Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 21:21

Helló Mindenkinek!

Nekem kellemes emlékeim vannak róla.Amikor még egy alagsorban rendelt nagyon odatette magát...........nagyon megbizható szolgáltató volt minden téren./Más.. Zoé 19-ről vélemény jöhet bármilyen formában nagyon jók a képei, de nem szeretnék elhasalni/

Előre is köszi!

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 09:55

Tilda 36, masszőz: Újra hirdet, de hetekkel ezelőtt voltam nála. Az egykor muzulmánok majd hajdúk által lakott, és ez alapján elnevezett településre vezető út 4 emeletes paneljében rendel, tiszta, szép felújított lakásban.  A telefonhang alapján kedves, intelligens nő  képe sejlett fel. A fotók alapján kért szerelésben fogadott, kora akár lehet tényleg 36 év is, bár inkább 40-hez közel járhat. Csinos, bőre szép sima, teste lehetne kicsit edzettebb, de nem pötyhedt sehol -milfnek tökéletes. Arca kicsit viseltesebb a vártnál, de még nem zavaró, összességében vonzó és maradásra bíró jelenség. Némi egyéni kezdésbe is belment, utána  masszázs és a kézi+ natúr levezetés (nem szájba, de extrakáént szt hiszem azt is vállal) finom volt, finom ujjacskái vannak, érinteni, simogatni mindenhol lehet, ugyanakkor az eddigi vélemények és a telefonhang alapján várt kedvességélmény nem volt teljes -például egyetlen mosolyt sem kaptam tőle a folyamat során - végig éreztem egy kis gépiességet és  távolságtartást, bár nem durván, a kis jelzőnek tényleg helye van itt . Összességében nem volt kellemetlen élmény, de azt sem mondanám, hogy kiemelkedően kellemes lett volna (bár a debreceni átlagnál határozottan jobb) - éppen a határterületen mozog, hogy eldöntsem, visszatérjek-e még hozzá vagy sem. Egy kicsit több kedvességgel, mosollyal ez már nem lenne kérdés. 6-7/10. Ízlés kérdése is, lehet hogy személyes összhang kérdése is, mindenképpen megér bárkinek egy próbát.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. szeptember 07. 20:56

 

:D Mondjam azt "sógor" hogy nem lennél már pedig gyerek!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. szeptember 07. 13:24

Akkor lássuk:

 

Bársony(27): Ingyenes parkolás (már ha van hely), kis ügynökösdi, pofavizittel. ***moderálva***. A kéró rendben, zuhi rendben. A lány nekem nem jött be. Kedves, beszédes, de nekem már "nem jött" át a műsor (lehet öregszem) Nagyon előnyös képek a valósághoz képest, hiába zengtek ódák róla. Deréktól lefelé puha, lógós has, bőr. A műsor átlagos 10/5. Pózokat lehet váltani, de semmi érdemi reakció, csak a színészkedés. A gyerkőc után sok "nyom" maradt, és itt nemcsak a fényképekre gondolok.. Összességében 10/5, nekem nem adta.

 

Klementina(23): Jelenleg ezen a néven hírdet, de ez perceken belül változhat. Szóval 2 hirdetése van egy lánynak, aki pózol a képeken. A helyszínen nem ő fogad, így nem történt semmi. Szánalom...

 

Szinti(20): Azt hittem valami átverős műsorba csöppentem. A helyszín egy igazi, hamísítatlan c*gány putri. A pulyák az utcán, meg az udvaron. Mindenfelé szemét, száradó ruhák. A lány a képeknek megfelelően alacsony, vékony, szép arcú. Ekkor bevezet a "Jurassic Parkon" keresztül egy nyári konyhába. Se ágy, se szoba. Kérdezem ez most komoly. Asszongya igen. Na ekkor jöttem el, és útközben még tudtam köszönni a kedves anyukának is! Ez valami borzalmas volt! Senkinek nem ajánlom!

 

Vivien(24):  A helyszín egy minimalista panzió alagsora. Itt van 4-5 aktív/inaktív lányka, 90% "C romantikus". Ennek megfelelően a parkolás ingyenes, a szobák, zuhanyzók lepukkantak. A lányon akárcsak Bársonyon, "nem múltak" el a szülés utáni nyomok. Nekem ez nem adja. Nem szeretem a lógó pocit, amin nagyon látszik a  császározás után maradt heg, meg az kidudorodó aranyereket... Ez van!  Sajnálom. Az action közepes, a lány amúgy kedves, beszédes, bár ráférne egy fogászati nagy szervíz. Természetesen a képei nagyon előnyösen sikerültek. 10/3...

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2018. szeptember 05. 15:32

Na én is belefutottam még valamikor tavasszal ebbe a nőbe! Talán az hogy a hangja a telóban rendkívül kedves volt már az megfogott, de hát ez nem mérvadó. 

Sajnos az "agyam" azt sugta a képek alapján amiken valóban ő van hogy biztos milyen jó lesz de tévedtem.

Egyébként ő ilyen vándormadár tipus. Mikor én mentem feszt telefonált, siettetett. Akkor még nem láttam ***moderálva***

Nem is értem az ilyen nőket amúgy...saját maguk alatt vágják a fát... ezek után ne is csodálkozzon ha nem mennek hozzá.

 

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2018. szeptember 05. 14:29

Virág 29 regionális újságunk közelében rendel. A nyitott folyosón végig haladva a szomszéd lakás ablakából egy férfi nézi végig érkezésed, valószínüleg véletlenül...

A hölgy más képeivel hírdet, nincs abban a kondícióban de azért nem mondhatnám rossznak sem. Parancsoló hangon gyors fürdést ,, kér"" ami mondjuk nekem nem

tetszik, mert ha szépen megkér rá akkor is megteszem. Amikor nem igazán enged közel magához hogy némi simogatásos ráhangolódást érjünk el megfordul a fejemben,

hogy jobb lenne távozni,  ugyanakkor eszembe jut ***moderálva***. Mivel a diszkréció elég fontos ezért a félórára ***moderálva*** kerek ***moderálva*** inkább nem

szálok harcba. Némi TP a továbbiakban de nem kell siettetni mert abból a kelletlen hozzáálásból nem igazán kérek, igyekszem gyorsan befejezni az aktust.

A högy nem igazán nézi sokba a klienst, igyekszik minél hamarabb túllenni a dolgon és nagy szája van , nem véletllenül hisz a szomszédból támogatás várható...

Törölt felhasználó · 2018. szeptember 05. 12:22

Köszönöm. Amit még nem mondtam, hogy addigra megkaptam a "multimédiás anyagát" a milédinek és egy jó időre megint el ment a kedvem az amatőröktől. Azt még hozzá tenném, hogy az élő találkozás esetén- a látott performance alapján- nagy valószínűséggel úgy is tipliztem volna. Én egy diszkrét fr*ncia preferált félórára akartam csak odalógatni. Köszi mégegyszer. 

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. szeptember 05. 11:26

Vivien 24, a  Nagyerdő környékén sajátos szolgáltató. A felrakott képek rendkívül kedvező képet mutatnak a hölgyről. Forgalmi okok miatt késtem pár percet (az utca egyirányúsága miatt) és elég durva hangom rámtelefonált. Persze mindezt a diszkréció jegyében! Bevállaltam egy órát, mert nagyon dícsérte magát a telefonban. Az együttlét alatt folyamatosan telefonált, gyakorlatilag a komplett fadarab esete állt fenn.  A hangoztatott szakmai képességeiről viszont nem tudtam meggyőződni. Érdekes hely, nálam felkerült arra a listára, amelyen az EoN, és a Kiss utcai szolgáltató házak vannak.

 

Törölt felhasználó · 2018. szeptember 04. 22:51

Roppant egyszerű: felhívod és elmondja pontosan. 

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. szeptember 03. 20:43

És ki az az egy, aki hasonlóan üli meg a lovat?

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2018. szeptember 03. 15:17

Bársony aki nem mellesleg updatelte a fotóit ami egész jól sikerült kiírta, hogy kibővíette a rendelési időt.

De eddig is 8-tól 16-ig volt nem?! Akkor hol a bővülés?

