Tisztelt Broky... Kurátor ... stb! ( tisztelt, esetleg, mások által ) Munkám során, sok beteg fordult meg nálam. Nota bene! évekkel ez előtt, még a Brokyfellerként tündöklő mindent, mindenkinél jobban tudó a Hexe és hasonlóak általi, "kiemelkedő színvonal" és barátság megtestesítőjként "bölcselkedőt" láthattuk, több fórumon is. Akkor. A menzán, megmutattam "kollegámnak" a szomszéd asztalnál étkező, közös ismerőst, Broky-t. A "véletleneknek" köszönhető véleményt, inkább nem írom le és ezért köszönetet várok! A jellemrajzhoz, nekem nem szükséges kitüntetett figyelmet tulajdonítani egyesekre, sok betegem van, hasonlóak, sajnos, szép számmal. Inkább, beszéljünk a lányokról, hiszen már leírtam, minden eredmény nélkül, hogy fegyveretelen emberrel, nem vívok szellemi párbajt!