Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2016. december 02. 07:28

Akkor hozzá sem megyek :D pedig a képei elég meggyőzőek ,kár érte....

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2016. december 02. 06:47

 

 Kedves Varázslat!  Tegnap Dec. 1. 14.00-ra beszéltem meg telefonon számkijelzéssel a randit egy itt is hirdetö hölgyel. Kérte elötte fél órával erösitsem meg, 13.30-kor hivtam, megadott egy  cimet. Odaérve hivtam, átnavigált a szomszéd lépcsöházba és kért néhány percet. Néhány perc mulva hívtam ekkor már ki volt kapcsolva........ néhány sikertelen próbálkozás után elhagytam a Bethlen utcát szerencsére volt B tervem. Köszi Zsuzsi!!!  Biztos nem voltam szimpatikus.....

 

Beró · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. december 02. 04:38

 Nem tud segíteni senki ?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2016. december 01. 22:00

Aki korrekt az úgy csinálja, hogy rejtett számot nem vesz fel vagy ha fel is veszi csak infót ad de időpontot foglalni nem lehet.

Aki számmal foglal és nem megy el ott mehet a fekete lista. Azt hiszem itt is megosztják egymás közt amit mi ugye nem látunk (más forrásból tudom), hogy kinek a száma tiltólistás. Ez működik, nem értem én sem miért kellett ezt így túlreagálni. Azért bőven van a lányok közt is gázos. Akihez odamegyünk és az ajtót már nem nyitja ki ugyebár pedig előtte 1 perccel még kapukódot adott... Oda többet nem megyünk és ennyi :)

 

Törölt felhasználó · 2016. december 01. 21:06

 Abban igazad van, hogy nem megoldás amit a hölgy ír!

Mások is küzdenek ilyen gonddal. A számok letiltása megoldás lehet. 

Ilyen hozzáállás mellett viszont én egy lányt föl se hívnék. Igaz én minden esetben ott vagyok időben, ha közbejön valami, akkor tuti, hogy szólok. 

Az igazán kedves vendégek nem ilyen bánásmódot szeretnének. 

Mivel nekem nem sok eszem van, így én nem osztom. 

Ennek ellenére Varázslatból a hölgy 1-es.

 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2016. december 01. 20:21

 

 Kedves "Varázslatos Éden"!

Szerintem öngól volt ez a beszolásod.Sokat elárult rólad és nem jó értelemben. Ha halgattál volna filozófus maradtál volna. Amióta időpontokat egyeztetünk vannak akik betartják,vannak akik nem , és ez nem nemtől függ. 

 

 

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2016. december 01. 19:09

 Kedves Évi!

Megértem a teljesen jogos felháborodásod, azonban semmiképp sem az a megoldás, hogy innentől kezdve 1 időpontra odahívsz több embert. Ezzel elrisztod a valódi vendégeket is, lehet pont egy olyat is, aki visszajáróssá vált volna. Rejtett számról ne fogadj el bejelentkezéseket, így ha van néhány ember, aki szórakozik, akkor elmentve/letiltva a telefonszánukat előbb-utóbb elfogynak.
Általános tájékoztatást adhatsz nekik is (persze azt is megteheted, hogy azt se, ez a te döntésed), de amennyiben időpontot is kér, kérd, hogy hívjon visza kijelzetten.

Mivel részleteket nem tudok, nem tudom, hogy mennyire gyakoriak ezek az esetek, és az is lehet, hogy te személy szerint sose fogadtál rejtett számos bejelntkezést, nem tudom, mivel nem ismerlek. Ezt csak általánosságban írtam le. Ha pedig kijelzett számmal csap be valaki, és tiltod, akkor idővel garantáltan minimálisra csökken az ilyenek száma, senki nem fog naponta új sim kártyát venni, azért hogy veled szórakozzon ;)
Addig is sok türelmet kívánok az ilyen esetek nyugodt elviseléséhez, de kérlek téged és minden hirdetőt, hogy végül ne a valódi vendégen csattanjon az ostor, ez sem a vendégnek, sem a szolgáltató üzletének nem tesz jót ;)


 További szép napokat és sok kedves vendéget: Golekon

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2016. december 01. 18:10

 A látványra nekem sincs panaszom. A műsor viszont egy nagy nulla volt.

 

GirlHunter1 · Újonc (34 hozzászólás) · 2016. december 01. 17:24

 Akkor nem voltál szimpatikus neki. Én ha tehetem mindig elmegyek hozzá ha itt van és szerintem meg fantasztikus a látvány is és a műsor is. Ennyi. 

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2016. december 01. 16:51

Éden: Még egy régebbi itt tartózkodása során jártam nála masszázson (nem hiszem, hogy azóta sokat változott volna). Most megint itt van, szóval gondoltam ezzel a kommentel lógok a közösségnek.

A képeken ő van, formás szép lány. Ééés ennyi... A többit le se írom mert úgy is modi lenne belőle.

Nem ajánlott.

 

aikone · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. december 01. 14:50

Sziasztok!

Én csak azt nem értem hogy miért van az hogy sok lány nem saját képekkel hírdet. Ha elmegy az ember hozzá úgy is kiderűl a dolog és valószínű hogy eljön vagy soha többet nem megy oda,de még a címet is elkerüli.

Nem beszélve miért van ott a képeinél hogy "fotógarancia"?

attii · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. december 01. 14:35

 Ne felejtsd már el,hogy ti vagytok mi értünk és nem fordítva!

 

 

Varázslat · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 01. 13:13

Kedves "férfiak"! Nagyon tudjátok osztani az eszet,ami nektek nem sok van. Tisztelet a kivételnek. Jó lenne befejezni a kamu bejelentkezéseket, mert ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy mindenkit idehívok, és lehet várni, mert nem tudhatom, hogy eljön-e. De azt is elmondhatná valaki,mire jó a cím gyüjtése. Nagyon okos akar lenni valaki? Ezzel azt is szeretném tudatni,hogy ne írjátok ki ennyit,meg annyit várakoztatott, ezt magatoknak is köszönhetitek. Mindíg annyira figyeltem erre a dologra, ezt mondogattam is mikor időpontot foglaltatok nálam, "nem szeretnék senkit várakoztatni".Naaaaa akkor mostantól végeeee!!!! Puszi!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2016. november 30. 22:38

 Egyéni stilusán nem tud változtatni ami előbb utóbb elárulja. 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. november 30. 19:56

Nem reklámnak szántam, csak írtam egy beszámolót. Ha a lányok zöme megfogadná a felettem szóló MT észrevételét sokkal több pozitív beszámolót tudnánk írni! Ha nem a lehúzás, átverés, meg a hirdetések halmozása menne, akkor a szekér is menne!

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2016. november 30. 19:54

 

 Légy nyugodt, vissza fog jönni, legfeljebb másik néven.

GirlHunter1 · Újonc (34 hozzászólás) · 2016. november 30. 16:31

 Na és látod nem kell túl sok hozzá hogy a delikvens jól érezze magát, ez a lány a barátnőjével együtt valószínűleg okosan gondolkozik, felfogta azt a dolgot hogy ha nekünk jó, az neki is jó. Sok szolgálónak ez nem jut el az agyáig. :) 

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2016. november 30. 15:46

 

Ekkora reklám hadjárat után egy jó pár napig tutira elérhetetéen lesz a csaj..... :-)

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2016. november 30. 08:23

Tegnap hosszú szünet után meglátogattam újra Ninettkét! Nem is értem miért is voltam ennyire hanyag Vele kapcsolatban az utóbbi időben!!! :D

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2016. november 30. 08:14

 Nem kívánok védőügyvédeként fellépni! Vitát generálni sem személyéről.De szerintem érdekes egyéniség volt itt!! A szólás és vélemény nyilvánítás szabdságába belekellett volna továbbra is férnie azoknak  a hozzászólásoknak! 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen