Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. december 06. 08:25

Üdv mindenkinek!

 

Tegnapi nap folyamán reggel 09.30-ra voltam jelentkezve Elviránál egy masszázsra. A hölgy számomra egy ETALON, nagyon csini, feszes popsi, szilikonos szép cickók, finom bőre van. S végre aki ért is amit csinál!!!

 

A masszázs része nagyon jó volt, meleg olajal, finomak a kezei, s számomra nagyon közvetlen hölgy.  Jót beszélgettünk közbe, magánélet stb....  Tökre bejött amit csinál s tényleg kellemes. 

 

S végre nagy méretü törölközö, ami finom illata volt. A befejezés is ISTENI, imádtam finoman markolászni a szép ciciket, s igazán hatalmasat élveztem az ikrek közzé. A lingam késsz csoda ahogy csinálja.

 

A dolog után tusolás, majd egy kis ásványvíz. S már mentem is.

 

Köszönök mindent Elvirám::))

Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2014. december 05. 16:33

Üdv.Mindenkinek!

Némi tapasztalat elkalandozásomról (kár volt)

Alexandra 18 képek valósak de tupírozott, hat-van st. telóban aranyos helyszínen már váratnak ház előtt házban, egzotikus csapat többel is találkoztam"diszkréten".Kecó még rendben, a többi katasztrófa, l*v* előre már ehez sem akarok hozzá szokni aki jó szolg. ott még j*ttolsz is utána, ő is tudja hogy kif*z*ted! Akció  nem akar levetkőzni sem, kiderül havbaj .......megyek l*v* holvan ???? francia abba nagyon jó.. hhm vicc  lehúzós társaság! Nem ajánlom a belváros is felejtős környék nekem!

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. december 04. 17:17

Üdv !

Valakinek info Noémiről ? Elég kecses és gömbölyded (pozitív értelemben gondoltam :)))) és nagyon klassz lába van.

atis120 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. december 03. 19:13

Szandy 19-nél jártam a múltkor elég felejtős.Amit igért nem tartotta be(barátnőt)Obázása gyenge alig érezhető valami.Unott fej.... "csak legyünk már rajta túl kb" Szex közben semmi  hang nem jön ki a száján.És ami feltette az i-re a pontot,hogy dugás közben elkezdte nyomogatni a telefonját.Na akkor toltam még vagy 2 rajta és mentem is el.

 

Nelly&Kelly viszont egy igazán jó páros.Amit igértek mindent teljesített.Jó fejek és korrektek.Csak ajánlani tudom őket.

mufkátli · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. december 03. 08:51

Szia! Barby Melittával r*nd*l. Fiatal rendes, életvidám, arcra átlagos. Képeihez képest most fogyott kb 5 kg-ot. Jó a dumája.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. december 02. 23:53

Toko makktársam véleményével egyet értek és kiegészítem, csókja nagyon jó, franciskálya hasonló, rutinos tapasztalt lány, sok szolgáltató tanulhatna tőle. Korával füllent egy kicsit hasonlóan mind a több mint egy tucat lány akit a munkáltatója alkalmaz. Hasonlóan túl jók a fotók valamennyi lánynál és ez esetenként meglepetést okoz. Hárman vannak ebben a szalonba, egyik társát már teszteltem. Ami negatív a törölközők túl kicsik. Sajna a jobboldali keresőben nem találni róla semmit pedig már Leslie007 makktársam is írt róla November 25, 21:54 kor.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. december 02. 20:49

 Lehet nem is Ő maga hanem a mendzsment nyúlt mellé a képpel , rajta meg csattan emiatt az ostor

 

sky0001 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 02. 20:26

Valaki tud mondani valamit Alexandra18 -rol??

Kepen nagyon biztato! :)

szob · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. december 02. 19:42

Hali .

 

Ne felejtsük el, LARA 28 kezdésnek mindjárt a hajdani szupercsaj LETI29 képeivel

kezdett hirdetni ... mit lehet ezután várni? Kamu az egész csaj ...! Ennyi.

laszloo · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. december 02. 16:03

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy tudtok e olyan csajt aki megbízható, fiatal és a po@ót is szereti?

nemsemmi · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. december 02. 15:19

Igen, úgy néz ki Hanna 21 (már megint) eltünt, kár, szerettem volna meglátogatni.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. december 02. 12:43

Informállak kedves, hogy 2011ben a lámpás fotóddal Ilcsi néven már hirdettél itt! 

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. december 02. 12:32

Mit nem értesz? Katt a nick nevedre  és jön a hirdetésed!!! Magadról meg csak Te tudhatsz legtöbb infót! :D

 

Törölt felhasználó · 2014. december 02. 12:25

Hali. Lara 28 én voltam,de olvass vissza. Nekem nagyon nem ajánlott..Szinház az egész csaj,és maga a környék se valami jó.

 

petyooo30 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 02. 11:35

?

 

petyooo30 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 02. 11:33

***Kérjük az Önreklám mellőzését!*** Mia 25

 

Mia25-röl kérnék infokat...

nuckythompson · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. december 02. 08:40

sziasztok,

tud valaki ajánlani lányt (inkább fiatalt) a belvárosban?

 

köszi

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2014. december 02. 08:30

Miáról (25) van valakinek infója?

popófan · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2014. december 01. 21:22

Sziasztok! Maránál járt már valaki?

Toko · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 01. 20:29

Jessy 19 csak ajánlani tudom! Szép arcú leányzó,van mit rajta fogni ;) Tudja a dolgát ! 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen