Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 01:44

Kikérhetem mások véleményét, körülvehetem magam megbízható tanácsadókkal, mit tegyek, mit ne tegyek, de végül a döntés úgyis az enyém!  Csakis az enyém!  és  mikor döntésre kerül a sor, egyedül maradok, a hátamat a falnak vetem, és az egyetlen hang, ami számít, az az, ami a fejemben van... Az, ami azt mondja, amit valószínűleg végig tudtanl. Az, aminek szinte mindig igaza van... így a véleményed érvényét veszti... :)

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 00:04

nem hiszem hogy lekarna járatni. Ugyan miért tenné?  Nem zörög a haraszt... Én elhiszem h csokis lett a pöcörője és nagyon örülök h megosztotta. A negatívat is meg kell hogy az ember ne dobja ki a pénzét az ablakon..
Én is azt tanácsolnám hogy ha érzed a furkót inkább ne vállald be olyankor...

 

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 21:02

Dorina 22  - két hirdetés, ugyanazok a képek, egyik Debrecenben, másik Nyíregyházán+fénykép garancia mindkét adatlapnál. A csaj nagyon tud valamit, ha mást nem, teleportálni vagy osztódni... talán ikertesók :D Lehet holnap felhívom mindkettőt, ha már külön számjuk van, hogy mit mondanak erre. VL adminok véleményére is kíváncsi lennék ezügyben.

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 20:32

Üdv!

Alíz 19 véletlenül nem azonos a korábban hirdető Georginával, akiről írtam is itt korábban? Képek alapján bejövős, csak nem akarok meglepődni ha meglátom élőben, hogy mégis ő az. Aki járt már nála, írja már meg legyen szíves legalább azt hogy merre található a leányzó, úgy talán ki tudnám szűrni.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 16:20

Rokon lelkekl vagyunk. Nóri22 nekem is bejövős volt képek alapján.

Ment a privi a bővebb infókkal, nehogy megint lejáratás vagy sztárolás szaga legyen a dolognak...

 

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 16:10

Nekem nem írt senki semmit sem.. ezek csak kitalációk.. Engem nem érdekel, hogy te mivel és hogyan próbálsz lejáratni.. Én tudom az igazat, a többi meg csak üres betű.. Soha egyetlen negatívumot sem kaptam még.. de te biztosan igazat mondasz? ugyebár.. Mindenesetre köszönöm, hogy írtál rólam :) így legalább népszerűbb lettem.. neked hála.. :) ... nem unatkozom.. :P

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 16:05

idézem: "...és ha te úgy éltél meg bizonyos dolgokat, meg a másik hozzászóló akkor nem kell felkeresni..."

 

Nyílván ezt első alkalommal nem tudod. Ha megtörtént és megtapasztalod, akkor pedig úgy teszünk ahogy kéreted, vagyis nem megyünk többet - de ezt mindketten le is írtuk neked korábban.

 

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 12:21

Kérem a lejáratás mellőzését pöcörő!!! Én nem járatok le senkit, elvárom, hogy te se tedd és ha te úgy éltél meg bizonyos dolgokat, meg a másik hozzászóló akkor nem kell felkeresni engem.. A higiénia itt rendben van.. és a ha magyarázkodni akarnék akkor sem neked.. Ja, és köszi a jó tanácsot.. mert ez inkább lejáratás.. minthogy tanács..

 

Botond86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 11:58

Tudjatok mi az abszolut ciki? Amikor a nod es a szeretod egyszerre m*nstr**lnak....hat nem borzalmas?:) es leginkabb ilyenkor tevedek fel erre az oldalra olvasgatni nezelodni..de hat...nem sok ujsag van. En inkabb dzereto felet keresnek, mert nem sikerult rakapnom annak az izere, hogy elmegyek ***moderálva*** es mintha fodraszhoz mennek megcsinalnak es mar mehetek is.... de ahogy latom itt tobbnyire  futoszalag szeru lanyok vannak:( van valmi titkos tipp kihez jarhatnek rendszeresen? Aki nagyon megbizhato es nem perc alapu ***moderálva*** van? Mivel nem szeretem ha a holgy az idot nezi, igy en sem nezek oda annyira a ***moderálva***. A szeretomnek az elmult harom evbe pl hat nullas ***moderálva*** adtam es nem egyessel kezdodik a szam. Nora22 tipus nagyon bejon jokat is irnak rola...de nem tudom...bizalmatlan vagyok....valami tipp van? Nem ismerem az itt levo lanyokat.

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 19. 08:52

Több esetben is egyhangú lett a vélemény?  Én egy beszámolót látok róla, Pistikétől. :o De mindegy is, péró miatt szóltam hozzá. :) Új lány, szép külsővel, az mindig felkavarja a langyos vizet meg a vendégeket és a többi üzletet is. ;)

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 23:26

Kedves Mina!

Azt hiszem vannak dolgok, amit nem kell megmagyarázni. Ez igaz az általad kifogásolt beszámolóra is. Ha az úriember azt és akkor úgy élte meg, szíve joga. Valószínűleg nem írta volna le, ha nem zavarta volna ennyire.

Amiért most írok, az pedig a válaszod, ami különösen zavart engem. Mindenféle higiéniai hókusz-pókuszokról írkálsz, de mindezek ellenére nekem is hasonló tapapasztalatom volt veled. Igaz nekem nem a sz*gokkal, hanem az, hogy *nál végeztével olyan szinten "csokis" volt a g*mi a f*rkamon amit előtte és azóta sem tapasztaltam senkinél. (Most mondhatja bárki, hogy mit vár az aki oda dugja, de a sz*lg*ltató ha tudja, hogy zűrös a dolog részéről, akkor nem kellene bevállalnia.)

Ezért nem voltam nálad azóta sem, pedig egyébként nem lett volna semmi más dolog, amibe bele tudtam volna kötni, minden más pozitívan jött le.

Ha egy kicsit tényleg jobban odafigyelnél a higiéniára, akkor akár még a debreceni top hölgyek közé is beverekedhetnéd magad.

Nem bántásként írtam, inkább jótanács. Akkor és ott én így éltem meg....

 

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 21:13

***Kérjük az önreklám mellőzését*** /Jázmin/

 

Üdv! :) Nagyon szépen köszönöm a visszaigazolást, amit itt kaptam tőled! Igazán kedves vagy, nem hiába mondom, hogy hozzám csak rendes férfiak járnak és tudják, hogy a rend és tisztaságon kívül, - amit megbeszélünk külön ***moderálva*** ellében - mindig az történik, amit az urak óhajtanak.. Valóban így van amit leírtál, csak van egy bibi, amit szeretnék itt kijavítani.. :) Ugyanis nem engedek senkinek sehova belenyúlni, mert a kezeken  és a körmök alatt telis-tele van baktériummal, és nem hiányzik semmilyen meglepetés számomra... Ráadásul minden héten sóterápiát alkalmazok a testemen, - kívül és belül -  és az megöl 99.9% baktériumot és g*mbát.. ha esetleg megtelepednének.. Ha úgy ahogy írtad együtt voltál velem hátsó akcióban, és az TUTI JÓ VOLT, akkor kellett volna már akkor bármi meglepő sz*got tapasztalnod, ugyanis ezek a beteg dolgok nem sz*gtalanok már a tanga levétele után.. Tudom, hogy nem sértő szándékkal húzod le itt a lányokat.. de valamit írni kell, és ne legyen minden olyan rendben.. Sok puszi neked és még mindig teljes odaadással vagyok a te Jázminod is.. :)

Mina

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 20:49

Hasznos, és tanulságos (főleg a hirdetőknek)volt az írásod. Remélem a jövőben ilyeneket fogok olvasni, és nem a

"Nem tudjátok hogy...?" Meg a 3 oldalas chat-elés 2-3 ember között a semmiről! Mégegyszer kösz! 

 

Nah. Levette a szerkesztőség a színes betüket, és háttért. Kösz! Biztos nagyon sokan ellenezték. :(

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 20:05

Kedves Gróf!  Nyugodtan hidd csak el. Valós a  vendég (péró), Székesfehérvárról! ;) Csak semmi cicó! 

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 18:15

Neki vagy annak a társaságnak legalább 5 hirdetése van fent most is.

 

vwfanatic: Ismerős érzés.

 

péró · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 16:39

Volt szerencsém már a hölgyhöz, igaz másik városban. Nekem semmi gondom nem volt Vele, persze a szimpátia szerintem mindíg két emberen múlik. Gyönyörű és szexi alakja van, hatalmas cicik, helyes és markáns arc. Mi kölcsönösen fedeztük fel egymást, tehát nekem ezzel sem volt gondom. Csókot nem minden lány vállal be, sokan csak visszajáró vendégeknek engedik, ez valamilyen szinten érthető, ill, a lány magánügye. Én személy szerint csak ajánlani tudom, szerencsére hamarosan visszajön városomba, ha jól tudom. Ajánlott kategória.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 16:19

Egyébként Gabriella(20), 5. fotó: ilyen ronda melleket életemben nem láttam... bár az egész csajon látszik, hogy valami nem stimmel vele.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 15:45

Engem még ő fogadott annó, de a ciciket csak egy pillanatra láttam, utána úgy dugdosta őket mintha el akartam volna lopni :)

Sok értelme nem volt, akár lehetett volna más csaj is, oly mindegy lett volna.

 

masonstorm · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 14:44

Ryta! Nagyon jók lettek az új képeid, igazi ISTENNŐ vagy!

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. szeptember 18. 13:22

Probálkoztam nála én is de engem nem az a csajszi fogadott aki hirdetett.Az arcára tisztán emlékeztem mivel lementettem akkoriban a képeit.Valszeg lehet valami huga akinél voltam.Mivel az arca 1-1 ugyan az volt.Viszont leöltözé után nem találtam a melleit.Kérdeztem is te vagy-e a fotókon?!Állította,hogy ő volt az de nem.De tipikusan az a kategoria amit említettél.Othol p*rnóra többet ér.........

Más:

Napok óta csak görgetem az oldalt hátha találok valami uj megbizható csajt.Aki néz is ki valahogy.És korrekt.Akik ezeknek megfelelnek már voltam náluk.Kivéve 1-2 akikröl megoszló véleményeket irtak.Siralmas a felhozatal a hirdetők számát nézve..


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen