Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Zolibácsi · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. december 11. 11:28

Kedves Haban! Ha az érettebb és tapasztalabb korosztályhoz tartozol, akkor azonos generációhoz tartozunk. Az intimrész bozontossága valóban nosztalgikus emlékeket idéz fel bennen is, de  tudatosan nem keresem ezt a külső megjelenést. Akkor értékelem, ha sok más pozitív tulajdonsággal is párosul.

Fontosak számomra az itt megjelenő jó vagy rossz híreket tartalmazó beszámolók, mert   megkönnyítik a választást és csökkentik melléfogások esélyét. Edina 42 is felkeltette az érdeklődésemet. Az utóbbi időben hiteles pozítív beszámolóval rendelkező szolgáltatókat látogatok.

Ha már egy kicsit nosztalgiáztam, akkor megemlítem Ancsa, Brigi és Betty nevét, akik már nincsenek itt, de jó Rájuk visszagondolni. Mellettük nem vágytam új felfedezésekre.  Számomra most is elég lenne néhány kiválóság és akkor a keresgélést egy időre el lehetne felejteni.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. december 10. 22:33

Egy normális beszámolót kérnék Laura(20)-ról, és Laura(20)-ról mert nekem csak negatív véleményem  van róla, és nagyon sok a "kedvencek"-e. Szóval miért???

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2016. december 10. 18:25

 Kedves „Zolibácsi” Feltételezem azonos generációhoz tartozunk. Mi korosztályunk zömének fiatal korunkba ismeretlenvolt a borotvált pun.i  főleg vidéken. Így sokan nosztalgiázásként a természetes intimrésszel rendelkező lányokat keressük, sajnos egyre kevesebben vannak azok is inkább a MILF kategóriába, pedig lenne rá igény. Julia (42) -ről írt véleményeddel teljes mértékbe egyetértek én sem tudtam volna jobbat írni róla (visszajárós vagyok). Hasonló szolgáltatóról szeretném tapasztalatom megosztani, nevezetesen Edina (42) Megközelítés könnyű, lakás bejáratának megtalálása nehézkes. Lepukkant régi építésű panel lakás. Házszámtábla alig olvasható, karbantartási munkák akadályozzák a közlekedést. Leányzó szebb és formásabb az életbe, valamennyit fogyott a fotókhoz képest, kor valós . Csók franciáska aktus jó, vagy sorozat élvező, vagy nagyon jól csinálja. Korának megfelelő karosszéria és kedves arc. Készségesen, nyafogás nélkül tűri a pózváltásokat, figyel partnerére mit és hogyan szeretné, rózsacsokor barátságos nem időnéző. Ajánlott szolgáltató azoknak aki szeretik a természetes intim-résszel rendelkező lányokat, (kinek a pap kinek a papné) bár Júlia intim része látványosabb és dúsabb, mindkét lány ennek a kategóriának gyöngyszeme. 

 

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2016. december 08. 00:28

 Valószínűleg pont azt követően vette le a hirdetését, ahogy te megnyitottad. Mivel neked már meg volt nyitva, láttad a hirdetést, ezt nem frissítgeti állandóan újra a böngésző magától. Azonban  amikor már rákattintasz valamire a hirdetésen belül, például képek kinagyítása, akkor azt, mivel még nincs lent a gépeden, friss adatként kérné le a szervertől, s mivel időközben inaktív lett a hirdetés, így ezt a kérésed már nem tudta teljesíteni, ezért kaptad a "jelenleg nincs megjeleníthető állapotban" hibaüzenetet.
Amennyiben a hirdetést is újrafrissíted, akkor már arra is azt fogja írni, hogy nincs megjeleníthető állapotban.

Ez a legvalószínűbb oka a jelenségnek (persze előfordulhat, hogy valami egyéb hiba lépett fel), de a leírásod alapján így történhetett, ahogy leírtam ;)

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2016. december 07. 18:29

 Ki?

 

Törölt felhasználó · 2016. december 06. 19:07

 De kár pedig őt én is kinéztem magamnak. 

 

kisboa · Kvázi-tag (126 hozzászólás) · 2016. december 06. 18:48

 Zolibácsi!Köszi, a minden igényt kielégítő tájékoztatást! Legyőzöm a szőrfóbiámat, és megyek!Üdv.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2016. december 06. 14:48

Sziasztok!

Szívesen vennék egy privit attól, aki igénybe vette mostanában Zira(20) masszázsát. Cserébe én is segítek olyannal, akinél már megfordultam.

 

Attii85 · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. december 06. 14:23

 

 Befejezte már régen sajnos!!!!!!!!!!!!!!!

Zolibácsi · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. december 05. 22:02

Júlia 42. Ķét hete voltam. Időpont egyeztetés, fogadás rendben. Szexi fehérneműben kedvesen fogad. A képei megfelelnek a valóságnak.Jó illatú, finom bőrű. Jó alakú. Francia kellemes kölcsönsen is. A szörme bunda megvan. Nekem tetszett. A pozícióváltások gördülékenyek. A látvány és  légkör kellemes. Kényelmes nagy ágy. Tiszta szoba. Igényes zuhanyzó, tiszta törölköző. Korrekt elszámolás. Kedvező csokor. Milf kategóriában hibátlan. Van még valaki, de nem zavart. Visszamegyek.

kisboa · Kvázi-tag (126 hozzászólás) · 2016. december 05. 19:28

Júlia42 fotói mikoriak lehetnek?Most is olyan buja szőrzettel rendelkezik?Ha valaki volt mostanában, ossza meg velem!Kössz

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. december 05. 12:29

 Remélem jár, mert én már beváltanám. Tudnék venni 2 üveg Dankó Pista vörösbort! ;)

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2016. december 04. 17:09

Akkor hogy az előttem szólókat is megövendeztessem, megkérdem itt az olvasókat, tud e valaki valamit a hajdani Reniről aki a wasserturm melletti panelban fogadta az arra érdemeseket? Már jó 2 éve hogy lelépett, gondolom befejezte, de ha valaki esetleg tudja hogy hirdet még máshol, más néven és közölné velem  privátban, annak örülnék.

Más: nem értem ezt a lájk hisztit, jár a lájkokért vagy diszlájkokért valami kupon a teszkóban, vagy kitiltás, vagy miért kell ezért panaszkodni? Tudtommal az égvilágon semmi előnnyel vagy hátránnyal nem jár egyik sem.

Köszönöm!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. december 04. 14:27

Na ebben egyetértünk. Próbálok érdemi hozzászólásokat írni, de hiába, ha utána van 20 "Tudtok olyan lányt...? , Hová tűnt....? , Nem tudjátok, hogy X. Y. utcában ki....?" jellegű hsz.

A másik a hirdetők kamu beszámolói. "Olyan csodaszuper, rózsaszín volt, hogy az csak NA! Én bizony visszajárósa leszek!"

 

 

bela197 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 04. 11:24

Üdv! Az utóbi 2 hét alatt 3 szolgáltatónál jártam, mind a nőiesebb fajtából, de mégis mind más, a tapasztalataim a rosszabbtol a jobb felé haladva:                                    Szabina 41: a fotók megfelelnek a valóságnak, mosolygós szöszi, bár néha kicsit nyávogós. Nagy, de enyhén szólva nem jó   minőségü mellek. A francia, ha nem veszem figyelembe, hogy néha fogazik, aránylag jó. 5/10.                    Betti 40: fotónak megfelelő arc, kor, alkat. Szép, de nem a legfeszesebb popsi. A melle sem rossz, bár én ott is a kerek formát szeretem. Sajnos tényleg a szépséghibája, hogy egy foga hiányzik, de ősszességében kellemes az ősszkép. Előszőr kicsit kimért volt velem, de aztán oldódott, és mindenben nagyon készséges volt. A franciája is elég jó.    8/10.                                                                                              Tina 36 : már előszőr is ódákat zengtem róla, most sem okozott csalódást, a kis kerekded Vőrős Démon. Időm szűkős volt, így csak natur franciára mentem. Megint isteni volt, amit a szájával és a nyelvével művelt. És figyelt, mi és hogy esik jól. 9/10.                                                                       És a legszebb az egészben, hogy ez a két milfistennő egy lakásban rendel. Ha együtt kezelnének, az maga lenne a menyország.                 

galoca · Újonc (25 hozzászólás) · 2016. december 04. 10:17

 

 Ez azért van, mert vannak hirdetők, akik több néven is fel vannak regisztrálva. Pl tudok olyanról, akinek ezért van 300 tól is több csillaga.

Szinte az egész életét itt éli, jegyzetel, fórumozik, teleszemeteli az egészet.

Aztán persze lájkolgatja is. Az oldal üzemeltetői nem sok mindent tudnak ez ellen tenni.

 

Beró · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. december 03. 14:49

 

 A feleségem szeretné kipróbálni ezt a lány lánnyal verziót ezért kellene a segítség. Ha tud valaki ???

lia9292 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 02. 16:03

 

 Aisha

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2016. december 02. 11:13

 Bocsika, nem ismételni akartalak, átsiklottam a te hsz-ed felett :)

De egyetértünk, nincs ebben gond :)

 

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2016. december 02. 08:58

 Ne haragudjon meg senki, hogy ilyenért szólok, de nagyon szúrja a szemem az ilyesmi. Most 1 szituációt kiemelek, de ez nem egyedi eset. Például marcus 3 hozzászólásal az enyém felett leírta szinte szóról szóra pontosan ugyanazt, mint én, csak felcserélte a szórendet, és kicsit átfogalmazta. Az általános tájékoztatásról a rejtett számoknak, az időpontadásról, stb.   Ha lenne közte legalább néhány oldal, akkor még lenne is értelme az ismétlésnek, de így csak spam.
"Egyetértek Golekonnal + van fekete lista is az oldalon" - ennyi bőven elég lett volna.


A  legszebb az egészben, hogy az ismétlésért, ami tölti feleslegesen a fórumot még több lájkot is kapott! :)
Remélem nem veszi személyes támadásnak senki, de az ilyenre oda kellene figyelni, sokszor csak görgetem a fórumot és több oldalon keresztük ugyanarról van szó érdemi plusz infó nélkül, le írja 5 ember ugyanazt más szavakkal, és ha valamennyire hasznos infó, akkor  legfelsőt belájkolják sokan, mert csak azt olvassák el :)
 
Üdv: Golekon


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen