Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Beepee · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. augusztus 07. 19:22

Nem, de azért köszi.

 

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. augusztus 07. 13:00

Üdv !

 

Kiara kimondottan "szexmnetes" m*nkát vállal, a csókólózás már belefér ?

Többen is vannak akik kimondottan szexmnetesnek hirdetik magukat, aztán a többit személyesen (akár aktust is) megtapasztalhatod ha bejössz neki.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. augusztus 07. 10:00

Szia

Privát üzenet ment.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. augusztus 07. 07:09

Hali

 

Akiket csók és és más ügyben is bátran ajánlhatok Neked azok Meli - Nóra - Ariel24 - Ninettke - Dalmi és Kiara! Utolsó kivételével (nincs aktus csak csók és fr*ncia) mindegyikőjüknél több alkalommal jártam és mindíg nagyon jól teljesítettek.

Gréti és Lizi egyált nem smárol Barby23 meg az általad is említett szájra puszit gyakorolja csak.

 

Kiket tudsz figyelmembe ajánlani akik esetleg többszöri látogatást is megérnek?

 

Üdv: Nándi

 

igi29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 20:09

Sziasztok,igényes hölgy van az Ibolya utca környékén Debrecenben???

 

Nimród85 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 15:31

Grétiről én is csak jókat tudok mondani, kellemes időt töltöttem el nála és személyiségével (no meg mással is) sikeresen elfeledtette velem az akkori nőügyemet! Igaz ennek már legalább 3 éve, de ha nagy ritkán Debrecenben járok az elérhetősége mindig nálam van arra az esetre, ha netán nem jönne össze egy eredetileg tervezett találka. Erre egyenlőre nem volt szükség, ezidáig szerencsére még sikerült elkerülnöm a rossz n**et, a zárt ajtókat és a fel nem vett telefonokat. :)

 

Jani86 · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 15:15

Ancsa 35 valami infó

masonstorm · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 13:43

Sziasztok! Rytáról valami infó valakinek? Elég bejövős a leányzó :)

Nimród85 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 07:52

Szia Gróf!

 

Nagyon köszönöm az infót! Ez a beszámoló még jobban megerősítette a látogatási kedvemet. :) Sajnos legkorábban csak jövő hét elején megyek Debrecenbe, remélem a hölgy még maradni fog addig.

 

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. augusztus 06. 07:35

Hello

 

Egy olyan hölgyet keresnék (lehetőleg Debrecenben) akinél nem ilyen fél órás/órás gyorsmenetek vannak, hanem akár órákat el lehet vele tölteni (hogy pl. legyen idő kicsit beszélgetni, ráhangolódni a dologra, szabadon sokimdent kipróbálni, amolyan barátnős feeling). De ez a dolog lehetőleg ne legyen túlságosan ***moderálva***. Ez a gyors menet nekem nem megy.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. augusztus 05. 22:16

Ez egy bevett szokás a lányoknál. Valószínűleg látott az ablakból, nem voltál neki szimpi és így pattintott le. Nem egyedi és is ritka eset...

 

Nimród85 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. augusztus 05. 16:43

Sziasztok!

 

Volt közületek valaki a Joy (48) nevű versenyzőnél, és meg is osztaná az élményeit? Jövő héten megyek a Cívis városba, hogy megtapasztaljam a hölgy vendégszeretetét, ezért minden vele kapcsolatos hasznos infót előre is köszönök!

quency · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. augusztus 05. 15:25

Vivike23:

A múlt hét végén gondoltam az egész heti munkás hetet megkoronázom vele. A telefont néhány csörgés után fel is vette, kedves hangja volt. A megbeszéltek szerint félórával az érkezésem előtt újra felhívtam. Akkor újra rábólintott, én meg mentem a geadott címre. Amikor viszont megérkeztem a tett színhelyére, és újra hívtam, hogy megèrkeztem, csak kicsöngött de nem vette fel. Még csörgettem jónéhányszor, úgy negyedórán át,  de semmi reakció. Elég rosszul érintett a dolog mivel az időpont amiatt egyeztettem előre, hogy másfelé is volt dolgom éppen ezért mondanom se kell mekkora csalódás volt...

 

Mindenesetre annyit elért, hogy kiábránduljak belőle, és kihúzzam Debrecen számomra top sz*lg*lt*tói sorából...

Bumblebee · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. augusztus 04. 11:46

Sziasztok

 

Régebben hirdetett egy Vivike 28 nevu lany, a C*v*s utc*n r*ndelt.Tud valaki valami infót róla?Mondta hogy lehet abba fogja hagyni vagy kimegy pár hónapra kulföldre.

dinka · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. augusztus 04. 09:19

megnéztem....üres!

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. augusztus 04. 07:55

Hi!

Elvesztettem a fonalat.. Rebeka (19) valós vagy kamu?

 

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2014. augusztus 03. 22:53

Sziasztok! Kis olvasnivaló:

Bianka 19: A hely a watertower-en túl, a playground-on túl, sok lány otthona. A lány kissé érdekes, pozitív hogy kora valós és gyönyörű szemei vannak, negtív hogy a bőre még mindig kamaszodik, különösen az arcán. Amúgy kedves, de azért figyel az időre (túlságosan is), amit leírt azt tényleg vállalja, de azért nem a legnagyobb hozzáértéssel csinálja.

Közeledésre jól reagál,de azért nem volt BF. Összességében nem volt rossz, de vannak sokkal jobbank is...

Lilike 25: The old garden a helyszín, panel.. Hát itt bebizonyosodott hogy a f*nyképgarancia se mindig az. Bár a képeken valószínű hogy ő van de 2 gy*r*k és 20 kg ezelőtt. Aminek állnia kellene azzal inkább már dekézni lehet, kissé norv*g is. (bár az 170/58kg már azokon a képeken is sántít). De ha már ott voltam, gondoltam hős leszek, lets do it.

Ha pozitív akarok lenni, végülis eltelt az idő, nem sürgetett, nem nyafogott, de ajánlani nem tudom.

Andrew86 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. augusztus 03. 20:05

Szia "dinka" te látod a privát leveleid .. ? légyszi nézd meg ..

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. augusztus 03. 19:20

Én ugy gondolom ez forditva is meg kell tenni nem csak nekünk!Könnyebb a lányokat hibáztatni! :) Én is offolom a témát!

 

dinka · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. augusztus 03. 18:55

Kedves izácska!

Igen ketten irtak be, hogy probléma adódott a szerszámmal, a hölgy felkeresése után. Elnézést a pontatlanságomért! Egy hölgyről van szó jelenleg és a félreértések elkerülése végett, az előző hozzászólásomban leirtam, hogy miért nem megyek mostanában debreceni lányokhoz. Szerintem mindenki nagyfiú és nagykislány már itt,

eltudja dönteni, hogy mit tegyen. Úgy gondolom a MT-nak joguk van tudni, hogy mivel játszanak! Még akkor is ha ez esetleg nektek ***moderálva*** kiesést okoz! Tessék elmenni időnkent a d*ktorbácsihoz/nénihez/, hogy ránk qv*pecérekre, ne kerüljön bajság!

A témát itt lezártnak tekintem!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen