Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. február 10. 10:07

Köszi szépen Gróf Kurátor! Na ez tényleg segítség volt nekem! Jövő héten így felkeresem! Mégegyszer köszönöm! 

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 09. 22:17

Örülök ennek a bejegyzésednek, mert fontolgattam a látogatást, de az ilyen fordulatokat én sem szeretem. Rohadtul naiv vagyok olykor, mert azt hiszem, hogy a lányok azért választják ezt a melót, mert élvezik is, Természetesnek venném, hogy a rózscsokros megoldásoknál az alapban minden benne legyen, ami normális.

 

Henric · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. február 09. 16:32

Sziasztok!

Kamilla23

Osztom kutya1 hozzászolását.

Nagyon bájos határozott nőhöz van szerencsénk.

Szakszerű masszázs teljes mértékben.

Elmondása szerint nem örök életű ez a munka neki.

És milyen igaza van.....

Törékeny kis hölgy, de minden rózsaszálat megér.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2018. február 09. 15:14

Sziasztok. 

 

 Nóri 23: Kb a város közepén rendel. A képeken ő van , de azért nincs olyan tuti állapotban. A telefonban volt minden : csók , NKF , és előre megbeszélt rózsaszál. Helyszíre érkezés:csók, ja az nincs.

Nem baj gondoltam ezt túl fogom élni. Franciázott és kértem a kölcsönöst erre le akart beszélni mert nem szereti. Nehezen megfordult és belekezdtem. Jól reagált és finom volt , ezért nem is értettem a kezdeti vonakodást. Gumi, támadás hátulról. A popsi csodaszép , bár vannak rajta sriák és keményebb is lehetne(a fotókon sportosnak látszik). Ja persze pontosan vissza adni nem tudott. Nem érdekelt. Többet nem megyek. A városban szerintem sokkal jobb csajok vannak(nem a képek alapján, mert ott Nóri kiemelkedő ,kár hogy csak a képeken) 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. február 09. 14:45

:D :D :D Köszönöm a részletekre is kiterjedő válaszod! Nagy segítség volt! :D Különösen a pénztárcám tartalmára vonatkozót értékelem! :D 

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2018. február 09. 10:49

Ajánlott hirdető, hívd fel, és személyesen  megkapod mindenre a választ, de ha telefonra nincs p.nzed rózsacsokorra hogy lesz? Ez vonatkozik a hasonló érdeklődőkre is.  

 

xperience · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. február 09. 10:01

Srácok! Kérlek titeket, ha meg lehetne oldani, ki tudnátok a Kamilla(23) "csomagot" jobban bontani? Mit lehet nála, vele csinálni, és meddig feszegethetők telejesen normál keretek között a lehetőségek? Vagy nála is a masszázs az ténylegesen is masszázs, érzéki befejezéssel? Válaszokat előre is köszönöm! 

 

kutya1 · Újonc (152 hozzászólás) · 2018. február 09. 08:43

Kamilla(23): Olvasva a pozitív hozzászólásokat tegnap én is meglátogattam. Valóban nagyon megérte. A helyszin az egyik legigényesebb Debrecenben, vetekszik a Niki(32)- vel, a kis lány egy gyöngyszem. Azt kapod amit a hírdetésben látsz: picurka, de nagyon csinos, micsoda fenék! Arckitakarástól nem kell félni, szép arcú, huncutka. Kis határozott csajszi, tudja mit akar, egy kis gyöngyszem. Szereti és tudja is, amit leír azt maximálisan megkapod. Én vigyorogva és kielégülten jöttem el tőle! Sőt tervezem a következőt! Vigyázzatok rá, a vadbarmok és akik nem tisztelik a nőket kerüljék! 

Lézengő · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. február 08. 10:38

 

Igen. Ő részemről is ajánlott. Tud valamit az biztos. ;)

Hadesz2 · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. február 08. 04:47

Futyulos mennyire igazad van, szerintem sokan forumoznanak de senki se teszi meg, ahogy en se.

 

Törölt felhasználó · 2018. február 07. 20:16

Sziasztok . Latom ujra visszatert anett 21. Nagyon helyes. Korrekt normalis csajszi volt. Azt hittem vegleg eltunt. De csak uj helyen dolgozik. Ajanlott kategoria.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. február 07. 17:27

Ha Gróf nem lenne, talán én is fórumoznék, mert ez ismét nem a debreceni fórum, hanem a " Gróf Kurator fórum". ;)

 

LambertGyula · Újonc (27 hozzászólás) · 2018. február 07. 17:02

Nem vagyok még túlságosan tapasztalt látogató a lányoknál, de azért erre van egy elméletem:

Szerintem ha egy lány megkérdezi a palit, hogy szeretne-e zuhanyozni, az még nem annak a jele, hogy felőle akár úgy is beállíthatnál hozzá, mint egy bűzös borz. A kérdés inkáb finoman, nem parancsolgatva arra akar utalni, hogy ha nem fürödtél otthon, indulás előtt, akkor itt a lehetőség.. Ha viszont tisztálkodtál előtte, akkor azt is elhiszi neked, bár ez lányfüggő is lehet. Maya szerintem elhiszi, mint ahogy számít rá, hogy te is elhiszed neki fordítva.

Jómagam bizalmatlan vagyok kissé és tisztaságmániás is, így szeretem, ha a szemem láttára fürdenek le a lányok aktus előtt. Mayánál már kétszer voltam, és bár megmosolyogta, nem sértődött meg emiatt, készségesen lezuhanyzott előttem. Harmadjára már nem fogom kérni tőle ezt, mert az első két találkánk alatt már kicsit beszélgettünk, és az volt a benyomásom, hogy higiénikus, rendes lány, ezért nála visszábbvehetek az amúgy hagyományos bizalmatlanságomból. :)

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 06. 21:46

Helló Gróf K.! Kezdem azt hinni, hogy a nemtetszésüket kifejező kommentelők pl. Roxy25 ügyben a tehetségtelen konkurencia soraiból kerül ki! A hölgyekre gondoltam!

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2018. február 06. 19:54

 

Grof ,ha te nem lennel teged ki kellene talalni!

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 06. 17:49

Én már régóta tervezem meglátogatni Maya24-et. Mindig állatira kedves a telefonban, amit értékelek és őszinte is, ami külön erény. Ami miatt nem került még sor a látogatásomra az, hogy nem tudtunk megegyezni a NFVSZ kérdésében. Azért időnként felhívom, hogy nem gondolta-e meg magát? Eddig sajnos még nem.....Tehát: ha tisztázza bárki, hogy mire számíthat, akkor utána ne reklamáljon, ha nem tetszik forduljon sarkon.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 06. 17:43

A mai napon korrekcióra szorult a tegnapi véleményem Roxy 25-tel kapcsolatosan, ami - mint kiderült- félreértés lehetett. Minden stimmelt, kitűnő szolgáltató, és ahogy a francia nyelvet beszéli, az tanári....Ami tetszett, az, hogy nagyon érzékenyen reagált a kényeztetésre. Intelligensen és fergegeset élvezett, ami jó egy ilyen együttlétnél......a többi, a simogatás, beszélgetés a csók teljesen természetesen jött le....Kár, hogy csak péntekig marad....

 

Maya24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. február 06. 10:49

 

Kedves gxh334..

Soha nem vagyok ilyen a vendégeimmel, 

Nem tehetek alról hogy ilyen a lakás, jah és nem tetszett hogy meg kérdeztem hogy szeretnél e menni zuhanyozni?? Hát sajnálom, én minden vendég előtt és után zuhanyzok..

Azt nem értettem hogy ha ennyire nem jöttem be neked, akkor miért nem mentél el?! a franciát azért csinálom úgy mert a férfiak többsége úgy szereti, de ha mondod nekem hogy te hogy szereted akkor én a kedvedre teszek, én úgy gondolom nem felelhetek meg mindenkinek meg próbálok mindent meg tenni hogy a kedves vendegemnek jó lennen, 

Le írtad ezt a vélemémyt hogy ezzel lehúzz, de meg mondom öszintén hogy nem érdekel mert a vendégeim többségének megfelel, eddig még te voltál az eggyetlen aki ilyeneket írt rolam, mondjuk azt se értem hogy miért nem akkor írtad míért vártál rá ennyi időt?! 

Na jol van szép napot neked és a kedves vendégeimnek.

Puszi nektek

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 05. 17:27

Figyeljetek már! Ez a Roxy nevű hirdető mindenkivel gömb végű bot, vagy csak engem tisztelt meg?

Geason · Újonc (44 hozzászólás) · 2018. február 05. 16:05

Szerintem neki eddig sem kellett panaszkodnia  a vendéghiány miatt. Fullos a csaj minden tekintetben !!!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen