A lelkiismeret nem a munkán múlik,meg a morál.Jól beléd verték a konvenciókat.
Én pr*st/tuált vagyok,nem kurva.Bizonyos *ssz*gért bizonyos szolgáltatást nyújtok.Kurva az,aki meg veteti magának a drága holmikat,idős gazdag úriemberekre akaszkodik,illetve sok esetben még az a feleség is,aki álszent módon él egy szentesített kapcsolatba,csak,hogy eltartsák,pénzért szeretet-szerelmet hazudik.
Ezt a kiégettséget gondolom a priti vumenből vetted.:)
Ésszel lehet ezt lelkibetegség nélkül csinálni.Tudod,nekem könnyű,mert nem terheli hazugság a lelkem,de egyéb téren is kegyetlen őszinte vagyok.Utálom az álszentséget,és nem is bírnék ilyen kapcsolatba élni,pedig ez dívik.Nem baj,kamuzgassanak a párok egymásnak rózsaszín álmokat,úgy hogy mindketten boldogtalanok.
Vidám,kiegyensúlyozott életet élek,leszámítva azokat a problémákat,amik mindenkinél álltalánosak.
Nem kényszerített senki,vagyis de,a kedves család olyan összegeket követelt a lakhatásért,hogy önként mentem bele.Mohók voltak,azok is maradtak.Pedig szép pénzes család,utolsók,akiktől bármit elfogadnék.Szörnyű igaz?Fúj,de undorító nő!
Tudod,ha anyukámról kiderült volna,hogy prostiságból tart el ,leborulok a tisztelettől,hogy értem erre is képes.Barátok?A személyiségedért szeretnek nem a szakmádért.
Mivel Pesten éltem,csak meg súgom neked,hogy a csúcs lányok,20-40e/ó árba vannak.
Bár azt túlzásnak tartom,hogy van,aki itt kér el 12/15e-t + extra.