Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2014. október 15. 21:08

 

talán lopta?

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 15. 20:57

Epilógusként azért 2 kérdést tennék fel;

1, vajon késa honnan jutott annak a képnek a birtokába amivel Kelly 25 ként is hirdette magát?

2, vajon látjuk-e  még ezt a Kelly 25 ös hirdetést ami néhány órája még látható volt most meg eltünt mint a kámfor.

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. október 15. 20:29

Annak a csapatnak nagyon jó híre van, és már én is izzítom magam, hogy mindhárom lányt meglátogatom (nem egyszerre, mert azt élő ember szerintem nem bírná ki, vagy a mentő vinne el szerintem) :D Csak az időbeosztásunk nem passzol, de megoldom. :P 
Úgyhogy szerintem bárki is akarja őket lejáratni (nem te, hanem az, aki a fotókkal opreál), az teljesen feleslegesen próbálja :D 

 

Kelly19 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 15. 17:25

Kedves haban!

Túró maktárs rátapintot a lényegre! Kelly NELLY Barbie mi egy csapat vagyunk, Késa nem a mi csapatunk tagja!

Ez az egész csak arra volt jó hogy lejárasanak minket, de hála TÚRÓ MAKTÁRSNAK tisztázta a helyzetet!

A jókivánságaidat köszönjük mindannyian, és mégegyszer élnézést kérünk tőled!

Ha olyan elhatározásra jutol hogy szeretnél minket maglátogatni szeretetel várunk! 

 

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 15. 16:03

Nyugalom!!!  Az egész kavart  egy  Késa nevű szolgáltató okozta a kürtös bácsi utcájából. Ez a zseni  gondolt eggyet és valahonnan megkaparintott egy képet és aláírta,hogy Kelly 25 és ezután ezzel a képpel is nyomult.  És milyen okosan csinálta! Bár a kép nem őt ábrázolta , viszont  valószínüleg erős forgalom növekedést

okozhatott neki. Ezt onnan tudom ,  hogy voltam nála  úgy, hogy egyszer a Késa hirdetésre mentem és voltam úgy is, hogy a Kelly 25 hirdetésre.

A Kelly 19 féle lány csapatnak tudomásom szerint semmi köze ehhez a nőhöz ők máshol rendelnek és más minőséget képviselnek.

 

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. október 15. 13:45

Kedves Kelly19. Olvastam felháborodott véleményed az észrevételemmel kapcsolatosan, amit lejáratásnak tekintesz, ez a Te véleményed. Nem lejáratásnak szántam megmásíthatatlan tény, hogy az említett lányok fotóin van közös háttér a kétszínű mintás ágyvég, ha veszed a fáradságot és megtekinted fotóikat magad is meggyőződhetsz róla. Persze nemcsak az az egy hasonló színű és mintázatú ágy van a világon de lehet az említett lányok fotói azonos helyszínen készültek. Ha figyelmesen elolvasod észrevételemet nem minősítettem     „egy észrevételt szeretnék megosztani veletek"    már csak azért sem, mert az említett lányok fotóik alapján kivétel nélkül gyönyörűek szépek, vonzóak, ott domborúak ahol kell, és mindegyik a kedvenceim között vannak. Ha mégis észrevételemet sértőnek és lejáratónak tekinted elnézést kérek nem annak szántam.

Kívánok úgy neked mint az említett lányoknak nagyon jó egészséget sok-sok kuncsaftot, sokáig maradjatok ilyen fiatalok és gyönyörűek és ha felhagytok ezzel a f*gl*lkozással kívánok boldog családi életet.

 

nemsemmi · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. október 15. 12:28

Leslie007 istenítése végett úgy döntöttem én is meglátogatom Lora 19-et. Lora a telefonban kedves, szimpatikus volt, meg is beszéltük az időpontot másnapra. A megbeszélt időpont előtt 10 percel érkeztem a mekihez, gondolván, hogy hagyok időt a telefonálásra és hogy megkeressem a panelt ahol a Lora r*nd*l. Ekkor jött az első meglepetés, Lora az állította, nekem hívnom kellett volna őt 15 percel az érkezés előtt (miheztartás végett, nem beszéltünk meg ilyet korábban, tudom, mert mindíg figyelek a részletekre), semmi gond gondoltam, akkor várok egy kicsit, úgy is korábban érkeztem. A megbeszéltek szerint 15 perc múlva újra hívom de nincs válasz. 25 perc múlva újabb próba, most sem veszi fel, ekkor már gyanús volt a dolog. 45 perc múlva sms + hívás, de semmi. 1 óra várakozás után végleg feladtam, elkönyvelve, hogy Lora át******ott, mint szart a palánkon szokás. Ennyit Loráról.

 

Más: Az igen csinos Roxána 19-et sikerült már valakinek felhívnia, netán be is jutni hozzá? Az én hívásomra nem reagál.

Kelly19 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 15. 09:38

 Kedves VL

Nálunk nincs is Nelly 25!!!!!

Ez egy lejáratás!

Valakinek nagyon nem tetsik hogy mi egy csapat vagyunk, ezért össze vissza irogat KELLY 25 Nelly 25. NINCS IS ILYEN NÁLUNK

Lejárat de nem tud, mert mi nem az a csapat vagyunk!

Kérjük törölni a hozzászolást!

 

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. október 14. 22:27

Kedves fiatal makktársam. Attól hogy idős vagyok nem kevertem össze Nelly25 és Kelly25 lányokat Kelly25-nél jártam 2014.09.13-kor Kürtösbácsiról elnevezet utcában, nemrég felújitott nagy zöldszinű szép házba. Kelly25 nél hasonló a háttér "kék mintás színű ágyvég" a már említett lányok fotóival. Valószinű más hölgy fogadott mint a fotón szereplő, de ha enyien vannak mikor kire kerül a sor. Futószalag, pedig a lányok fotóik alapján szépek vonzóak és ott domboruak ahol kell.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. október 14. 20:42

Ez jó reklám neked, lásd Rita. Mióta ide beírt, nem bírom elérni. Tehát jót tett az üzletnek, hogy kiállt magáért.

Egyébként köszönöm, azt a pár hasznos beszámolót amit a kedves kollégák írtak. Igaz csak elvétve, de danke!

 

Üdv, a már nem színes Fütyülős! :(

 

Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. október 14. 19:40

Lizáért én is élnék halnék... szóval ha sikerül valami infót róla összeszedni azt én is szívesen venném!Én még réges régen jártam hozzá!A top kategória TOP-ja!Kizárólag nagy betűvel....

 

laszloo · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 14. 17:15

valakinek van információja Veronika (19) ről???

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 14. 15:33

A Nelly 25 nevű hölgyet nem keverted össze a Kelly 25 nevűvel?  

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. október 14. 13:18

Kedves makktársak, egy észrevételt szeretnék megosztani veletek. Nelly18   Kelly19   Molita19   Barbie19   Kelly25 fotóikon van közös háttér, a kék mintás színű ágyvége. Talán egy csapat? Nem kívánom minősíteni csak észrevételeztem, ki-ki minősítse kedvére. Nelly25-nél már jártam (nem ajánlott) de aki fogadott köszönőviszonyban sincs a fotókon látszó cicis hölggyel. Kedves sz*lg*lt*tók, talán célszerű lenne saját valós fotókkal hirdetni.

Ninettke · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. október 14. 11:55

Ezt is leírtam kedves Szemlélő!!

Nem tudok mindenkinek megfelelni, sőt nem is jöhetek be bárkinek.....

De ez így van helyén!

Nem azzal van problémám h negatívat írnak rólam, hisz senki sem tökéletes!

Nem kell a vendégeimet körbenyalnom, hogy vissza járjanak!

Szimplán mindenkivel olyan vagyok amilyenek velem!!!!!

Nekem nincs szükségem kamu regekre ( Szandika) és ezzel lejáratnom másokat!

Nincs, mert a saját dolgommal foglalkozom ahogyan ezt sokan mások is tehetnék!

 

 

 

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2014. október 14. 11:45

jééééé, kiderült, h Szandika áll devices mögött.... 

 

hmm, érdekes, talán nemvéletlenül "küzdöttem" vele, mikor kritizáltam az "illatát" :D :D 

 

Szemlélő · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. október 14. 11:36

Szia!

 

Az egyik ok te vagy ami miatt meguntam az olvasgatást és vettem a fáradtásgot és regisztráltam (pedig még a civis escortot is nézegettem...), mert személy szerint én se kedvellek. ami voltál és amivé lettél. Neked se kell elbújnod feltehetsz arcos képeket. Nem tart vissza senki.

 

Nem kell lejáratni sokan szeretnek visszajárnak hozzád, seggüket biztos körbenyalod ha épp olyan hangultban vagy, az új vendégeidnek meg ahogy egyik úgy puffan.  Nem a lejáratásról szól, hanem amit csinálsz nem hangulat kérdése és ez több embernek nem jön be. Állítólag egy istennő vagy, akkor legyél mindenkivel az....
Marketing remek csak így tovább igaz pár hónap kimaradt de így tovább.

Liza (23) tóciba volt jó másfél hónapja kb. pár hétig volt csak sajnos, nah Ő felért a mostani 160 csajjal együtt. 
akinek lenne róla infója megköszönném. (másik ok)

 

Az új mindig jobb - egy nagy sz*rt, sok helyen olvastam és egyetértek, amikor még a hajdú apróból stb. kellett a csajokra "vadászni" tized ennyi műm*jer picsa nem volt mint most. 

Üdv

 

 

 

devices · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. október 14. 10:36

Látom felesleges,it irni vagy van akiről nem is lehet:))

devices · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. október 14. 10:32

Jó hát ez van,biztos az vagyok!

Ninettke · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. október 14. 09:27

Sziasztok!

Teljesen inkorrekt dolognak tartom h egyes emberek elbújva egy Nick név mögé próbálnak lejáratni!

Miért nem tud mindenki a saját kis dolgával elleni?

Az egy évem alatt soha nem fordult elő h kérdezgettem volna vendéget h mikor megy már el!!

Ez azért picit szánalmas...

A másik: Mivel bármilyen hihetetlen egyes embereknek, h én is emberből vagyok, kell a szimpátia valamint vannak ugyan úgy szabályok is...

Ezeket aki nm tartja be igen is szólni fogok érte!

De ebben az esetben ha ez valakinek nem tetszik, felöltözik és kimehetek az ajtón..

Senkinek sem kényszer ez a dolog!!

Nem tudok megfelelni mindenkinek, de ezért vagyunk 160an ( vagy többen, vagy kevesebben :)) h mindenki megtalálja a maga kedvére valót!

A vendégeimet pedig ne próbáld meg általánosítani....

Hisz ahogy az előbb is írtam kedves Durmoll, könnyű elbújni egy Nick mögött  :)

Mindenkinek További szép és Kellemes Napot!

Pusy

 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen