Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 04. 14:14

Sajnálnám,mert azonkívűl,hogy Ti urak tájékozódtok,kellemesen el lehet bolondozni,és barátkozni.

Bár van akinek a jókedvű diszkurzus is bántja a szemét.

Jelzem nem céloztam senkire.

 

Weber · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. június 04. 14:11

Sziasztok!

 

Ez a fórum kezd olyan lenni mint, amit a *** moderálva *** betiltottak! Sajnos már megint azok foglyák megszívni akik normálisan használnák és nem azok akik sem fogalmazni, sem helyesen írni, de még csak normáli véleményt alkotni sem tudnak csak a másikat szapulni!

 

Csak arra lennék kiváncsi ha mondjuk ne adj isten itt is megszűnik a vélemény alkotás joga ezek miatt az emberek miatt akkor hol fogunk a lányokról infót cserélni???

 

Csak ennyit szerettem volna! Kinek nem inge ne vegye magára!

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 04. 11:06

A medikus betegséget placebóval gyógyítják?:D

 

jeges62 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. június 04. 08:08

Disznóvágásra keresek embereket mert kevesen vagyunk :D
Betöltendő pozíciók:
-pörzsölő mester
-gyakorlott vagy gyakorlatlan metsző legény álá böllér
-bél mosó mérnök
UI: van pálinka(jó sok) 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 04. 05:59

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 22:42

Kiderült,hogy a lököci egy leletébe eltérésk vannak,utána nézett és elkapta a medikus betegség:D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 03. 21:08

He? :DDDDDDDDDDDD

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 21:02

A teljesen szűz hugom szifiliszesnek érzi magát.Komoly.Pedig e.ü.-re járt.Megzavarodok a mai nap bolondériáitól.

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 20:57

Na jó maradjunk szimplán a szupernél.:)

Én még az anyaságig sem jutottam vsz kivizsgálás kéne.De a tanárok réme leszek,főleg a töritanároké.Anno a kedvenc történelem tanáromat nem ejtették a fejére,előadta,hogy Kleopátra egy óóóóóórdas k@rva volt:)És még ecsetelhetném:)

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. június 03. 20:51

Gondolom ez így igaz Zsanika, mert nyilván a többség be sem "fordúlt"!:D Hogy micsoda emberek vannak, hihetetlen...

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 03. 20:36

Az azért még odéééééébbbbb! :DDDDDDDDDD

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:58

Na na!  Nem festeni az ördögöt a falra. :D  Remélem,  a nagyiság még odébb van.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:17

Remek! jó tudni Gyöngyöm! :D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:16

:DDDDD

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:10

Szuuuuupeeeeer nagyi:D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:01

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :DDDD  Nincs nekem olyan.....én gyúrok vaze! :P

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. június 03. 19:01

Gubás, az ilyenek írják a szex-et ksz-el!  :D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 18:58

De a 8álltalános is csak összeadva vagyon meg,az elsőt nyolcszor járta:D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. június 03. 18:56

Te csajszi hol rejtegeted a képeidről a járókereted?:)Vagy extra szexuális segédeszközként használod?:D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. június 03. 18:56

MIvan be vagy gyomírtózva, hogy nem tudsz írni sem? Olcsó élvezet, inkább normális drogot használj, hátha, akkor le tudod, majd írni azt helyesen, hogy HÜLYEEEEEEEEEEEEE! :DDDDDDDDDDDDDDDD 8 általános után már nem jártál oskolába mi? :O :( Sajnálom! :( :DDDDDDDDDDDDDD

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3764 hozzászólás összesen