Any36 · Újonc (16 hozzászólás) · 2018. szeptember 03. 06:28

Nagyon szépen köszönöm várlak vissza. Csók

 

Virgoncvili · Újonc (40 hozzászólás) · 2018. augusztus 31. 18:10

Mai választásom Maya (24) nevezetű hölgyre esett. A megérzésem most sem hagyott cserben. :) Telefonos egyeztetés során 1 óra időtartamra maradtam. A hölgy nagyon csodálatos, számomra igazán vonzó belevaló teremtés, gyönyörü alkat, formás kerek mellek, markolni való popsi, ápolt, bájos, illatos kis virágszál. Két aktus között, illetve masszás közben kellemesen elbeszélgettünk. A hangja nagyon vidám és kedves, még most is csillinggel a füleimben. Mayával eltöltött időnek minden percét élveztem, szinte már is hiányzik. Beszélgetésünk során a hölgy jelezte,hogy már csak a háten dolgozik. Összegezve: Francia, aktus, masszás 10/10! 

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 31. 11:56

Any 37

 

A lánglovagoktól nem messze rendel. Kicsit féltem a fotói miatt, olyan műterminek tűnnek amit retusáltak , de még ha így is van, kellemesen csalódtam . A képekhez képest talán pocakra felment pár kiló,de egyáltalán nem zavaró.  

Selymes bőre , feszes mellei és szép alakja van.

Az ágyban mindent megtesz amit csak szeretnél, igazi nő, érdemes rá figyelni.

Engem olyan szinten meglovagolt, hogy azóta is azon gondolkodom, hogy találkoztam e már ilyen nővel, de akárhogy töröm a kobakot csak egy szolgáltató jut eszembe, akinél hasonló élményt lehet kapni .

Összességében , egy intelligens, korrekt nőt ismertem meg a személyében.

Részemről ajánlott szolgáltató.

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. augusztus 30. 06:18

 

Kitty21(228 végű)

Külsőleg ugyanolyan mint a képeken részben romantikus, technikája elmegy, csinálta amit mondtam neki, viszont nagyon óranézős és siettetős, én nem ajánlanám senkinek, legfeljebb annak aki gyorsan akar egy menetet.

 

Anita Bellini

Őt szerintem nem kell bemutatni. Nfvsz nincs, vagy csak nekem nem volt, de nem is baj, mert minden más amit kértem, és amiért mentem az sikerült. 

Eleinte kicsit szótlan és visszafogott, de a vége felé már ő is oldottabb volt. Hozzá biztos vissza fogok menni.

 

Sajnos most csak ez a két lány fért bele. 

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 27. 23:57

Én Amira28-34 jártam hasonlóan, a részemre a családon belül a legközelebbi hozzátartozóval való alkalmi szexuális kapcsolat felvételét ajánlotta fel opcióként..

 

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 27. 20:52

Sziasztok.

Bársonynál tettem tiszteletem.

Olvastam hideget, meleget róla.

Nos szerintem ajánlott hölgy.

Fr picit több kézzel jár, mint szeretem, de biztosan változtat, ha kérem.

Egyébként jó volt minden.

Abszolút kedves hozzáállást éreztem.

Köszönöm.

 

pajszer · Újonc (10 hozzászólás) · 2018. augusztus 27. 18:43

Ma ismét meglátogattam Lotti-t és Bernit ..nincsenek szavak.Kedvesek imádnivalóak teljesen el lehet lazuni.Nagyon kezdeményezőek és odaadóak.Remélem még egy ideig még lesznek mert ilyen két csodát nehéz lenne találni.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. augusztus 27. 09:52

Lehet Győrben ezzel a stílussal nem tudott érvényesülni, és azt gondolta itt a keleti végeken tesz próbát vele.

Nem leszek nagyon meglepve ha újabb név váltás következik nála.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. augusztus 27. 08:56

Biztos jártatok már úgy, hogy egy régi lány újabb és újabb nevekkel hirdet, esetenként új képekkel is. Aztán jön a csalódás. Ilyen a Lili 22 néven hirdető leányzó is, aki ezzel a szavakkal vette fel a telefont: "mar megtaláltal, szpd a gcit a kva anyadba" Semmi gond, de ha valaki bunkó, és a testéből akar megélni, akkor tanuljon meg viselkedni is......gyanítom, hogy az EoN-os csapat díszes tagja lehet....


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen