Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Latika · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. szeptember 24. 09:29

izácska:"..hol tudtok még belém kötni"?

Elég sok helyen. Igazi ***moderálva*** csaj!

Teloban vállaltakat a személyes ottlétkor

***raként számolja! Ezenkivül orcátlan!

Messze kerülendő!

Castro · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2014. szeptember 23. 08:18

Sziasztok Csilla 35 érdekelne.

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 22. 06:38

Nagyon keresi!  De ha nem talál, köt majd rá egyet és az bizony úgy van. :D

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 21. 19:48

Keresed a kákán a csomót? Vannak akiket f*ttatnak és vannak olyanok is akiket meg nem. Ennyi járj utánna:D

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 13:30

Megint rosz helyen tapogatozol! :D

 

dinka · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 13:01

Sziasztok!

Huuuuu .... a nagy semmin aztán ti is eltudtok vitatkozni!:)

Inkább azt mondjátok meg , hogy kit érdemes mostanában meglátogatni!

Olyanra gondolok, aki visít az ágyban / mostanában erre gerjedek:)/, mélytorkozik és van

mit fogni rajta!

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 13:00

ilyen müszike fecóka vagy vmi egyéb dzsúlióra gondolok, akinek dolgozol

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 11:33

Milyen jó lenne ha néha el is olvasnátok és akkor nem minden sz... belénk kötnétek..És mi az hogy fogadnod kell!!? Attól hogy szolgáltató vagyok nem kötelező mindenkit fogadnom ,nincs ki kötelezen erre!!! ;)

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 11:29

 

H a elolvastad volna az adatlapomat ki van irva!Szoval hol tudtok még belém köttni? :D

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 10:08

 

de ha azt írod ki ha 0-24 ig akkor ez azt jelenti h az éjszaka kellős közepén is lehet veled egyeztetni és fogadnod kell az embert. Ha ezt nem sikerül felfognod akkor írd ki azt pl hogy egyeztetni: 23:00ig

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 10:07

Nem haragszom én csillagvirág,picit összekuszáltad a szálakat:))de nem baj, nem is az eszetekért tartunk bennetek mi vendégek.

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 21. 09:41

Már ne haragudj,de nem ettől függ egy szolgáltató hogy gyenge mert nem fogadtalak egyszer a éjszaka kellős közepén :) szerintem az nem itt kezdődik és ezt te is tudod hisz nagyon rég már voltál nálam ;)Honnan tud hogy egyeztetni kell?Ki van irva a másik minden lánynál egyeztetni kell időt nem? :)És nem magyarázkodok csak válaszolok! :)  Puszi Kedves Robogó! :)

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 18:36

jav.: láTTalak :D

 

szob · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 18:31

Szia.

 

Biztos van valami "logisztikai háttér" .

A strigók mozgatják őket az ország egyik sarkából a másikba, és viszont.

Ebben mi a jó ? kinek jó ez ? Szerintem azoknak a nőknek akik nagyon gyengék 

 a szeren, és két hét alatt "kitelik a becsület " . Akkor továbbállnak.

Tiszta lappal indulnak egy másik helyen, megint lehúzzák akit lehet,és mennek tovább.

Olyanok mint a vándorcigányok.

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 16:21

Kedves Izácskám Te kis vámpír!! Csak arra a következtetésre jutottam hogy igen gyenge szolgáltató vagy. Persze hogy pihenned kell , de akkor miért nem írod ki a hírdetésedben???? Én honnan tudjam hogy egyeztetni kell???? Hmmm?? és ne magyarázkodj mert felesleges. Pussz! Azért is meg..lak!!!!

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 13:35

de ezeket vmi klán működteti hogy hetente importálnak új munkásokat?

szob · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 11:22

Sziasztok.

 

Szerintem a most Debrecenben hirdető nők zöme annyit sem ér

hogy a nevüket megjegyezzük, vagy a számukat elmentsük.

(Persze tisztelet a csekélyszámú kivételnek...)

Háromnaponta új név, új szám,új képek,, követhetetlen az egész.Lehet hogy ez a cél.

Emlékeztek, néhány napja Lara néven hirdetett egy csaj a régi LETI29 képeivel ?

Kamu volt az egész.

A színvonal a bányászbéka segge alatt van.Ezek a jöttment semmirevaló néhánynapos nők

meg sem közelítik a régiek színvonalát.

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 11:21

Kedves Robogó arra nem gondoltál esetleg  vendégem van :) a másik arra nem gondolsz hogy mi is szoktunk aludni,piheni?Ha valaki késön szeretne jönni ugy müködik hogy este 11 ig egyeztett velem hogy szeretne jönni és akkor tud jönni!Nem vámpir vagyok hogy minden percen várom a te hívásodat mert te jönni akarsz estleg az éjszaka kellős közepén.

 

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 11:07

Köszi!

Gondolhattam volna, ugyanaz a a fehérnemű van rajta, mint a régi képein. Mostmár csak masszázst vállal, talán jobb is így. Lehet akkor pont rossz napja volt, mikor nála jártam, kivehetett volna egy szabadnapot inkább. -.-

Gabriella 20 - azok a mellek... majdnem olyanok mint ez a szmájli fejjel lefele: o.O

 

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. szeptember 20. 10:11

Kedves Bogi36,Izácska,és a többi 0-24-ben hirdető lány! Ne hirdessettek non stoppot ha nem tudjátok teljesíteni, mert becsapva érzi-érezzük magunkat mi vendégek. Az összes csajt felhívtam 01.30-tól,kb 6-7 szolgáltatót,senki nem vette fel. Ló.....sz a pi.....tokba:))))))) 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen