Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. február 08. 22:17

Rita fogaival milyen értelemben van gond? A fogszabályzás hiánya a szembetűnő, vagy pedig rosszak a fogai? Mert ha az utóbbi az tényleg nem annyira vágykeltő...

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. február 08. 22:11

Kedves Gróf! Àltalànosàgba lett írva  akik ilyenek hogy pl meg a köszönés se megy.  Vannak kivételek nagyon is vannak, akik közé te is tartozol pl..  :-) Nem szémelyeskedesként lett írva, amit leirtunk páran csak egy alap hogy nem addig jutunk hogy szia és ennyi... És nagy sűrű csend.. ès mind2 oldalt várunk..  :-D

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. február 08. 22:00

Hát figyelj, valahol el kell kezdeni. Mi is elkezdtük valahogyan. :D

 

Írd le mik az elképzeléseid, aztán megpróbálunk segíteni!

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. február 08. 20:56

Ott a pont! Nagyon jól leirtad így hátha eljutt 1-2ember agyàig :-D

 

Daved · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 08. 20:32

Sziasztok!

Kezdő srácokkal hogy bánnak a hírdető lányok? Húsz éves vagyok és arra gondoltam meglátogatok innen az oldalról egy szimpatikusabb lányt. Kérdés: Általában hogy állnak az ilyesmihez a lányok? Nyilván első alkalom szempontjából egy kedves, türelmes lányra lenne szükségem. Lehet pozitív kimenetelű ez a dolog vagy inkább kerülendő téma? Bár úgy érzem hajthatatlan vagyok, mégis gondoltam hátha van itt pár tapasztalt ember akik leírják a véleményüket.

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. február 08. 17:38

Úgy  látom hogy nem sok a gogyi .. Mert szerinted úgy működik egy ilyen telefonálásnál felhivsz Szia és elkezdem  magamtól mondani a kis mondokámat hogy mi mennyibe kerül és mit vállalok??!! Mert te úgy gondolod minek mondani bármit vagy kérdezni találjuk ki mit akarsz.., mert ezzel a mondatodal  ezt írod vègülis  ez a lényege a 2 es pontodnak  :-)     Nem azt mondtam érdekel a neved azt is írtam felőlünk   lehet kamu név is hisz minket ez nem érdekel nem fogjuk egyből beirni a Google-ba vagy facebookba hogy Úristen veled foglalkozunk. Ha tudsz szöveget értelmezni írtam úgy illik egy telefon beszélgetést kezdeményezni. Tegyük fel felhivsz egy hivatalt vagy egy autoszerelőt nem így kezdeményezel  egy beszélgetést hogy köszönés, bemutatkozás és utána mondod ezért még ezért telefonálok??!Nem okoskodni akarok csak úgy láttom páran nem érteték a lényeget. Meg egy kérdésem lenne vannak érdeklődők nagyon szépen, illedelmesen feltudhivni akkor még tud köszöni és amikor már mindenre válaszolok. Utána már nem tud elköszöni, mért is van ez vajon?!!! Elköszöni  már nem tanították meg?? Bocsánat a hosszú hozá szólás mért, de nem tudtam rövidebben. Köszönöm Izácska. 

 

Jancsi_fiú · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 08. 17:05

Üdv,

 

babry23 elérhwetőségét valaki privibe köszi

sürgős lenne és fontos

J.

Jancsi_fiú · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 08. 16:38

Üdv,

 

SOS valaki küldje már el nekem a barby23 telszámát legyenszíves.

kitöröltem a hirdetés pedig nincs fent.

Előre is köszönöm.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. február 08. 15:56

Lili(25):

Mint már korábban írtam 10/1. Normal prize! A kéró elmegy, de mászkálás, dumálás...stb. Azért maradtam, mert a lány "becsomagolva" jól mutatott, és arcra aranyos. De amikor megvolt a zuhi jött a feketeleves. A képei nagyon jók, de a valóság sokkal sokkolóbb. Löttyedt cici, popsi, bőr. Franciska 10/2, action 10/1, és a szaga...hát az valami borzalmas volt. A kora természetesen több, és ráadásul kismama. Korábban is írtam, de most is ez a véleményem, valakinek ez a "szakma" nem való! :(

 

Rita(20):

Együtt rendel Lora(20)-al. 10/9. Aranyos, vékony, cserfes lányka. Normal prize. Nekem jól adta elő a műsort. Bújós, csinos, BNF.

Franciska 10/7, action 10/9. A kéró rendben van, de az ágy kicsi. Összességében ajánlott, és nem az arcával van a gond, hanem a fogaival. Ma már nem negy ügy egy fogsort rendbe rakatni. Én is megcsináltattam, és valjuk be ennél a szakmánál nagy előny...

Extra a popó, és van vibris játék. Részemről ajánlott. :)

   

Nick85 · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. február 08. 13:20

Igen, jogos lenne ha..... De:

1. Én köszöntem!!! Az meg, hogy nem mondtam be a nevem, hát sorry! Mondjuk szerinetm ez nem is érdekel senkit sem, akit felhív valaki, hogy "szia, xy vagyok", és nem is múlik rajta semmi!!!

2. A "Láttam a hírdetésed, és érdeklődnék" valyon mit is jelenthet?! Valyon miről is érdeklődhet valaki, egy ilyen hírdetést látván telefonálva?!! Hogy érzed magad? Mizujs, jó a hangulatod? Aktuális még a hírdetésedben leírtak? *** moderálva ***!? 

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2015. február 08. 10:14

Légy kitartó, szerintem megéri! ;) 

 

Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. február 08. 07:53

Köszönet neked:)  Csak Lora 20 szinte soha sem veszi fel a telefont, s volt már olyan is, hogy meg beszélt időre mentem volna, de szintén nem vette fel. Igy hogy is keressem???

 

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. február 08. 02:45

Ugyanígy vagyok vele én is. Még  egy példa se köszönés semmi hanem úgy kezdi mennyi a tarifád? Elég paraszt stílus és ilyenkor  azt érzem kikell nyomom a telefont.Úgy gondolom attól függetlenül, hogy mi ezt vállaltuk amit csinálunk megèrdemejük ettől függetlenül a tiszteletet. Úgy gondolom egy telefon beszélgetés úgy kezdődik:először is egy köszönés, pl Laci vagyok /ezzel nem azt mondom mond meg a teljes neved/felőlem lehet kamu név is lehet de így illik szerintem. Itt meg itt láttalak és szeretnék érdeklődni....... Stb.... 

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2015. február 08. 01:47

Maya 22, Fruzsina 20 kinézve, valakinek beszámoló róluk? :)

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2015. február 08. 01:46

Melyik Jázmin? Kérlek írj valami azonosítót, mert van az oldalon vagy 5 Jázmin .... életkor, magasság, telefonszám utolsó 4 számjegye .... stb.

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2015. február 08. 01:45

Sorrend nálam a felsorolt hölgyek tekintetében, kettőnél voltam már többször is:

 

1. Lora 20 - nálam ő abszolut favorit, mindenben.

2. Lara 22 - tőle sem távoztam még rossz érzéssel.

 

Mindkettőnél formás cickók, feszes bőr, kiváló hozzáállás. :)

 

Nick85 · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. február 07. 17:27

szevasztok

Megyek Debrecenbe, gondoltam meglátogatok valakit, pl Jázmin21. Nagy nehezen elértem, mert kinyomott vagy 4szer. Mondom neki, hogy láttam a hírdetésed, és érdeklődnék!? Erre ő, hogy hol? Hát majdnem mondtam, hogy szerinted, de csak simán válaszoltam, hogy itt. Erre kinyomta és még utánna is vagy 3szor. 

Peasant!!!!   

DeepBlowjob · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. február 07. 17:25

Annyira jó hogy senki se válaszol a kérdésemre!!

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2015. február 07. 14:58

Kedves gumibogyó !! Arra nem gondolsz, hogy nem a te hívásodat  várja egész nap hogy feltudja venni neked :-D  Én se vagyok egy nagy helyesírási zseni, de te überelsz mindent :-D

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. február 07. 00:02

Privibe megy.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen