Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Stanmaster · Újonc (43 hozzászólás) · 2017. június 17. 16:39

 

 Többen vannak és  lehet néha cserélgetik magukat vagy a vendégeket. Ezt nem tudhatom.

 A képen lévő csajon nincs  tetkó, de az készülhetett a fotó előtt  is. Akinél én voltam semmiképpen nem 30 éves, inkább kora huszas, és tényleg 50 kiló körül lehet. Olyan fajta csaj, akit leginkább hvcs-k oldalbordájaként látok lelki szemeim előtt.

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2017. június 17. 15:00

Nézegettem én is a lány - képek és megadott paraméterek alapján vonzó hirdetését, ám nem mertem próbálkozni, mert élénken él bennem Rober77 kollégánk 2016. november 21- i hozzászólása, mely így hangzik: Üdv urak!A timi19 nevü hölgy kamu hirdetés nem ö van a képen kb 30 éves kb 90kg tehát ráfáztam ...... Ez eléggé elidegenítő volt a számomra (nem az életkor, hanem a testsúly okán).

 

Most fel van adva a lecke, ugyanis, amit Stanmaster kolléga írt Oliviáról az megállja a helyét, van saját tapasztalatom utóbbi hölgyről, tehát nincs okom Stanmaster szavahihetőségében kételkedni. 

 

Lali84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2017. június 17. 06:12

 

 

Szia! Eredetileg nem is Ivetthez készültem Ő csak B-terv volt a másik szolgáltatónál egy héttel előtte lefixáltam az időpntot mikor oda érek akkor benyögi hogy nem tud fogadni WTF!? na így jutottam oda.  Akinek meg nem tetszik amit irtam biztos a farkát veri otthon az oldalon lévő csajokra! Szánalmas...

galoca · Újonc (25 hozzászólás) · 2017. június 17. 02:05

 

 Ezt nem tudom miért pontozták le, valószinü konkurencia. Dehát jó bornak sem kell a cégér, mikor felfedeztem, hogy nem csak maszíroz, első utam hozzá vezetett nekem is.

Stanmaster · Újonc (43 hozzászólás) · 2017. június 16. 23:20

Olivia (37) élménybeszámoló

Ahogy öregszem egyre inkább bízok a megérzéseimben. Amikor megjelent Olivia hirdetése, hamar rárepültem. A képek és adatok alapján nem hiszem, hogy bárkit csalódás érne. Feltűnő, magas, érett, szőke nő.
Kedves, csendes, szerény, de amikor az erotika mozgásba lendül az utóbbi kettő szerencsésen szertefoszlik. El lehet veszni a végtagjai között. Beszélgetni is lehet vele, bár erre kevés lehetőséget hagytunk egymásnak. Ha egy dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre, az a szája lenne, ha hármat, akkor a szája kétszer és egy soselenemmerülős mobil. Szerencsére nem dohányzik.
Utána fordulnék-e az utcán ? Igen, sőt addig WASD-znék amikor körbe nem tudom nézegetni.
A környezet kellemes, ahogy az ajándékcsokor mérete is.

Stanmaster · Újonc (43 hozzászólás) · 2017. június 16. 23:11

Timi (19) élménybeszámoló

Édes, aranyos fiatalabb forma lányt kerestem. Csirr-csörr, ki merre rendel, hogy ér rá, és már Timinél is voltam. Nem negatív formában, de meglepetés ért. Ott állt velem szemben egy kis vadóc csaj, diszkrét orrpiercinggel, tetkóval, aki maga rosszlányos módján csinos és szexi. Nem ez volt az eredeti koncepcióm, de belevágtam. Nem bántam meg: ügyes, mozgékony, interaktív, dumálni is lehet vele. Számomra rontott az élményen, hogy dohányzik.
Utána fordulnék-e az utcán ? Alapjáraton nem esetem (lásd fentiek), ezért nem biztos, bár az a popsi....
A környezet átlagos, ahogy az ajándékcsokor mérete is.

 

hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2017. június 16. 21:16

Ma voltam bujaságangyalánál masszáson 10 ből 10 es! Csak ajánlani tudom !!

Lali84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2017. június 15. 16:04

Sziasztok! A mai napi terv Ivett 21 meglátogatása jelentem az akciót sikeresen kiviteleztem. Pontozni kellene  10/10  kedves figyelmes lesi a kívánságod semmi nyafi ***moderálva*** és nincs nyüzsgés mint egyes helyeken csak ajánlani tudom minden bf kedvelőnek sajna nem lesz kb 2 hétig de mondtam visszatérek  de akkor mÁr több órára na ennyi  

Jó vadászatot!

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2017. június 15. 12:26

Helló Mindenkinek!

Egykis info......

Nina (19) Aranyos kis csajszika,a  48-as fővezérűnk utcáján rendel,kezdő még,de a hozzáálásával ugy néz ki nem lesz gond.Itt van még Ivett (21) is a franciája az isteni,és nagyon értelmes  is mind a kettő,jól el lehet velük beszélgetni is,a fotók valósak, arcra is szépek (véleményem szerint, de hát ahogy a mondás járja kinek a pap......)

Lola (18) a Shell kut környéke ő is kezdő, haláli kis csaj külsőről nem irok mivel arccal van fönt, mindenki döntse el magában,a lakás nagyon rendben van,csill-vill minden.

Mindkét helyen ingyenes,és könnyü parkolás...

Laza21 · Újonc (5 hozzászólás) · 2017. június 14. 17:09

Üdv Fórumozók! Egy friss tapasztalatomat szeretném megosztani Hanna (26) ról. Telefonos egyeztetés könnyen ment találtunk mind a kettőnknek megfelelő időpontot. A megadott címre érve (Böszörményi str közelében) még egy gyors telefonos egyeztetés és már bent is voltam. Az ajtóban a képeken látható lány fogadott talán a képekhez képest 5 kiló plusz de a világbajnok cicik kárpótolják az embert, egyszerűen gyönyörűek és eredetiek.

Fürdő: minden adott ami kell többféle tusfürdő, friss tiszta törülköző és a zuhannyal se kell babrálni minden működik rendesen :D

Tetthely: A tetthely egy nagy franciaágy elég közel az ablakhoz amit reluxával lehet takarni ha esetleg valaki leskelődne én nem voltam szégyenlős és am is meleg volt a lakásban ebben a jó időben.

Action: Órára neveztem be, lehet adni neki rendesen nem panaszkodik szerintem élvezi is ha kicsit keményebben megdolgozzák. Doggy-ban gyönyörű látványt nyújt a formás popsi és a szép hosszú haja. Félidőben kis pihi lehet beszélgetni vele rendesen értelmesen. Én kezdeményeztem a másidik menetet ami lovaglásból misszionáriusból majd ismét Doggyban ért el a vég. Még feküdtünk kicsit egymás mellett beszélgettünk majd felöltöztem és leléptem. Az időt sosem nézte kedves közvetlen csajszi, és azok a didkók! Imádtam őket! Összességében 10/9 aki szereti ha van mit fogni egy lányon és imádja a hatalmas ciciket az nem fog csalódni ajánlott kategória.

Velence · Újonc (3 hozzászólás) · 2017. június 14. 11:46

 

 mi bajod van a nosolyommal??mikor voltál itt hogy lássad?? 

szepfiu0812 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. június 14. 08:32

*** Kérjük az önreklám mellőzését! *** 

 

 Én is voltam heni23nál nincs azzal alányal semmi baj csak csak meg válogassa hogy kive mit csinál aki nem igényes azt nem csinálja meg gumi nélküli franciát hát az aktus meg szoba semm jöhet csak gumival jól is teszi dicséretes dolog nekem pl.meg csinálta gumi nélkül a franciát de én is voltam már olyan lánynán aki nem vállalt gumi nélkűl ilyen is van de ezért nem biztos hogy az a lány nem tesz meg mindent amit kell hozzá állás kérdése ez attol fűgg hogy mi hogy állunk hozzá mert ez is fontos 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2017. június 13. 22:06

Jól látom, hogy Szabina(40) mosolya egészen megújult? ***moderálva***

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. június 13. 15:42

Ha te rutinosabb lennél én hápognék. :p 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. június 13. 15:39

Akkor én se éreznek ha a civil szférában dolgoznál. ;)

 

Helenácska · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. június 13. 11:27

Nekem az egészségem mindennél többet ér, de ez szerintem érthető. a bemutatkozó szövegemen is látható, hogy én szókimondó vagyok.. 

Én nem érzek ebben semmi negatívitást.. 

😉

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. június 12. 11:20

 

 Én az ilyen trükközéseket igyekszem előzetesen kiszürni( csak szerényen jegyzem meg elég jó eredménnyel)! Feleslegesen minek is strapáljam magam. Mert ahol ilyennel találkozom már a teló hívásig sem jutok el az adott csaszinál!

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. június 11. 22:23

 

 Szonjánál én is eltöltöttem korában egy kellemes félórát...

A korából valóban letagadhat a hozzállás pedig teljesen profi.

Laza de maximálisan odafigyelő hozzállás.

Az ember azt kapja amiért érkezett,hiányérzet nélkül távoztam.

Finom francia,lelkesen lovagolt és hátulról is kellemesen rámozgott az ezredesre.

nem volt sürgetés,nyafi.

részemről csak ajánlani tudom a kategória kedvelőinek. 

 

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. június 11. 22:14

 

 Üdv!

 

Egy ilyen  megtévesztő hajszínre sajnos én is ráfutottam más helyszínen...

Akkor még gina 20 néven futott a leányzó.

 

jelenleg petra 20

 

https://www.videkilany.hu/66054-petra

 

Nem volt túl lelkes a műsor,francia szinte nulla.

A képeken ő szerepel,a kor valósnak tűnik.

De sajnos a műsor színvonala lehúzza ezen pozitívumokat.

Egy gyors reszelés során túlestünk a célon és távoztam.

Annyira nem akartam maradni,vissza nem vágyom. maradandót nem alkottunk.

A lakás  célnak megfelel.belvárosi helyszín.könnyű bejutás.

többen voltak a barátnőivel elmondása alapján.

prize közepes szinten.

 

Akinek bejön ez a feeling az megtalálhatja a számítását.

 

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. június 11. 22:01

 

 Hello!

Nekem csak személyesen sikerült látnom látogatóba nem voltam.

A képei hűen tükrözik azt amire számíthat az ember...  azok a méretek nem hazudnak!

Valószínű nehezen telhet be ilyen méretes cickókkal az ember...

Teljesen igényes volt,szóval gondolom a szervíz sem lehet rossz az alapján ami sugárzik róla. 

persze puding próbája....  de remélem volt aki eljutott hozzá...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen