Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 21:03

Annácskáról tudtok valalmit???

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 29. 17:42

van ötletem:inkább dumálgassunk szép pozitiv dolgokrol,mint átverésről,úgy is mándjárt jön a beiskolázás .:-)

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 11:54

Szia Kedves!

 

Úgy látom, ez olyan téma, amiben teljesen máshogy látjuk a dolgokat. Valóban zárjuk le, mert kapok a fejemre, csak Tudod nekem az a furi kicsit, hogy bármilyen másfajta szolgáltatásnál nem így gondolkodsz nyilván Te sem, ellenben itt...

 

Mert mit szólnál pl, ha veszel egy filmre jegyet, és nem azt játszák le a moziban mégsem!? És mikor reklamálsz azt mondják, ugyanmár ez a film is tök jó hiszen Oscarra is jelölték, akkor meg mi a bajod? Vagy bemész a Mekkbe és Királyos cuccokat árulnak, egyesek szerint ugyanolyan jó, és mégis, mit szólnál hozzá? Nem éreznéd átverésnek?

 

Üdv

ilko

 


 

 

Playmate · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 10:04

Sziasztok!

 

Én nem tudom GK miben érdekelt és kapcsolatban áll e a VL el, de egyet biztosan állíthatok, velem nem áll ilyen jellegű kapcsolatban! Am meg annyiban igaza van, h akkor van sztem ok a lázadásra, ha a vendéget átverés éri, de ha ugyanolyan minőséget kap, akkor? De mind1 zárjuk le! Aki írta meg van Írisz, csak Rubi néven! Látogasd meg! Igényes szolgáltató!

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 09:35

Hi!

 

Ezt mire véljem? Nem tartom idiótának magam (bár ez nem zárja ki, hogy esetleg mégis az lennék!:DDD), de ezt most nem értem...

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 09:19

Ilko, te meg túl sok krimit olvasol. :)

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 29. 08:39

Ez okés, de azért az meg sem fordult az illető fejében, hogy esetleg azért ajánlgatja az ember ugyanazt a hirdetőt, merthogy jobb, mint a többi, és ott nem kell csalódni, és nem verik át? Dehát úgy látszik vannak, aki kissé túl sok James Bond filmet néznek!:DDD

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 19:54

jó bizony!

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 19:53

vagyunk még ezzel így egy páran

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 28. 16:02

ez a szakma elég jó,mi lenne velünk férfiakkal ha nem lenne ez a xakma,vagy szexma?

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 28. 16:01

én a lapos has párti vagyok,ha már keselek,legyen szép a vétel

nem szeretem mikor képen semmi,élőben+ pocak vár 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 14:16

vagy lehet, hogy ez a hastípus készteti őket, hogy ezt a szép szakmát válasszák :P

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 28. 13:54

Ezt az iriszt megnéztem volna sokat hallottam már felőle,kb 2 hét mulva úgy is a wárosbann lenne dolgom.addig hátha lesnek jo nők

 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 12:55

Helló

Ez bizony akár neked/nekem is szólhatott volna...

De azt mondom, akinek nem inge, ne vegye magára.

Üdv

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 09:16

van olyan valaki, aki jó véleménnyel van erről a Zsuzsiról?

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 28. 09:14

Loláról valakinek van infója?

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 15:03

?????????????????? Te hol élsz??????????????

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 12:58

Ezt azért nem mondanám, a VL pedig nem hiszem hogy ilyen szinten érintve lenne egy ilyen "üzletben" Mindössze annyiról van szó hogy vannak, akik jutányos áron vállalnak egy kis online marketinget bizonyos fórumokon. De az is lehet hogy csak pusztán emberbaráti szeretetből ajánlgatják ugyanazt a néhány hirdetőt mindenkinek hónapokon keresztül, és ekézik a konkurrenciát.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 10:32

Na aztmondja hogy...

A napokban sikerült meglátogatnom Ágicát(19). A hely egy lepukkant lakótelepen van, de a szoba és a fürdő türhető.

Vannak vagy 4-en ezért vigyázni kellett, nehogy összefussak valakivel a folyosón.

Ágica egy 16 éves kislány arcával, és alakjával felvértezett 165 cm magas lány. Halkan lágyan beszél. :)

A francia normál, nekem kellemes volt. Vékony, szolibarna, szőke magyar lány. De tényleg nem néz ki belőle az ember 16-tól többet.

A mellei nem tetszettek, de a popsi feledtette a dolgot. Kis formás popó. Nekem barátnő filling volt. Nem nézte az órát, mosolygott, és aranyos volt nagyon.Egyébként ő a legfiatalabb a társaságból akikkel együtt rendel. :)

Ajánlott kategória.

 

Valamint a korábbi tapasztalatom, hogy kortól függetlenül, majd mindegyik lánynak van egy kis sörhasa. na ezt magyarázza meg nekem valaki! Hogy ez miért van? A sok kamatytól, vagy mi?

 

 

Üdv a Fütyölős!!!

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 09:21

Inezről is jöhetne pár infó...


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen