Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2018. február 05. 15:44

Na, akkor 1-2 hétig elérhetetlen lesz a Niki, mert egy ilyen beszámoló után mindenki "le akarja majd venni róla a fehér bugyit az iskolás szoknya alól".

 

:-(

 

molos · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. február 05. 11:54

Sziasztok! Eddig csak szemlélőként, ezután pedig próbálok beszámolni kalandozasaimrol. Múlt heti látogatáson: Alexa 30

Szerencsére azt kapod amit a hirdetésben látsz.

Hely tiszta, szép . Fürdőszoba normális .

A hölgyemény igazán kedves és ugyes.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. február 05. 11:01

Hurrá! Újra a hirdetők között Anett 21!

Törölt felhasználó · 2018. február 04. 19:01

Niki 32:

Hosszú idő után megint meglátogattam Nikit , nem sokat változott mióta utoljára láttam  csak a haja lett hosszabb ami nagyon jól áll neki.

A hozzá állása semmit nem változott a randikhoz szerintem még mindig ő a legjobb a városban ha barátnő feelinget keresel vagy  eddig rossz helyeken kerestem.

Kérésemre akció előtt felvette a kis mini szoknyás iskolás szettet,egy fekete harisnyát és az inget csak félig gombolta össze így a melleire nagyon szép rálátásom maradt.

Az ágyra ültem ő pedig elém állt ebben a szexi ruciban ami nagyon dögösen nézett ki rajta.

Nem is bírtam magammal és a miniszoknya alatt markoltam a feszes kerek fenekét,simogattam a szép hosszú combjait. Majd az ágyon hátra dőltem ő pedig rám mászott, mivel az inge félig kivolt gombolva és nem volt rajta melltartó így simán hozzá fértem a két melléhez amit elkezdtem gyúrni.

 Isteni feszes mellei vannak, meg is jegyezte hogy egésznap eltudná viselni ha valaki foglalkozna a melleivel annyira jólesik neki.

Ezután egymásnak estünk és elkezdtünk hevesen csókolózni ,közben simogattam a fenekét,combjait,hátát.  Lemászva rólam kezelésbe vette a farkamat, én gyengéden megfogtam a hajánál fogva és irányítottam a szopás menetét, közben ő végig kacéran a szemembe nézve szopott.

Amit a szájával csinált és az a kurvás  ruci meg is tette a hatását ,annyira meg akartam dugni hogy gyorsan kértem a vegyvédelmit amit azonnal fel is húzott.

Ledobta az inget így már teljesen láthattam a feszes gyönyörű melleit, a mini szoknya alól lehúzta a fehér bugyiját majd újra rám mászva szépen lassan elkezdett lovagolni majd egyre ütemesebben mozgott a farkamon.

Közben markolásztam a melleit , fogtam a derekát és húztam magamra de  most egyértelműen ő irányított ami nem is volt baj mert egy hatalmasat dugtunk.

Niki felajánlott egy csúszka masszázst és mivel még ilyenbe úgysem volt részem így bele mentem a dologba. Nem vagyok oda a masszázsért de ez nagyon bejött.

A vége fele még beszélgettünk mindenféléről majd következett egy közös zuhany hogy lemossuk a masszázs olajat ezután léptem.

Még mindig nagyon ajánlott kategória, mitha nem is egy szolgáltatónál jártam volna hanem egy régi szeretőnél.

A ***moderálva***mióta ott jártam de ahhoz képest amit kapsz cserébe elhanyagolható. 

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. január 30. 12:13

Vitathatatlanul az egyik legcsinosabb a vékony kategóriában. Ember nem hinné el, hogy már ***moderálva***. Kegyetlenül jól tartja magát, és mestere a foglalkozásának.....

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2018. január 28. 23:05

Sziasztok. Tegnap ismét bűnbe estem.

 

Jessyka 22: Helyszin nem túl barátságos , zuhany kicsit gáz , de a szoba célnak megfelel.

 

Jessyka csodás csaj , nagyon szép , bőre bársony , igazán csinos. A kora talán picit lehet több , ami szerintem nem baj. Egy órát voltam , volt KF és nagyon fincsi puncija van. Hátúlról valami hihetetlen a popsija. Biztosan megyek még!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2018. január 27. 00:35

Dia 20  tegnap megfiatalodott, előtte még Dia 24-ként hirdette magát. De jó lenne nekem is megfiatalodni, ha valaki tudná a receptet megköszönném.

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2018. január 24. 17:49

Ezért kell gyorsan nevet váltani.....

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2018. január 24. 14:57

Helló Mindenkinek!

Ujabb kellemes meglepi...........! Seherezádé (21) Helyszin füredi mekitől egy lépésre,bejutás gyors egyszerü,a lány a képeknek megfelelő,arcra nekem nagyon bejött,a ***modeálva***,és az alapcsomagban minden benne van. A csók nem összeszorított foggal szájrapuszi,inkább esküvői,kommunikativ,kellemes társaság...........részemről ajánlott

Lorena · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. január 24. 09:55

Mindig szivesen visszavárlak kedves Tebron,még ha nagyon ritkán fordulok is meg itt a városodban, ;) Édes vagy,köszönöm a beszámolód,most leltem rá...:) sok puszi Orchidea :*

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2018. január 23. 21:53

Óhajotokat meghallgatta a teremtő.

 

A Maya(23) ismét rendel.  :-)

 

Mondjuk ez borítékolható volt.

Virág74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. január 22. 18:21

A Kitti26--ról írt sztori nem fedi a valóságot. Soha sem ígértem olyat amit nem vállalok! Ha a kedves vendégnek nem tetszem megértem,bár ilyen még nem fordult elő!!!! De nem tetszhetek mindenkinek és ezt elfogadom. De miért kell még le is húzni? Herpesz? Nevetséges! Mi lányok is irhatnánk  sok mindent a kedves vendégekről de annyi időnk nincs hogy regényeket írjunk. 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. január 22. 14:49

Seherezádé szerintem kifejezettn aranyos kis csajszi. A franciája szerintem igen jó, és nem gond VSZ verzió sem. Tény azonban, hogy talán a legselymesebb nyeltudása a Réka nevű szolgáltatónak volt a Kiss utcában, de sajna már nem hirdet.....

 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2018. január 22. 09:02

Sziasztok!

Regen jartam erre :)

Kitti26:

Telefonban nfvsz alapban.Helyszinre erve pedig allitasa szerint ilyet nem is vallal.Telefonon massal beszeltem ezek szerint.A lany engem nem fogott meg.Sotet szoba kicsi agy valamint ott jartamkor ha jol lattam herpesze volt.Ezek utan leleptem.

Szofi40:

Kedvesen tajekoztat idopontot eggyeztetunk.(kitti26 probalkozasa utan)Mikor oda ertem hivtam 3-4x felveszi a kollega es kozli,hogy sajnalja de a vendeg tovabb marad.Gondoltam semmi gond kerdezem mikor erre hat ugy 2-2:30 fele(na persze..en 1re mentem)

Anett21:

Meg korabban volt szerencsem jarni nala.Csinos kis fiatal lany.Ar-ertek aranyban verhetetlen.Lelkes,nagydumas csaj.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. január 19. 14:54

Hát tudjátok fiúk, aki azért észnél volt, megtarthatott néhányat a felsorolt gyöngyszemekből......

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2018. január 18. 08:10

Kedves Látogatók!

 

Kérjük a Beszélgessünk topicban szíveskedjenek folytatni ezt a témát. 

Köszönjük

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2018. január 17. 15:41

Láttunk már ilyet. Új évi fogadalom: felhagyok a qválkodással és rendes állast keresek...

Jaaa, hogy rendes állással összejön ***moderálva***?!

Akkor szokott jönni a: kis szünet után újra visszatértem közzétek, meg pihenni voltam duma.

 

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. január 17. 12:25

Pont most januárban jutottam odáig, hogy végre el tudjak menni az Anetthez, de sajnos azóta Bem hirdet. Hát akkor ezért :( pedig nagyon kiváncsi voltam rá csak sose jött össze 

 

Ákooos · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. január 17. 12:19

Kifogták az arany halat.

Ünnepek alatt nem dolgoztak csak 145en,most 170.

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2018. január 17. 12:17

Igen, ilyen szempontból nem kezdődött jól az idei év. A "kolléga" által felsorolt lányok közül háromnál én is többször megfordultam, egyiküknél már szinte törzsvendég voltam. Valóban a nívós szolgáltatókból hiányoznat többen ezáltal. Maya (23) már egyszer szüneteltette a tevékenységét,; később talán még felbukkan újra.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen