15:43

2012 januárban regisztráltál és ez a második bejegyzésed!? Ez megmutatja, hogy ezt anno, mint hirdető azért hoztad létre "látogatónak", hogy ha icka van, akkor ezen a nicken hitelesebben tudod bevédeni magad. ..de ezt rosszul gondoltad!! Nincs itt olyan satu, aki ezt besz*pná..

 

tipli · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. augusztus 20. 13:51

Szerentem a tetoválás hiánya mutatja,hogy Ő nem a régi Anikó.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. augusztus 17. 17:30

Anikónál a tetkó árulkodik! Így biztosra veheted az egyezőséget. :D

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2018. augusztus 17. 16:56

Nosztalgikus hozzászólásomat szertném kiegészíteni - az újabban érkezett kommentekre is reagálva. Aki járt Enemy szalonjában - nevezzük így a masszázs helyszínéül szolgáló, tágas szobát - emlékezhet rá, hogy a szakképzettségét igazoló, számos bekeretezett tanúsítvány ott függöt a szalon egyik falán. S a papírok nem voltak írott malaszt, hanem igenis, komoly szaktudást képviselt a hölgy, aki polgári nevén,  még a közelmúltban is dolgozott - immár erotikus felhangok nélkül. Épp a napokban voltam egy masszázsos lánynál, akivel nagyon jól éreztem magam, de Enemy szakszerűségét nem közelítette. Inkább finom simogatásokból állt. Mivel nem látogattam végig a jeleleg masszázst hirdető hölgyeket, nem tudok általános érvényűen nyilatkozni, de Dumbó "kollégának" annyiban ellentmondanék, hogy alig hiszem, hogy ne lenne ma is helye a dobogón Enemynek, ha ringbe szállna. Az erotikus befejezésben kicsúcsosodó lingam masszázsa éppúgy első osztályú volt, mint a gyógyhatású és a frissítő testmasszázsa. Egyébként az említett korszakban, 2009-2011 időszakában Anikó is igen színvonalasan dolgozott a Wesselényi utca közelében. Jelenleg is hirdet Anikó (39), aki - a fotóit szemlélve - valószínűleg azonos a hajdani kedvencemmel (mert hozzá is járogattam egy ideig), de nem kérdeztem rá, hogy valóban ugyanarról a lányról van-e szó.

 

Brusz75 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. augusztus 17. 02:53

Enemy még most is a legjobb lenne :)

 

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 15. 13:17

Kimberly21 A magam részéről! Jól ismert hely, nagyerdő közeli korrekt panel, alacsony emeleti. Nagyon tetszett a tájékoztatás, itt még nem volt érezhető a rutintalanság. A képeken bár ő van, de más karaktert vártam a hang és a kép alapján. Nagyon szép arc, finom nyári barna bőr, rugalmas selymes. Ütemterv átbeszélése, utalványok rendezése, bővíthető extrákkal, a határ az majdnem a csillagos ég. Halk bátortalan kezdés a jelenlét teljes részvétlenségével, bárhova tapintottam bárhogy, mint ha ott se lett volna. Illatos bőre tovább lendített ezen, csinos kis tanga le és én is ledobtam mindent. Kis tipi-tapi után zutty le az ágyra én állva előtte, a fr*ncia meglepően jól indult, finom lágy, szépen formált ajkakkal, de kellően konkrét is.  A jó kezdést olyan szép lett volna valami kis változatossággal folytatni, ez sajnos nem sikerült. Amikor váltani érezte elérkezettnek, akkor elkezdett kézimunkázni gyakorlatilag nulla átéléssel. Ok! Akkor most én jövök: bájos kis kagylóit elkaptam szájjal. Volt minden, de a lényeg itt is hiányzott, semmi reakció..! Fizikális jele sem volt. Nem tudom mi a kellemetlenebb, ha nem lehet valamit, vagy ha lehet, de a response gyakorlatilag nulla. Még az irányomba történő unszimpátiára sem tudnám fogni..! Szándékosságot és tudatosságot sem éreztem ebben, jó indulatú kis kedves (fővárosi) lányka. Hosszútávfutóknak merném ajánlani, vagy a türelmeseknek. 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen