Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 10:24

Köszi az infót, kerülöm!

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 10:22

Valóban, azt elfelejtettem írni, hogy a lány tiszta, ápolt, diszkréten és kellemesen illatos. Tekintve, hogy félig C, ez fontos lehet tapasztalataink alapján. A lakás -ahogy vwfanatic is írta- lepukkant, az ágy is, lepedő gyanánt 1 db közepes méretű fehér törölköző szolgált, a ruhák valóban kupacban voltak a sarokban. Ez nem tetszett, a lány igen, még ilyen körülmények között is.

 

Barbyka23 · Lelkes újonc (7 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 08:27

Engem is pròbàlt alázgatni itt fòrumon,csak annyit tudnék reagálni,SZÁNALMAS!!!

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 01. 07:19

Pff,de durrva nekem ez a kedves Spartacus egyszer irkált priváton hogy milyen g*szt*stalan vagyok a képeken stb.Elégé a szívemre is vettem!Végülis most kiderült nem is férfi hanem nő :D Szép..

 

Phunter · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 19:10

Na jó, részemről ennyi lesz aztán téma lezárva! 

A betegséget jól leírtam...., ebből már azért le lehetne vágni hogy vajon mi is lehetett amit benyeltem -pláne meg egy ...munkásnak-, de segítek:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Kank%C3%B3

A másik kérdésre a válasz igen biztos hogy ott nyeltem be -magánéleti témákat inkább nem veséznék ki mivel ez nem egy olyan "beszélgetős oldal"-.

Az egész hsz-em lényege pontosan az lett volna, hogy az én káromból mások is okkuljank!

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 19:06

Szerintem felesleges egymásra licitálni. Mindkét oldalon vannak jók és rosszak. A jó szolgáltatók igyekeznek egy jó vendégkört kialakítani. És hát a jó vendégek pedig ezeket keresik, és próbálják kerülni a rosszakat. Ezzel lehet minimalizálni a kockázatot, de teljesen megszüntetni nem lehet, mint ahogy lentebb"humm" is említette. És ez oda-vissza érvényes.

 

üdv és derűs napokat

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 17:57

Mint ahogy lányokhoz sem kötelező járni. ;)

 

fiedel22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 17:15

SZiasztok engem nagyonérdekelne egy lizi nevű 40-es hölgy, hogy elérhető csak lejart a hirdetése vagy most nem dolgozik?

Törölt felhasználó · 2014. augusztus 31. 16:52

Nem kötelező a vendéglátóiparban vállalkozni.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. augusztus 31. 11:47

Tisztelt Hirdetők/Látogatók!

 

Ez a Debreceni fórum és nem a beszélgessünk... Kérem ott folytassák, ha szeretnék folytatni

 

Megértésüket megköszönve

VidékiLány Szerkesztősége

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 11:01

Persze, hogy nincs 100% biztonság. De bizalom és kockázat nélkül nélkül nem kap NF-et az ember fia, ha ragaszkodik hozzá.

Nem szívesen hagyom ki én sem,  

Ami a "megbízható" szolgáltatót illeti, nekem anyyit jelent:

Korrekt, tiszta, kedves , rendszeresen jár szűrésre. Nem vállal be mindenkit. Van egy pár ezen az oldalon, aki keres talál.

Nem azokra gondoltam, akik 1-2 hétre feltűnnek , aztán el. De sztem semmi újat nem írtam ezzel. :)

 

üdv

 

Phunter · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 10:47

Aki elküldi a hívószámát -sajátot/vagy a kamú az  út szélén a bóvlistól vett telefonszámot- az meg is érdemli azt hogy visszaéljetek a diszkréciójával! Alapszabály az hogy nem küldünk számot, ha nem veszik fel, akkor a hirdetés kuka -van másik-! Sose értettem a szolgáltatókat ezzel a hívószám kijelzéssel -mihelyst elmegy a számom, az már ad lehetőséget a visszélésre- s a diszkréciónak löttek, ennyi erővel lakcimkártyát és személyi igazolvány számot is kérhetnétek!???! 

A feljelentés kapcsán meg annyit, hogy a szándékos fertőzés -ha tisztában vagy a fertőzéseddel- is büncselekmény! 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 09:38

Ez nagyon igaz a vendégekre is. Nincs megbízható vendég sem.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 09:32

Csak egy gondolat az 1. ponthoz:Pont ezt magyarázom, nincs olyan hogy megbízható szolgáltató. Mitől is lenne az? Azért mert rendszeresen jársz hozzá? Vagy 100%-ig biztos vagy benne hogy csak veled csinálja az NF-et és senki mással soha? Még ha elveszed feleségül, akkor is csak 99% :).

Viccen kívül, nincs megbízható szolgáltató ebből a szempontból ;akármilyen jóban vagytok, soha nem tudhatod kivel volt 10 perccel korábban.

 

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. augusztus 31. 07:16

Sok lány bevállalja az NFVSZ-t is, amivel még nagyobb kockázatot vállalnak ők is, meg mi is.

Ha egy lányt felhívok és a szolgáltatás ezt is tartalmazza, nem valószínű, hogy felkeresem.

Ha azt írja popókedvelő, fel se hívom, akármilyen jól néz ki.

Van  aki a Corsodyl-ra esküszik, meg, hogy soha nem kapott el semmit, dehát hagyjuk, semmit nem lehet tutira venni.

STD-s szakkiadványok mindig leírják, hogy sose élvezz egy lány szájába gumi nélkül.

Puncinyalás kis rizikó, NF-el te döntöd el, mekkora kockázatot vállalsz .

Én hálistennek még soha nem kaptam el lányoktól semmit, de ezen a fórumon is lehet évente legalább 1-2 ilyenről

olvasni, szóval nem árt vigyázni. Előny a tiszta , rendes, állandó hirdetőknél.

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 23:35

Nekem 3 dolog jut eszembe most erről

 

1. NF-et csak megbízható szolgáltatótól, egyébként csak gumival

Sajnos az ember sokszor elcsábul, vagy nem tudja megállni, de a kockázat sajnos mindig megvan,

játék ez a tűzzel.

Én a kezdet kezdetén, mint amatőr kurvázó, sokkal óvatosabb voltam mint most, NF-et nem kértem soha,

aztán persze elcsábultam sokszor főleg tinicsajoknál. Ma már csak olyan lánytól veszem igénybe , akihez rendszeresen járok

és megbízom benne.

2. Popót vállaló szolgáltatók kerülése, itt a kockázat még nagyobb, gumi ide vagy oda

3. Az említett "városrész" nagy ívben kerülése

 

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 21:26

Jó tudni, hogy ezert fel lehet jelenteni valakit!

El kell elmenteni minden v.ndeg szamat,és kideríteni ki az a s.ttyó aki betegen fertőzi a lányokat.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 19:56

Amúgy meg mindegy is hogy ki volt. Van olyan oldal ahol a hirdetők feltünetik hog van-e egészségügyi igazolásuk, de ez sem jelent semit, nem tudnak minden vendég után orvoshoz szaladgálni. Bárkhez mégy, nem tudhatod ki járt a lány szájában fél órával korábban, és ha a lány aznap eggel volt is orvosnál,  már simán elkaphatott néhány bacit  az előző MT-től mit továbbad neked. hiába öblöget szájvízzel, csak a reklámokban működik az hogy egy korty szagos lötty sterilizálja a szájüreget.De ezt már elmondták mások is soxor, itt is, máshol is, de úgy látszik hiába. Valahogy mindig azt képzeljük hogy csak a nők tehetnek a nemi betegségekről, de vegyük már észre hogy az STD-k továbbadásához KÉT ember kell! Nincs mese, kotont kell húzni F-hez, aki meg nem szereti , az vállalja a rizikót és ne sírjon utána ha baj van. Elnézést ha szókimondó voltam.

 

Phunter · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 19:09

Őszinte leszek veled/veletek, az első gondolatom az volt hogy megírom a hirdető hölgy nevét. De mivel motoszkált bennem vmi, ezért egy kérdést tettem fel a VL szerkesztőségének amit ők korrekten meg is válaszoltak.

 

A válszuk nagyon tanulságos: "Tisztelt Látogatónk!

A hirdető nevét megírhatja a fórumban, azt nem fogjuk moderálni, csupán ha a valódi (tehát nem "művész") nevét írja meg. Azt sajnos nem tudjuk kiengedni.
Amit érdemes még figyelembe vennie, hogy valószínáleg elég szép vita fog keveredni belőle és sajnos volt már rá példa, hogy a hirdető feljelentette a hozzászólót (akit IP cím alapján gyorsan beazonosítottak). Hogy mi lett belőle nem tudjuk, nem is a mi dolgunk, csak azért szóltunk, mert abban az esetben a látogatónak kellett bizonyítania, hogy valóban attól a hölgytől kapta a fertőzést... Hogy sikerült-e, vagy mi lett a végkifejlet, tényleg nem tudjuk...
Általában ezért szoktuk az ilyen jellegű hozzászólásokat moderálni, hogy senkinek ne legyen később belőle problémája

Üdvözlettel:
Vidékilány Szerkesztőség"

 

Na most ezt végig olvasva inkább úgy döntöttem -szerintem okosan-, hogy elég lesz az is hogyha alaposan és földrajzilag behatárolhatóan inkább körülírom a szolgáltatót és a rendelési helyet. 

 

 

mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. augusztus 30. 09:38

Üdv .Valaki tudna olyan lányt aki a Kassai ut környékén dolgozik . Köszönöm...


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen