Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2017. június 25. 07:28

 Hasonló tapasztalatok Lola (18)-nál. Bármikor mennél, még pont nincs otthon. A megbeszélt időpontban még nem ért haza, te meg szobrozol az ajtó előtt. Szerintem otthon van, csak szórakozik. A fogai nem túl jók. Az adatlapján 165 cm magas, jó az 155-nek is.

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2017. június 25. 07:15

Bella (23):  A telefonban beszédes, határozott, megnyerő: Mint kiderült, nem ő kezeli a telefont.. A bejutás olajozott. Az élőképen a képeken látható hölgy fogad, aki csendeske. Zuhany után lekerülnek a ruhadarabok. Azok a cicik! Kőkemények és gyönyörűek. Lehet velük foglalkozni, bár a hölgy reakciója egy fadarabéval vetekszik. Máshová nyúlkálni nem nagyon szabad, még simogatni se nagyon. TP van. Ezeket látva  -  legyünk már túl rajta alapon -  én felteszem a vegyvédelmit. Hogy önállóan ő valami franciskát ajánljon fel, az szóba se kerül. Kérésre asszem volt valami olyan jellegű. Délen szép táj fogad, csak nem nagyon tudsz messzire jutni. Tudod, ha te itolsz az egyik irányba, ő a másikba, akkor a mozgás eredője kb. nulla. Egy "pozitívum" azért a végére: érdekes módon szerette nézni az arcodat, mikor elmentél, mintha tetszett volna neki.

Aki pont ilyet szeretne, annak melegen ajánlom. :(

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. június 24. 22:52

 

 Osztom véleményed, részemről ajánlott szolgáltató volt.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. június 24. 20:43

 Ahogy a mai napi trükközéseket láttam a hirdetéseknél!! Én mernék tétet tenni arra, hogy Lola távlmaradása miatt a Frida segítette át a"nehézségeken" videkiferit. :D

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. június 24. 17:09

 Bettyke azt nem kellett volna!! Veled szemben illuzió romboló a bejegyzés!

 

Tonygold · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. június 24. 16:14

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését (Bettyke 23) ***

 

 Nos személy szerint eleg kellemeten amit irtal sajnos nekem is ezek a tapasztalataim egy eleg fekete fiatal emberrel is ossze futottam a folyoson ami eleg leallito helyzet volt. a kislanynak semmi technokaja nincs es raadasul a szajan az elozo vendegek illatat is meg lehetett erezni egy eleg komoly  dohany ilattal fuszerezve sjanos a holgyet en sem ajanlanam 

 

videkiferfi · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2017. június 23. 23:18

Sziasztok!

Új tapasztalásomat osztom meg veletek:

Lola 18

Hívtam, felvette, azt mondta, hogy kint van a városban, kb. fél, háromnegyed óra dolga van. Megbeszéltük, hogy egy óra múlva fogad. Mentem pontosan a Tesco közelében lévő Shell kút környékére, de amikor a ház elől felhívtam, mondta, hogy még van egy fél óra dolga, de tudja ajánlani a barátnőjét. Már nagyon ráhangoltam magam a dologra, nem akartam ürítetlenül hazamenni, de várni sem egy fél órát, amiből lehet, hogy egy óra lett volna a végére, úgyhogy a barátnő megoldotta a gondomat. Most nem látom a hölgy hirdetését, úgyhogy ennek a találkának a részletei már nem aktuálisak.

Mindenesetre Lola 18 diáklánynak bevéstem a gondolatbeli elenőrzőjébe egy igazolatlan késést.

Másnap ismét nézegettem Lola hirdetését, új képeket is tett fel, arccal is. A negatív tapasztalat ellenére csak izgatta a fantáziámat a lány. Megint rápróbálkoztam. Délelőtt 9 körül hívtam, felvette. Mondta, hogy még ébredezik, elkészül, zuhanyzik, egy óra múlva tud fogadni. Mentem, bejutottam. A lány kislányos alkatú és arcú. Tényleg diáklány kinézet. Alacsony, vékony, csinos, kicsi mellek, de hetykék, kicsi formás popsi, vékony csinos combok. Tetszett amit láttam, ezért egy teljes időre neveztem be. A külsőre 10/9-et adnék. Mentem a fürdőszobába zuhizni. A csap rosszul működik, trükközni kell vele, hogy nyisson. A kád fölött száradó ruhák miatt csak térdelve lehet zuhanyozni. Nedvtaszító törülközőt kaptam. Többen is vannak a lakásban. Miután ezeket leküzdöttem, a szobában várt Lola. Levetkőzött, először állva simogattam, a kezébe adtam az Ezredest, hogy kicsit foglalkozzon vele, és megkérdeztem, hogy részéről nincs-e akadálya egy kis csókolózásnak. Azt mondta, hogy nincs, de a rágógumit nem vette ki a szájából. A csókból egy szájrapuszi lett, nem nyitotta ki a száját. Ezek után megkértem egy natúr franciára. Gépies, extra nyelvtechnikákat nélkülöző, gyege mutatány volt. Csak a végét kapta be és monoton ütemben mozgott. Ha pontozni kellene, a franciára 10/3-at adnék. Rátértünk az aktusra, közben lehetőségem volt megfigyelni a pvnciját. Szép, kislányos pvncija van, nem salátás hamburger. Kár, hogy borostás volt. Nekem jobban tetszett volna frissen borotválva. Nincs még szétlőve, kellően szoros volt. Aktus közben úgy feküdt, ahogy kértem, becsukta a szemét, és hamisítatlan fadarab feelinget adva várta a végét. Semmi válaszreakió, semmi hang. Miután ellőttem a töltényeket, a második menet előtt lett volna lehetőség kicsit beszélgetni, de nem sikerült. Kérdéseimre egyszavas válaszok, utána csendben révült maga elé. Azt sikerült megtudnom tőle, hogy hajnal fél háromkor aludt el. Valószínűleg fáradt volt. Ez a 0-24 nonstop rendelés a minőség rovására megy. Hozzáállásra 10/1 pontot adok. Nagy hallgatások után megkértem, hogy franciázzon még egyet. Nem sikerült jól. Az akcióra 10/2 pontot adok.

Összegezve: Megbeszélt időpontot nem mindíg tartja be,

a délelőtti produkció zombi viselkedésssel párosul,

csinos, kislányos alkat, szép arc, tényleg 18-nak néz ki, akinek ez az ízlése, annak nagyon bejöhet a külselye,

nem ajánlom délelőtt felkeresni, mert az éjszakai műszak után majdnem elalszik aktus közben.

Esetleg délután, vagy este rá lehet próbálni, de én a saját tapasztalásom alapján nem tudom ajánlani. Én nem megyek többet, az átlagnál kicsit nagyobb a virágcsokor, de ablakon kidobottnak éreztem. Összbenyomás pontozás: 10/3.

Még egy javaslat: Miután kiment egy vendég a lakásból, kellene várni vagy 3 percet, hogy leérjen, mert a távozásom után 1 perccel kiengedett vendég a lépcsőn beért engem (én a lifttel mentem), és a kijáratnál összefutottunk, ahol a kaputelefon előtt már álldogállt egy további vendég. A diszkréció így 10/0!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. június 22. 22:25

 

Tátyána bemutatkozó szövegéből idézek „ÉN EGY MAGYAR-OROSZ” Diák csajszi vagyok. „EZÉRT SAJNA LAKÁSOM NINCSEN” szállodában illetve autós kalandra van lehetőség. Regisztrált 2017.02.09.

Később 2017.05.31. Kitty18-ként hirdetett csak autós kaland.

 

 

Szics · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. június 22. 10:45

Kedves hirdető!!

Csak tudom tán hogy kinél voltam, a Füredi kapunál lakott akkor.

Ez a hölgy régebben Tatyánaként volt fent.

 

Horatius · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. június 21. 23:00

Sziasztok!

Nina 20 rol valakinek tapasztalat? :)

Köszi ;)

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. június 21. 22:15

Nem zavar hogy hirdetőként szólsz hozzá??? 

 

KandúrBandi00 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. június 21. 16:37

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését! (Valentina) ***

 

Sziasztok Kitty 23 meröben ajánlom kerüljétek ki öt autos kaland de egy semmi igértett nem tart be nekem .Sietett engem teste elmegy de francia 10/2 aktus 10/2 és mellesleg fura szaga van alul leányzonak 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. június 21. 15:13

Lea52 = Panna52!!!!

Laza21 · Újonc (5 hozzászólás) · 2017. június 21. 12:50

 

 Kitty 22 re gondolsz? ugyanis én csak ilyen hirdetést találtam az oldalon, de ha igen rá gondolsz akkor érdekes hogy pár nap alatt 4 évet öregedett a kicsike :D

vero · Újonc (21 hozzászólás) · 2017. június 20. 19:38

 Melyik Ivett volt az? :O

 

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2017. június 19. 23:51

Ma sajnos ellátogattam Ivetthez... nem kellett volna sajnos a csaj fa darab effekt és hát az arca sem az igazi.. az első menet után kis beszélgetést kezdeményeztem volna de inkább ült és bámult kifelé 

feladtam inkább a 2 menet kimaradt 

a teste jó de ennyi nekem nem adta a mai nap... 

Agronómus · Újonc (6 hozzászólás) · 2017. június 19. 18:09

Szevasztok! 

 

Szandra-21-ről valaki tud információt? 

Puncipöcöktetö · Újonc (5 hozzászólás) · 2017. június 19. 11:51

 Szics!

Csak úgy megkérdezném csendben!

Kitty 18-hoz hova jutottál fel? "Mikor kizárólag csak autós kalandot vállal!!!!!"

Mielött véleményezel valakit,gondold át mit írsz ról vagy olvasd át adatlapját!!!

Én nem egyszer kétszer voltam már vele nekem nem volt gondom vele,részemről ajánlott!!l

 

Szics · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. június 18. 13:47

Sziasztok.

Már régóta nézegetem Kitty18 képeit. Nagyon dögös képei vannak, de ami a leírásban szerepel hogy van mélytorok, Nah mondom ezt ki próbálom. Fel jutni hozzá nem volt nehéz, be fizettem magam egy mélytorokra. Bele kezdet de se mély, se nagy bele élés. Gondoltam így nem fog menni, így ***moderálva*** még csak lovagoljon meg, hátha úgy el tudok menni.

Ami a lényeg, hogy szép kis fiatal csajszi, nagyon egybe van, de a hozzá állás az semmi.

Külsö: okés

Technika: gyenge

Stanmaster · Újonc (43 hozzászólás) · 2017. június 17. 17:08

 Most látom, hogy belekeveredtem az időrendbe.

Tehát: a fotó készülhetett akár a tetkó előtt is.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen