Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
laszloo · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. január 05. 22:59

Nelly vagy Kelly??? melyik csaj a jobb??? valaki tud olyan 25ev alatti csajt aki vallal analt is??? elore is koszonom (privat uzibe is johetnek  valaszok)

KellyésNelly · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 05. 22:17

Örülünk kedves panama hogy jól érezted magad nálunk!

Csók Kelly és Nelly

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2015. január 05. 12:52

Üdv!

Két decemberi tapasztalatomat szeretném megosztani veletek. Az egyik hölgy Szilvi29 akiről korábban mindenki áradozott és nehéz is volt egyeztetni vele, de végül csak bejutottam. Csinos lány szexi ruciban fogadott, még egy gyors egyeztetés majd zuhi, kulturált és tiszta ahogy a szoba is. Telóban ígért ligtos csók épp csak némi szájrapuszit takar a valóságban, fr*ncia tudás átlagos, kaptam már sokkal jobbat is, ezután többféle pózban sikerült betámadni, finoman rámozog de teljesen hangtalanul, nem sikoltozást vár el az ember de azért valami kis nyögdécselés mégiscsak lehetne:) Cici jó kemény és szép formás, végül hátulróli befejezés szép kerek markolható feneke van. Összességében jobb élményre számítottam a korábbi beszámolók alapján, valószínűleg nem leszek visszatérő, de egy próbát azért mindenképp megért.

 

A másik élményem pedig nem egy hanem kettő lányhoz kapcsolódik, méghozzá sikerült eljutnom a Kelly-Nelly pároshoz, előbbi lánnyal már volt szerencsém találkozni és most így ebben a formában is sor került a találkozóra.  Könnyű egyeztetés, problémamentes bejutás, korrekt tiszta lakás, a lányok külseje a képeknek megfelelő, zuhi után neki is láttak a kényeztetésemnek, a részletekbe nem nagyon mennék bele, de volt ott minden jó ami csak lehetett persze normál kereteken belül, a csók, az enyhe leszbi és minden más amit a telóban ígértek, nem kellett egyiküket sem noszogatni kellően odatették magukat, ez volt az első ilyen élményen amikor két lánnyal lehettem, nagyon jól éreztem magam velük, szerintem egy ilyet mindenkinek ki kell próbálnia:)

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2015. január 05. 08:39

Sajnos nincs meg a száma.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. január 05. 08:26

Szia!

 

Jázmin(30)-al nincs baj. Jázmin(20) alis Cukorka meg számtalan egyéb néven futó hölgyemény messzire kerülendő, *** moderálva ***. A többiekről nem tudok infót.

 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2015. január 05. 06:50

Szia !

Csak a pontositas miatt ird meg melyik Jazminra gondoltal ? Jazmin19,  20 , 21 vagy Jazmin 30-ra ?

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 04. 21:41

Mert bunkó, és nem megy a szekere. De ezt nem érti meg mert IQ=0, úgyhogy mindíg nevet, kort, telefonszámot...stb cserél. Olyan mint anno "Gyula" Nyíregyházán. Szánalom!

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2015. január 04. 20:11

Mire jó ez az állandó névváltoztatgatás....nemértem

 

bigyuri · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 04. 16:43

Sziasztok! Tavasz-nyár környékén volt egy Betty nevű hirdető a Hajnal utcán. Róla tud valaki valamit? Szőke hajú, vékony 30-as csajszi, apróba hirdetett. A válaszokat előre is köszönöm!

nemugat · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 04. 14:40

Bár csak tippelek, de a képek és a magasság alapján lehet, hogy a korábbi Angelika (még korábbi Gheorgina). Ő is hol masszázs volt, hol all-in.
Hívd fel, ha toronyházas, akkor szinte biztos :)

 

Amúgy sajnos nem voltam nála, de szerettem volna, csak soha nem jött össze.

 

RONIN75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 04. 14:07

ja és eléggé felgma a Jázmin csaj ,kimegy a szobából sokat kellett rá várni azdán semmit nem szeret csinálni,,még az ajtót is be csapja utánnad persze a l*v*t majd hogynem erőszakosan követeli

RONIN75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 04. 14:00

 

szia,,Dórika 21?? nem találom a 20-22 éves korosztályban ezt a nevű csajt,,,,

RONIN75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 04. 13:39

Sziasztok,, a Jázmin nevű csajal vigyázatok ,lehúzós hisztis,,és nem olyan jó mint a képen,,magyarul szólva elgé átbaszós a csaj

xander · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. január 03. 22:53

Sziasztok! Én Szandy felől érdeklődnék, a képei alapján elég helyes kiscsaj..Volt már nála valaki?

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 03. 16:22

Döníz(23):

Az ország nyugati feléből jött Aurá-val. Nagydumás kiscsaj, némi felesleggel. Franciska 10/10, sex 10/8, a kéró normál panel. Nekem nagyon tetszett a hozzáállása, szókimondása, úgyhogy a fél órából lett 1,5 óra, amit végig dumált. Állítása szerint Január 4-től költöznek. The price highest...

Mindenképpen ajánlott.

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2015. január 02. 22:34

Még ha vékony nem is lenne baj, viszont ha még csúnyácska is....Akkor felejtő.

Mondjuk hívtam azóta is de továbbra is ki volt kapcsolva.

 

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. január 02. 20:54

ahogy látom ő már nem itt rendel

 

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. január 02. 20:26

Jó, hogy van ez a fórum és a negatív tapasztalatokat is megosztjátok. Durva, hogy mennyi lehúzó lányról lehet olvasni!

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2015. január 02. 19:40

Igen, persze :-) ;-)

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. január 02. 18:59

nagymellű, jóseggű, közvetlen lányt keresek aki egyedül dolgozik, azaz akció közben nem hallok kívülről motoszkálást. Tudnátok ajnálani vkit?


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen