Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Beepee · Újonc (19 hozzászólás) · 2015. április 01. 16:32

Sziasztok!

Valaki küldene Anita Belliniről FRISS beszámolót? 

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. április 01. 16:08

Van két hirdetés is, egyik 20-as, másik 30-as számmal. Talán attól változik a "hangulat", hogy melyiket hívod.
-----
A futószalag effekt ellen pedig kellene valami tachográf szerű :)
----
Egyébként én annak a híve vagyok, hogy aki minőségi(bb) szolgáltatást szeretne és képes nyújtani, nyugodtan emeljen legalább 20-30%-ot a többiekhez képest.
Inkább adok ki 1 x 1,2 szeres árat, mint 5 x 1 szeres árat, amiben jó esetben 1 szer valóban pozitív élménnyel távoztam.

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. április 01. 10:05

Pont az a jó barátnő feelinges szerepjáték, ahol nem erőltetett. Ilyen is van, és ők a szakma művésznői. Olyannal is találkozam, akik tényleg szerették, élvezték -no persze nem mindenkivel és nem nagyüzemben -mert úgy nem lehet.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 31. 21:56

Maximálisan egyetértek veled. Ezentúl én is így fogok eljárni, csak nehogy a rigolettó másképpen döntsön. ;)

 

güzü · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. március 31. 21:41

Köszönöm Neked is és a többieknek is akik írtak privátban nekem.

Nagyon hasznos infókhoz jutottam...

 

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. március 31. 16:26

Más szóval, ha én megteszem, amit nekem kell, akkor tegye meg ő is, amit neki kell. Kész.

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. március 31. 11:01

+1

Én meg szoktam neki(k) mondani most már, hogy előre a semmire nem adok l*vét. Esetleg a felét, ha mégsem úgy alakulna, ahogyan kell. Ha teljesíti a megbeszélteket, akkor természetesen megkapja ami jár és szívesen odaadom, hiszen én vagyok az aki jobban tart tőle, hogy átverik. Én tuti, hogy odaadom utólag, csak váltsa be az ígéretét. Nem sajnálom tőle, de első a korrektség és a bizalom. Utálom, amikor én megelőlegezem a bizalmat és nem lesz belőle az ami. A tanuló p*nz meg volt. Soha többé.

 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2015. március 31. 10:12

Én inkább azt mondanám természetes a magatartása.Nekem  nem jön be az az erőltetett  ,,barátnő feeling-es szerepjáték , hogy hű de jó vagy , hű de szuper" . Inkább adja maga magát 

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2015. március 31. 10:02

Írtam neked én is választ a kérésed nyomán privátban, de valószínűleg nem olvastad még.

 

Sszemi · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. március 31. 08:35

ha van l*vé rájuk, bejelenkezés , tedd amit kell azt ha nem adja nincs l*vé ,

Sszemi · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. március 31. 08:28

Lassan jobb lesz otthon maradni a felhozatal miatt.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. március 30. 21:49

Telló száma azonos Alíz 18-al egy időben regiztek.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. március 30. 21:36

Van róla egy csomó infó, ha visszakeresel.

Kisit rideg a stílusa és szerintem nem gyengén depis, de ha elcsíped a ritmusát, akkor akár jól is elsülhet a dolog. Anált is vállalt régebben és nem is csinálta rosszul.

Keress rá a nevére!

 

próbacseresznye · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. március 30. 20:02

Sziasztok. Az apróbetűs részben hirdető hajdúböszörményi golgynél járt már valaki? Tapasztalat?

güzü · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. március 30. 17:25

Köszi a választ Gróf Úr.

 

Én nagyobb eltérést gondoltam,de így még jobb:)

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. március 30. 16:40

Fiúk! valahogyan listázni kellene azokat a szolgáltatókat, akik a telefonos egyeztetéskor mindent beígérnek, aztán az action közben hirtelen mégsem tartják az ígéretüket. Majdnem általános az, hogy a telefonban bevállalt NFVSZ szolgáltatás megakad a VSZ előttl, sokszor azért mert úgy csinálja a szolgáltató, hogy véletlenül se kerüljön sor a súlyvesztésre..

csuti · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. március 30. 14:38

igazad van, de akkor nem tudtam volna leírni a többi tapasztalatomat.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. március 30. 14:13

H*lye vagy, hogy maradtál.... Ha nem a megállapodás és beígértek szerint teljesít ott kell hagyni a p*csába. Majd egy pár ilyen után rájön.

 

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. március 30. 13:57

Megköszönnmé, ha valaki priviben megírná a tapasztalatait azok közül, akik igénybe vették már a Viki(29) páros masszázsát.

Telón már megtudtam a legfontosabbakat, de életszerű élményekre vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e belevágni ebbe a ruhás masszázsba?

 

Köszi!!!

csuti · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. március 30. 13:02

Egy friss tapasztalatot osztanék meg veletek.

 

Jessyca (18): Városunk közepén r*nd*l, csak fiz*tős parkoló van a közelben. Telefonos beszélgetésünknél egyeztettünk egy NFVSZ. Á* korrekt, ezért meg is látogattam.

Bejutás egy kicsit körülményes volt, mert ezt a házat eddig nem ismertem és az ajtón nem volt szám, de végülis megoldódott.

A hölgy külsőre nagyon csinos és az arca is nagyon bájos. Az ágy 2 db egyszemélyes ágy fakerettel összetolva, úgyhogy nem túl kényelmes.

Any*gi rendezve előre, elmegyek lezuhizok, visszaérek és a hölgy el is kezd simogatni. Mikor már kezdek keményedni nyul a g*miért és húzná fel.

Hoppá! Kérdem mit csinálsz? NF nem kell g*mi! Erre ő: másképp nem csinálom. Na mondom mindegy ha már itt vagyok kipróbálom így is a m*lytorok technikáját.

Hát az se jött össze, mert csak a h*gyét bírta bek*pni. 

Összességében nagyon aranyos csajszi, és kávézni elmennék vele sőt barátnőnek is elfogadnám a külseje miatt, de ez a szakma nem neki való. Nem tudom nyugodt szívvel ajánlani.


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen