Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2015. március 30. 12:46

Gy*kér p**aszt az ilyen.
Én mielőtt elindulok akkor is lezuhanyzok akkor borotválkozok meg amikor odaérek ugye akkor is zuhanyzok.

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2015. március 29. 20:01

Szia :)

Zsófi71

a kép alapján ígéretesnek tűnik :)

 

unclepeter · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. március 29. 17:18

Sziasztok!!!!!!!!!

 

Segítséget szeretnék kérni! Kit ajánlanátok születésnapra táncolni, esetleg erotikus műsorra? Remélem fogtok tudni segíteni benne, nagyon fontos lenne!!!!!

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. március 29. 11:28

Igazándiból nem nagyobb bátorság, mert rejtett szám ide vagy oda, ha baj történne, a rendőrség megkapja a szolgáltatótól a hívó fél számát és adatait (ha az adatok hamisak, az meg kiírt szám esetén ugyanúgy hamis). Persze más kérdés, hogy kisebb ügyek, bunkóságok  is vannak, és akkor jó ha megvan a letiltás lehetősége.

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. március 29. 11:15

A szőke egyetemista Barbika (23)-ról pontosan ez a véleményem, régebben írtam is róla. Fantáziátlan, sőt kérésre is nehezen teljesít alap ABC-től csak kicsit is eltérő dolgokat, és nem is teszi oda magát. Amúgy én az intelligens csajszikat szeretem, piszkosul elegem van a HP-kból, de Barbika az átlagnál valamelyest több eszével sem tudta kompenzálni alapvető hiányosságait - egyszer és utoljára voltam nála X éve.

 

MCload · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. március 29. 07:33

Sziasztok. Pár éve (2011, 2012) Kis Sellő, majd Sára néven dolgozott egy 20 év körüli lány a Civis utcán. Már korábban is kérdeztem, de hátha valaki tudja, hogy ő már abbahagyta, vagy máshol más néven dolgozik?

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 29. 00:34

Jessyka vagy Jessica? Tök mindegy. A produkció ugyanaz!  De nem csak nála!!!

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. március 28. 23:59

Vivien 20-ról valakinek van infója? A teste önmagáért beszél.

güzü · Újonc (14 hozzászólás) · 2015. március 28. 21:56

Egy kis segítség kellene... 

Jövő hónapban Bp.-en leszek egy rövid ideig és érdeklődnék(már aki tudja),hogy átlagosan mennyivel számíthatok magasabb tarifára.Úgy tudom vannak itt a fórumon olyanok akik már megfordultak Pesten is és tájékozatabbak ebből a szempontból.  

Nyilván tudom,hogy nem ezen a fórumon kellenne ezzel kapcsolatban érdeklődni,de a Bp.-i fórum "teszthalott" állapotban van.

Jani86 · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. március 28. 14:23

Tóci környékény tudtok valakit?

Szany · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. március 27. 14:43

Sziasztok!

 

Ma egy fantasztikus dolog történt velem és úgy  döntöttem megosztom veletek.

Ma délelőtt egy kedves rejtett számos vendég meglátogatta a lakásom. A szobában megbeszéltük mit szeretne,utánna elment (elvileg) zuhanyozni.Gyakorlatilag csak a vizet engedte meg a fürdőben.  Az úriember stílusa mondhatni elég alpári volt.De ez még nem is zavart vonlna,hanem ami utánna jött miútan távozott a lakásból.A fürdő ajtót kinyitva látom hogy az egész úszik a víztől, ugyanis direkt nyitva hagyta a tusolóval a vizet.

Tényleg birka türelmü ember vagyok de ez kiverte a biztosítékomat. Kérdezem én ez mire volt jó???

Lehet engem támadni a kinézetem miatt de a korrektségem miatt nem.Ez az úr pedig szánt szándékkal ártott nekem.

Ezek után soha sem fogom felvenni a rejtett számos hívásokat.

Sokan szidják a lányokat hogy milyenek de a vendégek stílusa is hagy kivetni valókat,tisztelet a kivételeknek.

 

Egy új élménnyel gazdagodtam.

 

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2015. március 27. 11:35

Fijjúk, sztem a netes telók világában a kis monitoron való bénázó pötyögés soxor szül eccerű szöveget, ez tejjesen normális. Ha a meszidzs (nam találom a hosszú dzs-t) okés, akkor örüjjünk, hogy valaki egyáltalán infót közöl. nacsá

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2015. március 27. 09:18

Figyelj, a remény nem halhat meg! A szavakat legalább külön írta, és használt két vesszőt mondattagolásra!! Ne legyünk telhetetlenek!!! :D :D

 

3511 · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. március 26. 14:11

Üdv mindenkinek Anicska 35-röl szeretnék beszámolni ma reggel voltam nála tegnap délután egyeztetünk mondta hogy most már más helyen van Füredi ut.Reggel ott vagyok a megbeszélt idöre talán még egy kicsit nagyon korábban is hivom mondja tiz perc mire elkészül oké,bejutás egyszerü bemegyek én nekem mindig kimegy a lábamból az erö mikor megláttom öt ,mert már én harmadjára voltam nála,de anyira hasonlit egy volt barátnömre mintha ikrek lennének.Gyors zuhany és irány a szoba egy nagyon szexy kis ruciban várt elkeztünk egy kicsit beszélgetni simongatni egymást csók és utána fr*ncia kölcsönös fr*ncia mikor már elég jó állt a zászló fel a védöruha egy kis lovaglásal kezdtünk majd háturól csináltam utána egy kis feleség pózban majd vissza a pacira és ott lett végem.Egész idö alatt puszilgatott csók és hogy ne siessek nyugotan lazán van idö nem nézte az órát az ember tényleg elhiszi mintha a barátnöjével lett volna.Mikor végeztün még egy kis beszélgetés az élet nagy dolgairól  utána irány a zuhany és bucsú puszi.Összefoglalva ez az én tapasztalatom fr*ncia 10/10 action10/10 lakás a célnak tökéletes fogatatás 10/10 itt azt értem hogy megkérdezte hogy iszok valamit vagy egy kis nasit, mindenkinek tudom ajánlani akinek elege van már fiatal adide a bobot és huzál a fenébe lányokból,na üdv mindenkinek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          UI.kösszönöm Ancsika ezt szép délelötött igérem hamarosan jelentkezem szia puszika

csuti · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. március 26. 10:35

Az utóbbi 1 hónapot osztanám meg veletek!

Minden lánynál csak fél órát voltam és fr*nciát kértem.

 

Bogi (30): Életem egyik legjobb fr*nciája volt és a hölgy is nagyon kellemes társaság volt, csak nekem kicsit nagy darab (képeken véknyabbnak tűnt). Ilyen alaposan nem tudom mikor ny*lták körbe a f*rkam. Helyszín Water Tower.

 

Lotti (18): Kicsit kapkodós, sietős, órát nézős, de azért élvezeten fr*ncia. Helyszín ugyanaz mint Boginál, még a szoba is (kicsit ő is nagyobb a kelleténél). 

 

Fanni/Fannika/Crystal: fejre nagyon nem jött be és a teste is nagyon puhácska. Ajtóban szokásos megfelelek-e szöveggel várt. Fr*ncia lassú, nyugodt, de én pont így szeretem. Lakás korrekt, viszont kutyaszag van.

 

Lora: Többször is voltam nála. Nagyon csinos, nagyon kedves lány. Fr*ncia nagyon kellemes lassú élvezetes. Nincs mellé felesleges ny*gés, viszont húzós *r.

 

Detti (25): Nála is többször voltam. Tökéletes, lassú, élvezetes fr*ncia kevés k*zezés. A hölgy kicsit pocakos, de nem vészes. Bell str-en található, lakás elmegy. 1x mindenképp ajánlatos kipróbálni.

 

Lara (28): Nála is többször voltam. Dettivel együtt vannak. Fr*ncia hasonló mint Dettinél kicsit több kezezéssel. De azok a m*llek teljesen megbabonáztak, imádtam őket fogni :)

 

Enikő (23): Hát nagy csalódás volt. A lány külseje egyáltalán nem fogott meg kicsit német súlyemelőnő kategória, de azért maradtam. Fr*ncia harmat gyenge nagyon sok kezezéssel. Óra trükkös, mert már a kapuban álláskor nullázta. Sajnos nem tudom ajánlani. Még beszélgetni se tudtam vele semmiről. ótós mekivel ***moderálva***.

 

Eszter régen Ruby: A sok komment miatt muszáj volt kipróbálni. Arcra kicsit több mint 25, eléggé megviselt. Lakás korrekt és a városi shell kút környéke. Fr*ncia elmegy.  kicsit erősen rángatja és a z*csival sem foglalkozik.

 

Minden lánynál volt NFVSZ

 

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. 1 hónap múlva folyt köv.

rigooo · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. március 25. 21:55

Köszi a választ. 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 25. 20:33

A mockosz kisz hobbitkák elvették a drágaszágomat, azaz a szerkesztőség levette a szövegszerkesztőböl a színeket.

 

Sajnos! :(

 

Bár nem tudom kit zavart ennyire. A mai napig nem válaszoltak...

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. március 25. 20:13

Zsuzsika 20 iránt érdeklődnék. Régebben jártam nála, akkor lehangoló volt, kívülről érkezett és a rigolettója hozta a másik lánnyal együtt, ha esetleg kettőt szeretnék...Akkor a lány teste szinte egybefüggő folt volt, ami masszív bőrgyógyászati eset, de szerinte más...Egyébként csinos, kedves arca van, de a zuhanyzásra is rá kell beszélni, és a kégli, ha ugyanaz, akkor együtt kell szuszogni a kutyussal...Van valami derűsebb infó?

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. március 25. 19:33

Sikerült-e már valakinek felhívni Zsófi 20-t? Létezik? Tapasztalat?

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. március 25. 18:41

Nekem annyi a hasonlóság, hogy szőke-szőke mindkettő, de a képen lévő lány mosolyog és alapvetően kellemes benyomást kelt, míg az általam meglátogatott Barbi folyamatosan búskomor és csendes volt. Akció közben is inkább a plafont nézte, vagy ha nem, akkor is teljesen semleges volt a tekintete. Egyébként nem buta lány, még az is lehet, hogy tényleg egyetemista, mint ahogy reklámozza magát, de a hozzáállása és az aktivitása ehhez a szakmához nem passzol - mondhatnám úgy is, hogy nulla.

Nem azt várom egy lánytól, hogy bújjon hozzám mint a barátnőm és nyaljon-faljon, de ha valaki ezt csinálja, akkor minimális elvárás, hogy arra a fél órára, amíg a szolgáltatását igénybe veszem, hitesse el velem, hogy jól érzi magát és hitesse el, hogy mindent az én kényem kedvem szerint szeretne csinálni. (Hogy magában anyáz közben, az már más kérdés... :-))

Az igazi Barbi is csinos egyébként, az átlagnál kicsit magasabb is, de továbbra is azt vallom, hogy köszönő viszonyban sincs a feltett képekkel.

 

Más hogy látja, aki szintén volt már nála?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen