Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 09:14

Viki24-nél volt már valaki?

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 11:35


Konkrétan ezt  átb@ásnak lehúzásna k hívják. De sok más példa is lehet erre, én pl már jártam úgy (is többek között), hogy meg kellett mondanom a hölgynek (mielőtt otthagytam volna), hogy mégis azért annyira talán nem nagy az infláció még nálunk sem, hogy azalatt a cirka egy óra alatt, míg a telefonbeszélgetés után odaértem hozzá, a szolgáltatás ára majdnem megkétszerezőtt...

 

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 01:25

en is hue voltam hogy nem olvastam elobb forumot ,mielott zsuzsi 20hoz mentem volna ,egy sz.r volt,nem ajanlatos,a hue a tv-t nezte mikozbe egy kezzel ``maszirozott``....mindegy,nem szoltam lovet oda adtam neki elore, ha felhuzom magam akkor elmegy az egesztol a kedvem, igyhat vartam legyen vege es lephessek,hozza soha tobbet,nem neki valo ez a melo,kenyes pitsa

 

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2011. augusztus 26. 01:19

*rva eletbe,se a kis Irisz,se Maya nincs mar!! nyari munka volt csak?

robbby · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 22:59

Üdv

 

Anita 23 érdekelne. Elég új ha jól látom. Valakinek volt már vele tapasztalata?

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:46

az a csajszi nagyon szerethet dúdolni akkor, igazi hangutánzó művész lehet

egyszer mikor felhívtam telefonon, akkor is olyan hangok jöttek ki a száján hogy csak na :D

(valahogy erőltetettnek tűnt nekem)

na akkor valószínűleg őt is kihúzom a listámról, nem akarok csalódni

 

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:28

Nekem ez *****18 volt a légi utaskísérős ruhában. A "legjobban" az tetszett, hogy közben szinte végig dúdolta azokat a dalokat, amik épp a rádióban voltak. Nagyon jól esett, soha nem felejtem el.

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:17

róla már többen is írták ezt, ezért nem is látogatom meg

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 20:16

nem tudom haver, de az tuti hogy ha már egyszer kicsengettem a lóvét, akkor elvárnám, hogy legalább az történjen, amiben megállapodtunk

 

miért név nélkül? biztos van oka (talán több is)

gondolom letámadnának, ha meggyanúsítanál valakit, de hidd el többen hálásak lennénk ha leírnád hogy ki húzott le

 

ketszeres · Újonc (44 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 19:41

Ilyenekre én is gondoltam, főleg az "őstag" fész-ekkel kapcsolatban. De minden csoda három napig tart, és ez is elül, és nem történik érdemben semmi. Meg miért adnék hitelt bármelyik már nem hírdető szolg szavának, amikor az egész az átverésekre épül. Vagy észreveszed, vagy nem. A bogarat a füledbe ültették, onnantól kezdve kereshetsz bizonyítékokat arra, amit gondolni szeretnél, és találsz is rá, csak idő kérdése. Majd olvashatod a "hullámokat", ha lesz.

 

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 19:20

Nekem Zsuzsi(20)-nál volt hasonló élményekben részem....

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 19:16

És szerinted kinek vagy kiknek az érdeke az, hogy ezt ne vegyék komolyan azok, akik olvassák? És miért név nélkül írom ezt?

 

lótök · Kvázi-tag (136 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 18:25

Na vajon minek is hívjuk ezt? :P

 

nowone · Tag (141 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 17:20

Minek hívjátok azt, amikor nem azt kapod, amit a telefonba a szolg mond? Konkrétan alapban van csók, helyszínen (természetesen az előre elkért pénz után) "á á, én nem szoktam". Felül nem szeretek lenni, a hasamat ne puszild, mert csiklandós vagyok, oldalról szeretem, a nyakamat puszilhatod, azt szeretem, a 69-et nem bírom, mert elfáradok. Lassan csináld, óvatosan, ne teljesen.

mole · Újonc (47 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 11:41

Jómagam inkább csak olvasgatom ezt a fórumot és persze a lányokat próbálgatom mint valami magányos harcos és leginkább mosolygok az itteni vitákon de ez a Playmate ügy érdekes kommenteket szült.

Részemről megérte lebuktatni Playmate-et de az igazán érdekes dolog Gróf Kurátor megnyilvánulása volt számomra.

Egy- két szolgáltató akik nagy népszerűségnek örvendenek (van aki már abbahagyta sokunk bánatára) itt megpendítették, hogy Gróf Kurátor üzletileg is érintett a VL oldalon.

Akkor ostabaságnak gondoltam a dolgot de a Playmate ügyre írt reakciók elgondolkodtatnak. Nem állítok semmit csak kezd a dolog bűzleni.

 

A lányok nevét és a sztorikat ne kérdezzétek.

 

Előre szólok, hogy nem fogok heteken keresztül rugozni veletek ezen a témán van fontosabb dolgom is mint faszságokon vitázni de néha benézek és lehet hogy hozzá is szólok.

Ezt a hozzászólást pedig tekintsétek vitaindítónak. GK pedig úgyis hozzászól valami kacinfántosat, hogy intelligenciáját csillogtassa hiszen ez úgyis az Ő szemétdombja.

 

Üdv: a mole digging in a hole digging up my soul 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 08:06

A másik megjegyzésem pedig inkább a csevegőbe, úgyis nagyon leült az a topik!:DDD


 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2011. augusztus 25. 07:47

Hi!

 

Nem baj, lehet engem szidni nyugodtan, már hozzászoktam!:DDD

 

A hölgy viszont lecserélte a képeit ahogy látom, úgyhogy megérte a cirkusz!:)

 

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2011. augusztus 24. 23:10

Nem értem hogy nem lehet ezen már túllépni.Becsapás történt... kész...ennyi..mit kell ezen manapság ennyire meglepődni? Ettől komolyabb szinteken ugyanez megy nem? Írhatnék becsapásokról kb.reggelig is... 

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. augusztus 24. 21:59

Helló

Nyugi-nyugi. Már nagyon ragadsz. Feljelentés meg törvény...

Túlzott a háborgásod, hiszen kár nem ért téged. Ne ragadtattasd el magad. Ölre mennél egy ismeretlennel egy ismeretlenért? Mikor a Nyíregyi lopásokról-átb@szásokról volt szó, nem háborogtál ennyire. Engem speciel azok 100x jobban felháborítanak.

Üdv

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2011. augusztus 24. 20:15

Unalmasnak unalmas, csak sajnos idöröl idöre visszatérö probléma. Emlékeztek 1-2éve a lányok között hatalmas felháborodás volt mikor hamis 10ezressel fizettek???????????, Elképzeltem milyen lenne ha kamuképes hirdetönek, hamis 20 ezressel fizetnék és még kérném a visszajárót...D: D: D: D:

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen