Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Toko · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 01. 20:27

Jessy 19 csak ajánlani tudom . Bűbájos aranyos korrekt nő,lány !

 

Bende · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. december 01. 18:47

Melitta 19: épp nem rendel, jó fenekes képei voltak. :) Meki környéke, fiatal csaj, igényes panel. A lány laza, fiatal, jó kedélyű, aktus is rendben és még jobb is lehet egy kis  hangolódás után,  szerintem ajánlott.

 

Lora 20: fiatal, ahogy a képeken, franciska átlagos, aktus rendben, lehet forgatni, szintén ajánlott.

 

Kereső kedvéért: Kinga 20 = Lilike 20

 

Anett 30, illetve Szandra 28-ról valakinek infoja? A képeken ugyanaz a csaj van, ez tuti, csak más hirdetés, más-más számmal.

 

Barby 19-ről a keresőn túl valakinek friss ajánlása, vagy nem ajánlása?  Valamint ajánlott páros lány van a városban?

 

Köszi

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. december 01. 12:47

Sziasztok Hölgyek, Urak!

 

Csinos, Nőies, igényes és megbízható hölgyet nem tud valaki aki vállal dominát? 

 

Köszi!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 30. 22:04

Nos. Biztos, hogy az általad felsorolt lányok közül senkiről nem írt senki infót?

A jobb szélen lévő kereső amúgy csodákra képes.

Még jó hogy nem soroltad fel az összes hírdetőt.

 

hermann · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 30. 21:54

Lotti 18 hova tűnt? 

Kharon · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. november 30. 19:09

Nos mivel Hanna 21 eltűnt, kit ajánlanátok ha egy szolidabb, szerényebb lányt keresek max. kb. 30 éves korig?

Akiket a képeik alapján szívesen bevállalnék: Mona 20 - Letti 18 páros, Kendra 28, Kerol 29, Kinga 27, Ági 20, Zsuzsi 23, Anett 30, Nóra 21, Szandra 28
+/- infó is jöhet róluk vagy más tipp akár privátban is.

Nelly19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 30. 12:44

Kedves Fütyülős!

Ismersz, nem vagyunk sértődős leányzók :) képzeld, a nagyon okos rendszerben nem lehet az and jelet használni:) de ha itt leszel, elmeséljük:))))

várunk szeretettel: Nelly és Kelly

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. november 29. 23:42

Egyébként a két lány közül melyikük a jobb?

 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. november 29. 23:21

a lenyeg hogy ujra itt vannak :))

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 29. 20:51

Kelly End Nelly avagy Kelly Vége Nelly!? Érdekes elnevezés lányok. Erre az angolra még rá kellene gyúrni picit. :D

 

Bocs a poénért.  

 

Kelly And Nelly talán.

 

https://videkilany.hu/kereses/talalat?sortkey=vG4ZZ9wI&megye=9&korig=24&rendezes=kor

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. november 28. 18:45

Nelly & Kelly ujra a szinen :D oh yeah!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. november 28. 15:45

 

Szia Orfeusz. Ne aggódj nem a monitoroddal és a szemeddel van baj. Mind három hirdetés ugyanazon személy (nem hármas ikrek) bár már Kyra20 nincs fenn. Egyszerűen több esélyt adott magának, a három több mint az egy, ezzel nem is volna baj, fontosabb milyen szolgáltatást ad és a logisztika. De keresd meg 60-uton közel a postához. Ha lottózol és minél több szelvénnyel játszol annál több az esélyed. Egyébként ugyan ezzel a háttérrel készült Timi nevű hirdető (nem azonos aki még most is fenn van) de pár nap után el tűnt. Mellesleg tudok olyan hirdetőket akiknek jó menő munkaadója több mint féltucat lányt foglalkoztat, lehet kap rá munkahelyteremtő támogatást? Ez onnan sejthető, hogy a lányok fotóin azonos hátterek vannak. Ez sem volna baj csak a törölközők egyre kisebbek, lassan már nagyobb lesz egy zsebkenő mint a törölköző. Kedves munkáltató ezen már ne spóroljon.

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. november 28. 08:45

Sziasztok,

Dia (29)-ről van valakinek infója, beszámolója?

Köszi, előre is!

Szép napot!

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. november 27. 23:20

A képek, vagy nagyon régen készültek, vagy nem valósak. A kora sem egyezik, láthatóan. Sajnos, nem fordultam vissza az ajtóból. Nagy hiba volt! Noémi, már régi játékos, erre későn jöttem rá. A rózsák száma, nagyon magas az elvárhatókhoz képest. A környezet: 2/5, az eksön, jóindulattal is: 2/5. Nem részletezem, mert én hibáztam, azzal, hogy őt választottam. Nagyon felejtős!

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. november 27. 13:06

Noémi? Ja felejthető! Fogai tendezetlenek, a szülés szembetűnő a hasán, a képek alapján csalódás. Nem hiszem, hogy visszamanjek!

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2014. november 27. 10:45

Elvirát (37) egyszerűen nem tudom elérni telefonon. Tudja valaki mikor érdemes hívni? Én délelőtt próbálkoztam.  

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. november 26. 12:23

Sziasztok,

 

Dia (29)-ről van valakinek infója, beszámolója?

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. november 25. 21:54

Jessy 19
Duci kislány, de arányosan, nekem ezzel nem volt igazán gondom. Kezdő, néhány napja van az "iparban", de a hozzáállása jó, arcra szép. :)
Kisgömböc környékén rendel. 

 

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. november 25. 08:40

Cső Skaccok !

Az Én monitorom készült ki vagy már a szemész orvosomat kell felkeresnem ? Miért van az, hogy Kyra20, Alexandra18 és Gabriella22-nél is ugyan az a fürdőruha, cipő és környezett van a fényképeken ?

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. november 25. 08:13

Üdv !

Annyiban tudok Neked segíteni, hogy amikor Én meglátogattam (úgy kb. hat hónapja  Ariel-t) még azon a környéken "d*lg*zott" egy csöndes mellék utcában. A diszkréció érdekében nem írnám ki a pontos címét, hiszen

Bell bácsi már régen feltalálta a telefont. :))))

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen