***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!*** Szandika
Én is jártam már Ninettkénél,nekem nagyon keveset nyújtot!:)Anyira kérdezgette, hogy mikor megyek már el,hogy else mentem:(
***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!*** Szandika
Én is jártam már Ninettkénél,nekem nagyon keveset nyújtot!:)Anyira kérdezgette, hogy mikor megyek már el,hogy else mentem:(
Sziasztok! Ma meglátogattam Bogi36-ot. meg kell hogy mondjam hogy vegyes érzésekkel távoztam tőle. Hogy őszinte legyek a testalkata nem igazán jön be nekem amit a fotók máshogy tükröznek de mint tudjuk a fotók még akkor is torzítják valamelyest a valóságot ha valósak is. Arcra sem jött be igazán, szerintem túl van a 40-en. Eredetileg úgy gondoltam hogy egy órát töltök nála de mivel nem jött be alkatilag, megfeleztük az időt. Így tulajdonképpen egy oboás játék lett a dologból amit amúgy mesterien csinál. Pozitív dolog hogy az idővel nem foglalkozik. tulajdonképpen ajánlható de csak azoknak akik szeretik az ilyen ducibb lógó mellű nőket. Amúgy én is szeretem az ilyen idomokat, de ő valahogy túl ment az ízlésem határán. Meg valahogy túl komolynak is tűnt egy kicsit.
Szerinted az az igényes férfiak ismertetőjegye, hogy mennyire képesek megalázni, lehúzni egy Nőt? Nagyon nagyot tévedsz! Becsúsztál az általánosítás téma körébe! Honna veszed pl azt hogy akik jó véleménnyel vannak róla azok a " maradék fogyasztói körhöz" tartoznak? Beteg neked az elméd ha így vélekedsz!! Ha fantáziátlan, és érintésektől mentes együtlét lenne vele , gondold visszajárósa lenék? Vettük neked nem volt jó leirtad századjára is, szakadj le a témáról és felejtsd el a csajszit!
Nándi, magamtól sohasem kezdem újra, de mindannyiszor felvetem, ha nem teljes képet adnak róla. A "mindenkinek bejött Ninettke" pedig hamisan általánosító, nem teljes képet ad róla. Ha valaki egyszerűen pozitív konkrét beszámolót ír róla, arra nem reagálok. Egy új olvasónak minden újszülött új, tehát ha csak egyoldalú dicshimnuszt olvas, akkor félre van vezetve. Minden fórumozónak joga van tudni mi lehet benne a pakliban. A bosszú engem nem érdekel. És talán Ninettke is tanul, és rájön, hogy vannak igényes férfiak is, akiknek érintés, odaadás és fantázia nélkül ez nem kell. Persze, ha a maradék fogyasztói kör neki elég, az is lehet egy jó döntés az ő szempontjából, főképp, ha nem képes másra.
Üdv mindenkinek!
Sajnos nem igazán ismerem a városotokat ezért kérném a segítségét normális korrekt fórumozónak. A napokban utazom a városotokba és a vasutállomás környékén amit akár gyalogosan is meg lehet közelíteni ,keresnék valami meg bízható korrekt kedves sz*lg*lt*tó hölgyet ahol nincs ***moderálva*** stb stb.
Akár privátban is írhatsz.
Köszönöm! Üdv!
Kis beszámolósdi...az elmúlt 2-3 hónap termése:
Viki(18): Jól ismert terep,a nagy "vízellátó" környéke!A ház koszos ,rendetlen,zuhanyzó igénytelen,tisztálkodási inkább indulás előtt ajánlott!A lány kinézetre szép,tényleg fiatal,remélem van 18! :) Francia gyenge monoton,beszélgetésre alig reagál nagyon zárkózott,mindent harapofogóval kell belőle kiszedni (de nem bunkó),a leghétköznapi dologokat is!Amúgy kedveske,és igyekszik mindent úgy csinálni hogy jó legyen neked!Órát nem nézi!Ágy csapnivaló...
Hát ajánlott,de csak a kislány miatt minden egyéb a távolmaradást erősíti!Én csak végszükség esetén látogatom meg megint!
Ketrin(19): ***moderálva*** street!Szoba hagy maga után kívánni valót,kislány aranyos,és szintén nagyon fiatalnak tűnik!Akció előtt ment el tussolni,ez nálam plusz pont!Francia csinálja...és legalább nem kezezik ennyi a pozitív!Akció: mindent hagy viszont,az ember érzése az,hogy,mintha valahol teljesen máshol járna,és ezt nem is nagyon akarja palástolni,szeme nyitva és az ablakot nézi!Amúgy beszédes,kedves lány,igazi tini kiscsaj!
Szandy(19): Az első autós meki környéke!A lány nekem bejött aranyos beszédes cserfes kislány!Sajnos akcióig nem jutottunk el,mert Liza után az első olyan franciát kaptam tőle hogy a fülem ketté állt,kb 10 percig bírtam,és ellőttem a "puskaport"!Nagyon jól csinálja!Olvastam itt a szaglásos dolgokat!Én nem kívánom sem megerősíteni sem megcáfolni,viszont simogatás után nem éreztem semmi higiéniai problémát ott lent,mivel akcióig nem jutottunk el ezért erről csak ennyit tudok írni!
Virág(22): Szintén első autós meki csak a másik oldal!Lány aranyos,beszédes ,üde!Nagyon jó partner,nem ad semmi extrát,de mindent megcsinál,nem húzódzkodik teszi a dolgát!Összességében véve a legjobb látogatásom volt az utóbbi időben,órát nem nézi,elhiteti veled,hogy kedve van hozzád!Nagyon pozitív volt számomra!Első áldozóknak főként ajánlott!
Ezek a látogatások velem történtek,természetesen elhiszem ha mással nem így viselkedtek a lányok,vagy nem ezt adták nekik!Minden helyzet más!
Maya(19)-et már nagyon régóta nézegetem!Valaki "beszéljen" már rá,vagy le róla! :)
Tank
Kedves jancsifiu! A te fajtádból hány féle van? Szerintem egy féle; aki okos és emberséges valamint tudós, vitéz és nagy műveltségü lovag. Ugye?
Ismét emelkedett, hasznos hozzászólásokat olvastam. Köszönöm! (lehangoló emotion)
Hehehe... szakadok... remélem nem hagyja válasz nélkül...ez mindenki érdeke! :)))
Haha! Istrenem! :D
Már értem miért láttam olyan üresnek azt a tekintetet! :D
Te érted amit leírtál?
Szerintem megkéne válogatnod hogy kiről és mit irsz ki Leslie007 mert szerintem te nem ojan látogato vagy mint tekinted magad mivel másokrol nem ilő beszélni. Inkáb néz magadba hogy te min vagy is valojában.
Én is írtam már negatívat is meg "ódákat is", ahogy a kollégák itt megjegyezték. De én ezt nem vettem negatívnak, sőt mosolyogtam rajta, amikor olvastam. Mert nah ... tényleg az lett! :D
Jó ez a fórum, mert tényleg fontosak az infok. Amúgy ne felejtsük el, hogy a lányok is emberek, nekik is lehet jó és rossz napjuk. Egyik nap kedvesebb, ha akkor vagy ott akkor jót írsz róla, másnap nem úgy jönnek össze a dolgok, akkor rossz passzban van, akkor meg mások azt írják róla .. aztán a két tábor összecsap? :D
Ne már :)
Én imádtam Lorát (19), van, aki nem. :) Ennyi ... ha tetszik a fotója, én azt mondom menj el, és döntsd el magad :) (amúgy sztem egy kicsit vékonyabb a valóságban, mint a képen, lehet mert edzeni jár). De ott van Renáta 23, aki régen Paulinaként hirdetett, akkor egy dögös kamuképpel, most elment fotóshoz, képgaranciája van, amin nem látszik, hogy durván foghijas a mosolya, se az üres üveges tekintete, róla jót nem tudtam írni. Ennyi :D
A tök átlagról meg se jót se rosszat nem írok, ahogy sztem ti se, mert nem lépte át az ingerküszöböt (lehet rossz napja volt .. vagy talán éppen jó!) :D
Viszont van ez a leányzó: Melitta 19 .... huhh az a popsi .... van valakinek tapasztalata? Ha igen, ne tartsd vissza! :D
Hello,selymes nevű hölgyről van infó valakinek?????
Nem szereted az ironikus hangvételt :) Nem vitatom a fórum hasznosságát, sőt azért olvasom hogy levonjak némi tanulságot és kamatoztassam a választásnál. De hagyatkozom saját megérzéseimre is. Kit mi minősít.... :) Téged pl: az, hogy hányszor törlöd még bele a cipődet adott leányzóba! Így veszel, elégtételt? Vedd, már le a kötést az ujjadról hátha kiesik az a beg*nnyedt tüske.
Sziasztok!
Ellent kell mondjak :) En voltam Barby 23-nál (favorit) es Barbi 22-nél is (a most hirdető szőke) Utobbi velem egyáltalán nem volt fadarab. Sőt szerintem meg élvezte is. De írtam róla beszámolót. Lehet szimpatikus voltam neki, de szerintem en meg majd megyek hozzá :)
egy próbát sztem megér egyébként. Nekem külsőre bejött
Nándi, azért jó és hasznos a fórum, mert meg lehet osztani mind a pozitív, mind a negatív tapasztalatokat. Ne akard gúnnyal elfojtani a negítív véleményeket, illetve akarhatod, de nem fog sikerülni. Téged minősít, hogy a negatív véleményeket károgásnak minősíted. Az arisztotelészi logika nem erőséged, megint általánosítasz, már megint gondod van a 100% mibenlétével ( "csak kárognak"). Lehet, hogy lehet a jó vélemyényeket is károgni, de írtam olyanokat is is, sőt ugyanannak a lánynak is leírtam mindig mindkét oldalát (ha volt neki). Ninettkével csak fantáziátlan, gépies, alig hozzáérős szex lett volna lehetséges, ha nem hagytam volna ott a f... csudába a sokadik meg- és kiakasztó megszólalása után az első negyedben. pedig nem kívántam semmi extrát, csak olyat, amit minden, de minden lány teljesített eddig, illetve annyira az együttlét természetéből fakadó, magától értetődő kis dolgokról van szó, hogy senkit nem is kellett ezekre kérni, csak adódtak (ebből következik, hogy nem ujjazásról, még csak nem is pu*ci simiről, nem NFSZV-ről vagy még "extrábbról" lett volna szó, mert OK, ezek nem mennek mindenkinek). Kedves, udvarias voltam vele, bányarém sem vagyok, nem szokott a lányokkal ilyen problémám lenni sem civilben sem ebben az ágazatban... Nem bírom a flegmaságot, a fadarabságot, a fantáziátlanságot, az átveréseket, a higiénia hiányát, stb., ezeket továbbra is szóvá fogpm tenni (jó piachoz információk kellenek -a vásárlókat felvértezi, a kínálatot tisztítja). Díjazom, ha egy lány kedves és érzéki (netán még némileg értelmes és szenvedélyes is, de az már ritkán jön össze az ágazatban). Ez van. Pl. Barby 23-tól, Linda 24-től, sőt még Lilike 26 (már 27? mindenesetre nem a most hirdető Lilike 25-ről van szó - vele nem volt még találkám)-tól kaptam jó élményeket, és ők pedig jó szót kaptak cserébe.
Egyszerre van fent két hirdetése az egyiken 18 a másikon 19 éves :)
Ez már bennem kétségeket ébreszt. Bár egyebet nem tudok róla.
ok, nemfogom... ;)
Ne etesd a trollt :)