Akkor lássuk:
Bársony(27): Ingyenes parkolás (már ha van hely), kis ügynökösdi, pofavizittel. ***moderálva***. A kéró rendben, zuhi rendben. A lány nekem nem jött be. Kedves, beszédes, de nekem már "nem jött" át a műsor (lehet öregszem) Nagyon előnyös képek a valósághoz képest, hiába zengtek ódák róla. Deréktól lefelé puha, lógós has, bőr. A műsor átlagos 10/5. Pózokat lehet váltani, de semmi érdemi reakció, csak a színészkedés. A gyerkőc után sok "nyom" maradt, és itt nemcsak a fényképekre gondolok.. Összességében 10/5, nekem nem adta.
Klementina(23): Jelenleg ezen a néven hírdet, de ez perceken belül változhat. Szóval 2 hirdetése van egy lánynak, aki pózol a képeken. A helyszínen nem ő fogad, így nem történt semmi. Szánalom...
Szinti(20): Azt hittem valami átverős műsorba csöppentem. A helyszín egy igazi, hamísítatlan c*gány putri. A pulyák az utcán, meg az udvaron. Mindenfelé szemét, száradó ruhák. A lány a képeknek megfelelően alacsony, vékony, szép arcú. Ekkor bevezet a "Jurassic Parkon" keresztül egy nyári konyhába. Se ágy, se szoba. Kérdezem ez most komoly. Asszongya igen. Na ekkor jöttem el, és útközben még tudtam köszönni a kedves anyukának is! Ez valami borzalmas volt! Senkinek nem ajánlom!
Vivien(24): A helyszín egy minimalista panzió alagsora. Itt van 4-5 aktív/inaktív lányka, 90% "C romantikus". Ennek megfelelően a parkolás ingyenes, a szobák, zuhanyzók lepukkantak. A lányon akárcsak Bársonyon, "nem múltak" el a szülés utáni nyomok. Nekem ez nem adja. Nem szeretem a lógó pocit, amin nagyon látszik a császározás után maradt heg, meg az kidudorodó aranyereket... Ez van! Sajnálom. Az action közepes, a lány amúgy kedves, beszédes, bár ráférne egy fogászati nagy szervíz. Természetesen a képei nagyon előnyösen sikerültek. 10/3...