Üdv!
Némi információ az idénről:
Izabella: a kép valós, némi photoshop tapasztalható, de amúgy csinos, arca inkább érdekes mint szép, lakás egy ház a kertvárosbab, zárt parkolóval, diszkrét, belülről is minden ok, gyakorlatilag luxus lakás, árak magasabbak mint Debrecenben szokás, dunántúli árszint, de a szolgáltatás is az, aktus renben, francia kiváló, abszolút ajánlott.
Lili (27): u.a. mint Izabella, ugyanaz az istáló, van némi szilikon, korban némi szépítés van, de belefér, arc átlagos, teste jó, bőre valami eszméletlen selymes. Árak hasonlók, aktus is mint Izabellánál, francia gyengédebb, van anál. Szintén ajánlott.
Viki (18): szintén kertesház, nincs parkoló se bent sem a ház előtt. A lány szép, némi délies beütés látszik az arcán, fénykép, kor, teljesen valós, lakás belülről rendben, a lány aktív, de fontos a szimpátia, akkor van némi barátnő feeling is. Törődést meghálálja. Francia gyenge közepes, érzik a rutintalanság. Árak szokásosak. Ha szimpatikus vagy neki akkor ajánlott.
Csenge (apróból): a valóságnak semmi köze a képhez, kb 20 kilóval nehezebb mint a képen, arcra az elhízott tinit hozza, árak debreceni átlagnak tekinthetők, lakás nem túl marasztaló, de olyan mélytorkos franciát kaptam amit eddigi életemben a legjobb öt közé sorolok. A lány kövér, ház lepukkant, de ha igazi franciát keresel arra a legjobb. Ha véknyabb lenne 20 kilóval bérletet vennék hozzá, így egy alkalomra lett jó.
Lányok (0-24): gondoltam próbát teszek, de sosem veszik fel a telefont, ennek mi értelme????
Remélem segítettem, üdv, Én