Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Egri · Tag (236 hozzászólás) · 2015. február 17. 14:10

Szia Elvira!
Emailt már nem olvasol? :D

rock84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. február 17. 13:51

Szilvi29: Aranyos, kedves , jól nézki a fr*ncia tudása negyon jó , nem sürgett , nem futósalag az egyik legjobb ha nem a legjobb!!

Shaman · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. február 17. 11:39

Sziasztok, olyan lányt ajánljatok nekem légyszi akinek a p*ncija olyan szép sötétbarnás színű és húsos. Köszi!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 17. 10:44

Barbi baba(20) ról valaki tud infót? Azok keblek...nem bírom a szemem levenni róla :)

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2015. február 17. 09:28

Szevasztok, Holly 20 új husi, gondolom érdekli a T. publikumot:

 

helyszín kertváros-szerű, tejjesen rendben van, parkolás OK, kéró átlagon felüli. a virágszál is enyhén több a megszokottnál. A képek stimmelnek, mellmániásoknak nem ajánlott, de aki a széparcú, magas, jó megjelenésű lányokat kedveli annak be fog jönni. Kedves, normális, de technikailag "kezdő", kicsit passzív, azoknak való inkább, akik direkt ezt keresik. 

 

Kelly-Nelly-Letti csapatnál sokszor várhatsz a ház előtt, közben hasonló fickók jönnek-mennek..., és ha a belső szobát kapod, ki kell várnod, míg az útba eső külső szobában végeznek. A lányok rendben vannak, csak sokan vannak egy helyen.

 

Nacsá

Törölt felhasználó · 2015. február 17. 00:57

Sziasztok!

 

Van egy mozgássérült barátom, aki szeretne elmenni egy lányhoz, hogy kényeztesse egy kicsit :)

Tudtok valakit ajánlani, akit nyugodt szívvel kereshet?

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. február 17. 00:23

Szia Navigátor. Enikő(23) nál több mint egy éve voltam a kezdet kezdetén. Korát tekintve füllentett egy kicsit de ez legyen a legkisebb baj. Tapasztalatom hasonló jók voltak mint a Tiéd. Úgy tudom mély torkot is vállal. Együtt dolgozott Linda (21)-el. Tavaly ilyenkor mindketten elmentek párhónapra Szegedre. Majd vissza jövet nem soká Linda (21) távozott, karácsonykörül vissza jött pár napra de megint el tünt. Kár érte gyönyörű teremtés volt, a mai fiatalság megtestesítője.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. február 17. 00:05

Letti(18)- ról hasonló jókat tapasztaltam, egyet értek véleményeddel,       „Valahogyan nem illik bele a képbe. Túl fiatal, túl szép, és túl ártatlan egy ilyen "szakmához".             Kár érte hogy ide került egy ilyen gyönyörű virágszál. Egyébként a punciján már jól látható a gyakori használat nyoma. De ebben a szalonba dolgozik még jó pár lány akiknek a szolgáltatására csak jó lehet mondani. Én nem kerültem sosem olyan helyzetbe hogy egymást zavartuk volna erre a lányok nagyon vigyáznak. Nekem ez a szalon és lányai bejöttek.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. február 16. 10:57

Letti(18): Normál panel. 10/6 Ott r*nd*l még Nelly&Kelly, és még mások is. Normal prize. A kislány nagyon aranyos, és hamvas. Fr*nciska 10/8, action 10/7. Csók van, ha szimpi vagy, más *xtráról nem tudok. Amúgy én megsajnáltam. Nemtom, de először fordult velem ilyen elő. Valahogyan nem illik bele a képbe. Túl fiatal, túl szép, és túl ártatlan egy ilyen "szakmához".

"Na de az élet nem habostorta Pelikán elvtárs..."  

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. február 16. 10:54

A múlt hónapban sikerült felkeresnem Enikő (23)-at. Hogy 23 éves-e vagy sem, azt nem lehet megmondani, de fiatal. Az összbenyomás kellemes, csinosnak mondható - no nem egy Regi (19), aki csak elvonul előtted és már el*lvezel - de formás, arányos. Az átlagos ajándék átadása után (+fürdés az elfogadható fürdőszobában) ismerkedni kezdtünk. Innentől kezdve olyan kedves, finom kényeztetésben volt részem, amit nem kapok akárhol! Kellemesen telt cicijei vannak, a fr*ncia nyelvnek nem csak hogy jó ismerője, de egyenesen professzora, pont ahogy én szeretem: lassú, kényeztető, mindenre kiterjedő oboalecke. Az együttlét is csodás, nem kapkodós, nem siettetős, ha egyik irány megvolt, újratervezés, majd támadás másik pozícióból. Mondanom se kell, orbitális kitárazás lett belőle.

Az utóbbi idők kedvezőtlen tapasztalatai után most 110%-osan elégedetten távoztam. Enikő ritka szakértelemmel, kedvességgel végzi a dolgát. Nagyon ajánlott, vigyázzunk rá, ritka kincs! Köszönöm Enikő!

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. február 16. 10:24

Mekkora kamu!!

 

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. február 15. 16:39

A Kossuth utca közelében van valaki? Pl: Petőfi tér, Dobozi Lakótelep, Hatvan utca, Csapó utca, Szent Anna.

Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. február 15. 13:01

Na csocsi.

 

Ráhelt próbálta már valaki döngetni????

Subrowkapomelo · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. február 15. 11:52

A Dobozi lakótelepen illetve a Fényiben van valaki? Vagy esetleg Létai, Diószegi, Veres Péter, Budai Nagy Antal környéke? 

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. február 15. 11:30

Sziasztok ! Jessica (2) van valakinek infója?

AtomAnti · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. február 13. 23:16

Sziasztok!

Holly 20-szal van valakinek tapasztalata? Képek nagyon jók, csak félek túl szép, hogy igaz legyen.

Köszi előre is.

Törölt felhasználó · 2015. február 13. 15:23

Sziasztok. Pöcörő tanulságos volt az írásod.Én a tiednél jóval drasztikusabb helyzetben voltam Nyíregyházán.Nem folynánk bele,a történtekbe. Csak annyit szeretnénk elmondani,engem nem az anyagiak érdekelnek,tehetős férfi vagyok.Az dühít, hogy neki adott honoráriumot,nem költhette magára ,le kellet adni a str*cijének ,ami számomra hónapok után derült ki. Szándékosa 2x kényszerítettem(nem fizikai!!!) a lányt olyan helyzetbe,hogy a str*cije védelmére lett volna szüksége.A str*cije súlyin lapított mind végig, abszolút nem hatotta meg a lány segélykérése .Ennyit a megígért védelemről.Ennek ellenére, a hölgy még ma is mindig bízik m*n*dzserébe és le adja neki a jövedelmét.A történtekben ,Én és lány sérültünk ,a nagy védelmező FÉRFI? pedig élvezte az anyagi javakat.A tanulság: Aki teheti, az se tartson szórakoztató hobbi k*rvát.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. február 12. 23:09

A hobby q*rva dologgal kapcsolatban annyit, hogy másfél éve jártok (jártam) valakihrz, akit akkoribian egy másik weboldalról sikerült leakasztanom. Munka mellett csinálja így korlátozott a látogatások lehetősége is, de  alkalomról alkalomra egyre előrébb haladtunk - bár mindez érzelem mentesen. Eljött néhány látogatás után az alkalom, amikor jó formában voltam és úgy isten igazából megraktam. Óriásit élvezett és a végén nem kért pénzt. Azt mondta néha csinálunk majd ilyet is, mert ez neki is kifejezetten jó.

Nagyot nőtt a szemembe ezzel a hozáállásával és látogattam is heti-kétheti rendszerességgel. Volt, hogy az action után mondtam, hogy beszaladok majd a boltba és ő lejött velem és ő is elintézte a bevásárlását, illetve egy alkalommal szex után egy közös pizzázás is bejátszott.

 

Kb. egy hónap kimaradt és múlt héten felhívott, hogy mi a gond, miért nem megyek felé? Ezen kicsit kiakadtam és finoman mondtam neki is, hogy lehetőség szerint ne hívjon fel, mert senkinek nem hiányzik a magyarázkodás.

Ennek ellenére megbeszéltünk egy másnapi randevút. Munka után, hulla fáradtan estem be hozzá és bevallom férfiasan, hogy egyszerűen nem tudtam csak kb. félkeményre felizgulni a franciájától és mondtam neki, hogy ha nem haragszik most inkább hagyjuk, mert azt érzem agyban nem vagyok itt és nem tudnék úgy teljesíteni, ami mindkettőnk számára elvárható.

Felöltöztem és megkérdeztem mivel tartozom. (férfiasan bevallom azt hittem azt mondja , hogy majd legközelebb és már fejben el is terveztem, hogy ennek ellenére adok neki pár ezer Ft-ot, amiért az idejét raboltam.) Ő szemrebbenés nélkül mondott egy összeget, ráadásul olyat, amit korábban csak olyankor kért el, amikor egy este majd 3 órát voltam nála.

Kifizettem és angolosan távoztam.

Utólag bánom, hogy nem kérdeztem rá a miértekre, de akkor nagy sokk-ként kért a kapott információ.

Hívni valószínűleg nem fogom többé és remélem ő sem teszi.

Ezt csak azért írtam le, hogy

1.... lehet ő is olvassa és tudja majd a jövőben miért nem keresem, vagy esetleg priviben elmagyarázza a miértet...

2.... nem érdemes beleringatnia az embernek magát ebbe a hobbi kurva dologba, ha pénzről és tarifákról van szó. Érzelem (részemről) nem volt iránta, de egy kellemes "vonzalom" igen, a szó jó értelmében. Nem is igazán iránta, hanem az egész helyzet iránt.

3... az eltelt idő alatt megélt orgazmusok részéről vajon mennyire voltak valósak? Utólag már gyanítom, hogy a pénztárcámnak szóltak és nem nekem!

 

 

U.i., ami nem ide kapcsolódik csak eszembe jutott és nem akarom magamban tartani: Utálom az olyan nőket, akik kibeszélik nekem a többi kuncsaftot, hiszen nyílván így engem is "kiad" másoknak. Ennél jobban már csak azt utálom, mikor egy szolgáltató fényezi magát és azt amit nyújt, hisz pont az ilyen esetek többségében nincs mögötte igazi minőség.

 

Bocs az off-ért. Nacsá!

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. február 12. 22:48

Ott a pont! :-) :-) :-)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. február 12. 19:09

Mivel meg lettem szólítva reagálnék.

Az első hozzászólásodnak szól ez a hsz. Persze csak ha a szerkesztőség nem moderálja ki! Jó lenne, ha nem vádaskodnál ismeretlenül, mert csak találgathatsz, hogy ki vagyok. De akire te gondolsz biztos nem én voltam. Nem ad(tam)ok ki soha egy hírdetőt sem, pedig soknak tudom a valós nevét...stb. De te "büdös ruha, bunkó" meg hasonló jelzőkkel illettél valakit, akiben engem véltél felfedezni. Mivel a szerkesztőség nem törölte - pedig most megírtad, hogy tévedtél - ezért ott virít a sok baromság amit leírtál.

 

Amúgy legyen béke, szeretet, és egyetértés. Ezt megmondta Smith Pál is, majd kirúgták, mert....

Olvass a sorok között, és meg foglak érteni. Ha privát beszélgetést akarsz velem folytatni hívj fel, vagy írj üzenetet itt..

 

Na jóccakát!!!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen