Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 27. 19:17

Ha megnézed az emailed szerintem biztos megtalálod.

köszi

 

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 27. 18:51

Szia! Milyen email cimrol kuldted? Vagy milyen neven?

Ha nem valaszoltam gondolom az csakis azert volt mert mint irtam barkinek is irtam valaszt el se olvasta.

 

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 27. 16:16

Koszonom szepen marcus80 :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 27. 15:45

Ez szerintem nem volt önreklám, nem értem miért jelölte annak a szerkesztőség. A hölgy csak leírta, hogy ő válaszol az emailjeire amit a delikvensek vagy elolvasnak vagy nem. Amúgy sokan "eldobható" emailről írnak és vagy csak elfelejtik nézni jött e válasz, vagy úgy vannak vele úgyse válaszolnak vissza és meg se nézik :)

 

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 27. 11:43

Szia! Erekes mert az en tapasztalatom az,hogy ha nallam valaki erdeklodik emailben en valaszolok de sajnos nem olvassak el a valaszom :(

Nem ertem akkor miert erdeklodik emailben ha el se olvassa?

Termeszetesen azt nem vitatom,hogy biztos van aki nem valaszol.

 

weaner · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 27. 08:41

Yvett 33. és Tina 35, jelenleg a debreceni nagy lány!
Tudom, hogy őt a Győr és Yvett az abszolút kedvencem! Remélem, jönnek vissza hamarosan Győr! csók Johannes(Becs)  ;-)

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. október 26. 19:32

Használd jobb oldalon a keresőt! 

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. október 26. 19:31

Hm, megjelent pár új Jázmin. :) 

 

 

próbacseresznye · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. október 26. 17:52

Sziasztok. Lizi 40 neevü hirdetőről tud valaki infó? Vagy leszerelt a hölgy?

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 26. 16:08

Egy rohadt beszámoló miatt b*szogatsz már hónapok óta. Csak, hogy mások tudják ha Nanát szemelik ki és netalán neki nem tetsző beszámolót írnak róla akkor így járnak mint én :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 26. 16:07

Hatalmas tévedésben vagy újfent. Megint beleszólsz abba amihez semmi közöd révén hirdető vagy! Igenis sok lánynál nagyon magasak az árak a szolgáltatás színvonala meg majdnem nulla. A kivétel nem a szépségen múlik hanem a minőségen. Semmi bajom a magasabb *rral ha a szolgáltatás arányos hozzá. Sajnos ez errefelé nem jellemző csak nagyon kevés kivétellel. Szerintem ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. október 26. 15:48

Tisztelt Hirdetők / Látogatók!

 

Kérjük, hogy az eszmefuttatásokat a csevegésben foytassák. Ez a Debreceni fórum :)

Köszönjük

 

VidékiLány Szerkesztősége

Törölt felhasználó · 2014. október 26. 15:27

Itt nem te rólad van szó nekem még senki nem tartott beszámolót rólad.Ki mit hisz el az a maga dolga ,és dönti el,de képek alapján sokminden levonható,és most lehet menni a másik oldalra f,,,dni,de ott nem én várlak benneteket.Az hogy a marcusnak bezólok az nem azért van mert írt egy véleményt rólam spongyát rá annak más oka van.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 26. 13:41

Most nézem azért nagyon sok csinos szép lány van itt.De az hogy jól nézek ki nem egyenlő vagyis nem egyenlő a szolgáltatás minőségével.tapasztalatból írom mert a vendégeim elmondják ki azok akik jól nézeki de viszont amit ad egyenlő a semmivel na itt én is azt mondom tisztelet a kivételnek.

Törölt felhasználó · 2014. október 26. 13:30

Akkor miért nem haladsz oda kedves marcus már tele van a fórum a kritikáidal de azért oda írod nehogy sértő legyen t,a kivételnek,ha drága maradj othon az olcsó és ki ve,,,,d az ingyen van.

 

DeepBlowjob · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 26. 11:06

Nem vagyok Pesti , debreceni vagyok és voltam is. Csak sokat járok Pestre és lányokhoz is , itt is meg ott is.

 

 

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 26. 10:35

Én voltam már Pesten is, de nem volt olyan húúú de nagy durranás. Persze, jobb (vagy másabb) a marketing, nagyobb a rongyrázás, de szerintem ott is van jó, jobb és :( Kinek ki jön be. Engem pl. nagyon lenéztek, amikor megtudták, hogy "vidékről" vagyok. 

Ha Pesten csak csúcs csajok lennének, akkor feleséget is minden pasi onnan keresne magának ;)

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. október 26. 10:14

A lányok elég gyakran változtatnak nevet/telefonszámot/telephelyet, van hogy valaki megörökli az elődjéét, elég nehéz (lehetetlen) kibogozni ki milyen névvel és számal szerepelt korábban az oldalon. Ha ma lepontozod X (20)-at hogy 10-ből 2-t ért, holnap már Y (19) néven lesz fent és nem értél el semmit. A szerkesztők már próbáltak régebben hozzáadni valami ilyen funkciót (egyfajta nyomkövetést) az oldalhoz, de a fent említettek miatt nem lett semmi belőle. Amúgy meg van másik, kifejezetten beszámolókra szakosodott oldal (linkek le vannak tiltva úgyhogy nem írom ki ide) ahol részletesen lehet pontozni az élményeket, ha ez kell, böngészhetsz ott is.

 

Másrészt én is voltam a polírudvarban, és a környékén többször is, ennyire nem volt szörnyű. A H2Otorony végéről kifejezetten kellemes emlékeim vannak. A polír másik sarkáról azért már vegyesebb a kép.

 

hja, és pest, az tényleg más. rá kell szánni 1-2 napot, kivenni szabadságot, van intercity óránként pestre ha valaki ennyire igényes. Megéri, bár rizikó ott is van.

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. október 26. 10:09

Ha Pesti vagy, miért Debrecenben keresgélsz? ;) Ott már nem megy a szekér? Oppsz!!! :)

 

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. október 26. 09:07

Sziasztok! Én már többször felvetettem egy elégedettség mérés bevezetését, ami segíthetne az eligazodásban. Lehessen pontozni a lányok szolgáltatását és a környezetet is 1-10 skálán. A lányok természetesen nem pontozhatnak! Gondoljuk át, hogy ez megfelelő lenne-e. Valami kellene mert így csak a vak világba tapogatózva megyünk el egy lányhoz és jön a sok csalódás. Tényleg sok a "szemét" ezen a lapon. Ki kell takarítani a nem ide valókat. A Poliudvar és környéke az első.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen