Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2015. március 25. 18:27

Sára fent van kb 3 hónapja, nem volt itt másik sára!!! Viszont 2 perc alatt (új e-mail,regisztráció )és máris új hírdető vagy!

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2015. március 25. 12:08

Ezért változtatja a nevét gyakran.. Kár érte, pedig kis finomnak tűnt...

 

"Angryboy - Újonc (1 hozzászólás) írta Csütörtök, 23:52


Sziasztok!

 

https://videkilany.hu/kozosseg/info/248381

 

Ez a lany, a neve Lara, debrecenben lakik. Jött hozzam, kerte tölem ***moderálva*** forint, oda hagyta a g*mit. Es mondta hogy "megyek fönökömhoz, ott var engem kint, adok a ***moderálva*** es jövök vissza. Csak egy perc." vartam 2-3 perc aztan nem hivta vagy nem csengötte a ajtot. Hivtam de meg mindig elfoglalt van. Annyira utalom ilyen emberektöl! "

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. március 25. 11:35

Igen ott r*nd*l. Megtennéd hogy leírod mennyiben más a képekhez képest? Valamint hogy megéri-e meglátogatni. Köszönöm.

 

mordor · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. március 25. 11:34

Már csak a Greenhouse és már itt használatos dolgokkal nem vagyok tisztában mire utalnak :D

Valaki leírhatná a Füredi és egyetem ***moderálva*** mik használatosak :D

 

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. március 25. 10:19

Sziasztok.

Pár napja meglátogattam a Barbie18 nevű lányt. Hát nagyon pozitív csalódás ért. Egyeztetés könnyű, bejutás is. Greenhouse. Nagyon fiatal vékony lány nyitott ajtót, aki mellesleg szép is. Alapban csók, ami engem meglepett, az árhoz képest. *xtrában van popsi. Lényeg a lényeg én személy szerint meg voltam elégedve a sz*lg*ltatással. Beszélgetni is lehet vele nem egy hülye picsáról van szó. Kicsit pösze talán de ez nem gond. Remélem valakinek hasznára lesz a hozzászólásom. Mással nem találkoztam, de a szobák elrendezése érdekes. Jó időben mentem. Ár 10/10 Megközelíthetőség 10/10 parkolás ingyenes, szolgáltatás 8/10 Hozzáállás 9/10
Üdv kedves makktársak!

Oralmania · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. március 24. 23:38

Most jöttem el és miatta regisztráltam be újra. Olvasgatom a fórumot egy "kemény" hozzászolásom volt rég elfelejtettem a profilom, nem gondoltam volna, hogy újra használom, de csöppet tele a f*szom.

Csaj arc: szép, test ami a képen: csinos vékony. (izlések is pofonok ez az esetem) Rendel: Autós meki ház

x:23 kor telefon,majd be a házba fel a magasba x:37 kor már újra kint a ház előtt...  WTF??!!!

S.O.S fr*ncia: technika okés (nekem bejött) feeling: 3-4 perc után mikor élvez már el ez a f*sz... így bármennyire is élvezetes volt nem élveztem ki :(

DE Mi a !%+"%2 vállaltok S.O.S fr*nciát?! akkor mond a telefonba maradj otthon p*raszt és verd ki a képemre, de ez VICC. + Ez másnál is előfordult, aki fórumozik nem kell bemutatni mennyire R*T*K SZ*R a debreceni felhozatal, így nálam a teszt egy gyors fr*ncia első körben és ha okés akkor mehet a második harmadik stb forduló.

2-3 szor megkérdezte minden oké (láthatta, hogy kurvára nem repesek a boldogságtól). Nem álltam le vele élményeim kielemezni (hogy bírtam volna még ha szopsz, mert élveztem) tipli. 20-30at bukott rajtam, mert szívesen visszamentem volna de felejtős. Majd máson behozza, lassan egykezén megtudja számolni az ember azokat a csajokat akik érnek valamit és 163 van jelenleg!!!!! Ilyen kínálatnál képesek ilyen fosom sz*r sz*lg*ltatosokat csinálni (nem fér a fejembe)

Jó éjt

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. március 24. 21:55

Mert nincsenek? :P
"Jah, és kérem vissza a színeket! :P" Fütyülős

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. március 24. 21:21

Te Fütyi, miért nem használsz színeket egy ideje?

 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 24. 19:03

A legtöbb lány olvassa a fórumot, még ha élőben le is tagadja, és sok esetben változtatnak is. Sajnos általában nevet, telefonszámot, életkort...stb.

De tényleg.

 

Vannak lányok (1-2) akik megszívlelik az építő kritikát, és beépítik a "produkcióba". Vagy ha nem a jányka, akkor a rigolettó nézi, és amelyiknek nagyobb az IQ-ja a cipőméreténél az szól hogy

- "HE! Mostantóól moss fogat, és füröggyé le, ha jöna  kuncsaft TEE!" 

 

Aztán mindenki boldog lesz, és elégedett.....

 

 

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2015. március 24. 12:32

Lehet elnéztem, bocsi.

 

csp · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 24. 10:10

Egy lányról beszélünk?
Elvileg a hirdető első megjelenése március 16, Gergő pedig február 27-én írta a véleményét.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. március 24. 09:31

A mi kis Aminánk elpályázott nyugatra a jobb élet reményében :)

Sszemi · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. március 24. 08:58

Milyen érdekes csevegések! Ez rossz az rossz, nem jó ,lakás ,fürdik nem fürdik, tud sz,pni nem tud. Kinek mi az az igénye, Van aki a kávét hidegen szereti nem melegen. Van akinek nagy a f.rka annak minden p.nci szűk.

 

Jó lenne ha a hölgyek is felszólalnának ténylegesen mit vállalnak be ! Régóta olvasom a felszólalásokat de panaszból az van bőven. Kedves hölgyek tőletek is kérdezek biztos olvassátok hisz nektek is fontos az itt leírtak.( Ha ezt csinálnám én is olvasnám). Kedves hölgyek van köztetek olyan aki igazán műveli a m*ly torkos, fr*nciát? HA igen és szimpi is vagy meglátogatlak! És utána le is írom mit éltem meg! Bevállalod?

 

Üdv néktek!

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2015. március 24. 07:48

" gergö1122 - Újonc (2 hozzászólás) írta Február 27, 16:59
10
sZIASZTOK NEMREG JARTAM SARA NEVU HOLGY NEL DEBRECENBEN ES AZT KELL MONDANOM HOGY NAGYON NEM VOLTAM MEGELEGEDVE VELE IGENYTELEN NEM ZUHANYZOTT LE AMIKOR MONDTAM NEKI HOGY EN UGY SZERETNEM HA ELOTE LE ZUHANYZUNK A LAKAS EGY *** moderálva ***. "

 

csp · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 23. 20:41

Az oldalon hirdet Debrecenben Sára (20) volt már valaki nála?

Negatív ill. pozitív tapasztalatok, észrevételek, élmények?

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2015. március 23. 16:55

Dr Adri (apróból): Aki szereti a vékony alkatú de mégis formás lányokat azoknak bátran ajánlom. Nagyon kedves, kommunikatív, figyelmes szolgáltató. Korábban olvastam róla hogy "nem a napon barnult le", ezt cáfolnám, magyar nemzetiségű. Egy félórára fizettem be, meglepő módon a pénzt nem kérte el előre, csak az asztalra tettük le. Az időt egyáltalán nem nézi, nem sürget.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. március 23. 14:45

Barbika(23) képei brutálisan jók. Jól sejtem, hogy ez a Barbi ugyanaz, mint aki az Árpád tér környékén egy kis utcában, egy újabb építésű kis társasház földszintján r*nd*l? Nekem csak annyi a bajom vele, hogy ha tényleg ő az, akkor valami nem stimmel, mert én mikor kb. egy éve voltam nála, akkor teljesen más volt a lány külseje. A photoshop és egy jó fotós ennyit jelentene?

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. március 23. 09:19

Igen elég nyomós oka lehet... Megunta... :-)  nem jött be a dolog neki. Ha kétes lenne akkor se veszi le a szerkesztőség a hirdetest csak rá nyomnak egy kétes hirdető cimkét

😉 a hirdetést csak saját maga vagy valakije tudja le venni 😉

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. március 23. 08:35

Múlt héten új lányként felkerült egy Jenny (22) nevű lány, aztán nagyon hamar el is tűnt az oldalról. Esetleg tud valaki róla valamit? Akár egy vendég (aki hívta telefonon, vagy volt nála), akár a szerkesztőségnek van valami infója, hogy miért került le? Esetleg kiderült, hogy kétes hirdető?
Azért furcsa számomra, mivel másik 2 oldalra szintén frissen felkerült lányról van szó, és azokon még megtalálható a hirdetése, gondolom valami nyomós oka lehet, hogy itt már nincs.

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. március 22. 09:27

Detti 25 / Bogi 30 / Dya 40 / Tünde 40 / Regina 33

 

van valakinek róluk tapasztalata? privátban is jöhet


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen