Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nikolka · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 18:45

Valaki nem ismeri ezt a lányt??? Ő hol rendelt?? Vagy most van még valahol??? Nagyon nagyon fontos lenne!!!  

http://kepfeltoltes.hu/view/150429/10917337_1607221912841348_229760125496419897_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

http://kepfeltoltes.hu/view/150429/10711073_1569266799970193_1872170537958128695_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. április 29. 15:31

Véleményem szerint a valóság sokkal sokkolóbb lesz, de ne nekem legyen igazam! :D

 

Nájt · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 15:31

Csak azért kérdem, mert tetszenek a 18-21 közöttiek. Anno 20évesen a legalább 10évvel idősebb lányok társaságát keresetem, most meg fordítva :) ennyi :) de ha meg mégse annyi hanem több...akkor az meg nem ferr...érted!? Ha már *** moderálva ***, akkor maximálisan elégítsék ki mindentéren (alak, súly, életkor, magasság stb) is az igényeinket amilyet te szeretnél, hisz te *** moderálva ***:)

 

Nájt · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 15:25

Köszi a választ! Hááát ez gáz, mert így tényleg nem könnyű beazonosítani, ki az aki jó és ki az aki nem...hiába újként van regelve, de közben meg egy régi rossz :( akkor végülis aki régóta van fent azok a jók :)

 

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. április 29. 15:12

És nem utolsósorban hasonlít Foxy Di művésznőre :-) :-P

 

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. április 29. 14:56

A profilképén a székre teszi az egyik lábát és az arca is látszik.

Az első kép fekete-fehér.

A második a profilkép.

A harmadikon pedig egy szál tangában van.

 

Annyira gyönyörűszép az arca, hogy az nem emberi kifejezés :-)

Simán elfogadnám barátnőmnek úgy, ahogyan van.

 

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. április 29. 14:14

Melyik Tiffanit 23-at hívtad? Van belőlük 6 is :)

 

Nájt · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 12:37

Szia! Miért volt most rossz? Csak úgy nagy vonalakban, ha nem akarod elmondani, illetve ő valóban 18, vagy csak h jobban eladja magát azért ír ennyit?! Köszi a választ!

 

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. április 29. 11:11

Az új Tiffany 23 nem vette fel pedig hívtam vagy ezerszer. Ugyanez volt Nikol 26-nál, Laura 21-nél, Ramónánál. Minek hírdet az ilyen?! Más dolga úgy sincs, legalábbis nem kéne, hogy legyen vagy, ha van, akkor ott a megfelelő kommunikáció, de nem élt vele. Mind1. 

 

Gondoltam biztosra megyek felhívom hát Letti 18-at!

Hát, amilyen jó volt az első alkalom annó régebben, most teljesen az ellenkezője volt.

Nem részletezném, de rossz élmény volt. A csaj önmagában szép, csinos, kívánatos, hamar véged is lesz tőle. Ennyi a pozitívum. 

Nem leszek visszajárós.

peter24 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 11:05

Hölgyek! Mi értelme megadni olyan időintervallumot ami alatt elviekben hívhatóak és elérhetőek vagytok azonban napi többszöri hívásra sem reagáltok, mi értelme így a hirdetésnek? Legalább a telefont kapcsolnátok ki, vagy a hirdetést szednétek le!

Nájt · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. április 29. 10:56

Sziasztok!

 

Kivülről figyelgetve, rossz h a lányok folyamatosan változtatják a nevüket-számukat, adataikat, így ha keresek valakit nem találom meg...ez nekik miért jó?!

Keresek egy valóban 18-19éves csajszit, aki nem kamu életkorral van fent. Ha voltatok már ilyennel, és ajánljátok ki lenne az?!

Köszi! Üdv

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. április 29. 09:59

Helló Mindenki! Járt már valaki Pemnél? Valami kis info kellene.....

Vidal · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. április 29. 08:20

Tegnap voltam Dr. Adrinál!

 

Röviden és tömören minden tuti volt! Az időt nem nézte, oldotta a feszültséget, figyelmes volt és kedves emellett lehetett vele beszélgetni..

 

Mindent köszönök Adri! Még biztos megyek...

 

 

Zsolti

TesztelgetŐ · Újonc (11 hozzászólás) · 2015. április 29. 05:16

Üdv!

 

Némi információ az idénről:

 

Izabella: a kép valós, némi photoshop tapasztalható, de amúgy csinos, arca inkább érdekes mint szép, lakás egy ház a kertvárosbab, zárt parkolóval, diszkrét, belülről is minden ok, gyakorlatilag luxus lakás, árak magasabbak mint Debrecenben szokás, dunántúli árszint, de a szolgáltatás is az, aktus renben, francia kiváló, abszolút ajánlott.

Lili (27): u.a. mint Izabella, ugyanaz az istáló, van némi szilikon, korban némi szépítés van, de belefér, arc átlagos, teste jó, bőre valami eszméletlen selymes. Árak hasonlók, aktus is mint Izabellánál, francia gyengédebb, van anál. Szintén ajánlott.

Viki (18): szintén kertesház, nincs parkoló se bent sem a ház előtt. A lány szép, némi délies beütés látszik az arcán, fénykép, kor, teljesen valós, lakás belülről rendben, a lány aktív, de fontos a szimpátia, akkor van némi barátnő feeling is. Törődést meghálálja. Francia gyenge közepes, érzik a rutintalanság. Árak szokásosak. Ha szimpatikus vagy neki akkor ajánlott.

Csenge (apróból): a valóságnak semmi köze a képhez, kb 20 kilóval nehezebb mint a képen, arcra az elhízott tinit hozza, árak debreceni átlagnak tekinthetők, lakás nem túl marasztaló, de olyan mélytorkos franciát kaptam amit eddigi életemben a legjobb öt közé sorolok. A lány kövér, ház lepukkant, de ha igazi franciát keresel arra a legjobb. Ha véknyabb lenne 20 kilóval bérletet vennék hozzá, így egy alkalomra lett jó.

Lányok (0-24): gondoltam próbát teszek, de sosem veszik fel a telefont, ennek mi értelme????

 

Remélem segítettem, üdv, Én

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. április 28. 20:48

Na beindult megint a "Hű de jó! meg Káprázatos! meg Eszméletlen jó volt!"! Szánalmas! :(

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. április 28. 16:04

Ennyire nem megy a bolt? Szerintem ezzekel a megszólalásaiddal, azokat is lesöpörted a porondról akik fontolgatták a látogatást Nálad.

 

Peter300 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. április 28. 13:25

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Zsófi27

 

Zsófi(27) csodálatos nő :)

 

Peter300 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. április 28. 13:24

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Zsófi27

 

Zsófi(27) Nagyon ott van.. aranyos szép és csodásan végzi a dolgát :P a lakása is nagyon tiszta és diszkrét :) én mindenkkinek csak ajánlani tudom! Én biztosan visszatérő vendég leszek ! 

Shaman · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. április 28. 07:19

Voltam még 4-szer eddig az ötvenes Mártával is, őt mindig házhoz hívtam mert közel lakik hozzám. Kedves, odaadó, átlagos szomszéd néni aki érti a dolgát, szinte mindenre kapható, én mindig nagyon elégedett voltam vele. De ő csak az idősebb korosztály kedvelőinek ajánlott mert nem szép, csak jó :-)

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 28. 07:12

Tegnap Sydney nevü csajszinál voltam egyenesnek káprázatos , elvararászolt, kedves és ugyanakkor vad, mindent adott amit akartam, olyan volt mint egy kis csoda..... köszönöm.....


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen