Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. január 02. 18:22

Dia (29)-ről valaki dobjon meg infóval legyen szíves. Nem vagyok telt párti, de bejönne, csak nem szeretnék nagy kapufát rúgni...

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. január 02. 17:56

Túl jók a képei, a valóságban kifejezetten csúnyácska, zörögnek a csontjai, olyan vékony.

 

KanMan · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 02. 16:21

Nekem Dönizzel eddig csak annyi a tapasztalatom hogy a nap semelyik szakában nem veszi fel a telefont.

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. január 02. 13:37

Döníznél járt már valaki?

KANJOKER · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 02. 13:15

BUÉK!

laszloo · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. január 01. 21:42

olyan lànyt keresnék debrecenbe aki 24nèl fiatalabb és vàllal an@lt is

blackpass · Újonc (38 hozzászólás) · 2015. január 01. 20:25

Sziasztok!

 

Ritkán járok debrecenbe ezért info kellene.Olyan lányt keresnék akinek nincs borotválva az intime.

Írhattok privátra is!

 

Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. január 01. 19:02

Üdv és BUÉK:)

 

Van itt a hírdetések közt egy hölgy: 34éves igényes nő, kényeztettne, számmal hívjatok. így szól a hírdetése.

 

A száma 30/790-**** a képes hírdetések végén szokott fent lenni, de csak néha.

 

Erröl a nőröl kéne nekem infó!!

 

Köszönet

Törölt felhasználó · 2015. január 01. 08:34

Boldog új évet,mindenkinek!

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2015. január 01. 01:51

Az első, és talán a legfontosabb, a testi lelki jólét, az egész-ség; tehát kívánom az összes hirdetőnek, barátaimnak, és persze magamnak is, hogy az új esztendő egész-séget adjon, abban bővelkedjünk Kívánom, hogy növekedjék a mindenki szívében a szeretet, a harmónia, a béke, és vidámság. Kívánok mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet! :) Jázmin

tomahawk · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. december 31. 20:52

Boldog új évet kivánok minden kedves hölgynek akik megszinesítették az évemet,de akit kiemelnék BOGI 30,MELICICA ,SZILVI 29 !

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 31. 19:02

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. december 31. 18:29

Év végi számvetés: idén 7 hirdetőnél jártam, összesen 24 alkalommal. Mindannyiuknak köszönöm az együtt töltött órákat, és szerecsés boldog új évet kívánok! (Főleg egyiküknek, aki már befejezte ezt a dolgot, de talán még olvassa ezt...)

hydra1977 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 30. 19:29

hát köszi az együtérzéseket :-). szerintem itt nem fogok többé próbálkozni senkinél, eléggé elvette a kedvem ez a retek! pedig izgalmas volt .

 

GH · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 30. 19:19

Hello !

Elvira 23 az kamu hirdetés nem veszi fel meg kinyomja, sms-re nem válaszol...

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. december 30. 17:20

hello mindnekinek! elvira 20 rol esetleg van valami infoje,es meg is osztana itt velunk? biztos voltak mar tobben is nala,elore is koszonom,boldog uj evet!!

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. december 30. 17:17

Jo bevallalos vagy ocsem,ilyen not felkeresni,nem meglepo hogy ilyen korulmenyek kozt vart.de ha jol emlekszem tobb neven is hirdetett mar ,es jot soha nem olvastam rola.ha mar mindenkeppen barbizni szerettel volna egy kicsit,miert nem mentel inkabb Barbi 23hoz ?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 30. 08:47

Már a képeken is látszik mire számíthatsz. Merész húzás volt, hogy meglátogattad :)

Az is erősen esélyes, hogy a másik szobában vagy lent a kocsiban, de legalábbis a közelben ugrásra készen áll 1-2 kanc*gány szükség esetére...

 

DeepBlowjob · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. december 30. 06:45

Igen igen engem is a lakótársa bizonytalanit el !!!!

hydra1977 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 30. 01:24

sziasztok, infót írnék a BARBI 26 éves hírdetőről, hogy ne ugy járjatok mint én. a Weselényi lakótelepen űzi (elég bénán) az ipart. a telefonban megigér mindent de ha ott vagy előre elkéri a *** moderálva *** aztán nem ugy csinálja ahogy megbeszéli veled, sőtt több *** moderálva *** kér. aztán még többet és fenyegetőzik,*** moderálva ***. ráadásul*** moderálva ***!!! ha jót akartok elkerülitek!!


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen