Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. október 24. 12:42

Értelek én, és nem is zavarna ha az volna csupán a vége, hogy majd bukik a mutatvány - a vendégek pedig világosabban fogják látni hogy kihez érdemes menni, és kihez nem.

De itt már arról van szó hogy egyetlen emberke jól alátesz mindenkinek saját, együgyű érdekei és cselekedetei okán.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 24. 12:36

 

Teljes mértékben igazad van!  De!  Egy lány a másik szolgáltató ellen, mármint kamus ellen, annyit tud tenni, hogy kiírja a fórumra amit tud, akár vendégektől, az adott kamusról.

Volt már itt ilyenre példa és semmi jó nem sült ki belőle. Nagy vita és sárdobálás lett oda vissza. Ennek nem sok értelme van. .....és a végén a korrekt szolgáltató marad alul. :(

Ez a probléma van és lesz is sajna.

Törölt felhasználó · 2013. október 24. 12:29

folyt.: Higyjétek el, sok vendég abban a tudatban él hogy mindegyik lány úgymond "tartozik valahová, valaki(k)hez". Hogy ez kinél hogy megy most teljesen lényegtelen, de ha valaki úgy váltogatja a neveit/számait mint más az alsóneműjét, és ez a turpisság egy-két látogatónál élesben kiderül - el fognak tünedezni az urak! Mert honnan tudják, hogy ki kihez tartozik (tartozik-e egyáltalán valakihez, vagy szólóban dolgozik)? Hagynak benneteket csajok inkább a fenébe. Ellenségeskedés helyett most inkább össze kéne fognotok, és kivetni magatok közül az ilyen szélhámosokat!!!

 

Törölt felhasználó · 2013. október 24. 12:26

vélemények a kaposvari hirdetökröl,,,,?

Törölt felhasználó · 2013. október 24. 12:12

Tisztelt Modok és látogatók! Pár napja történt figyelmeztetésetek ellenére(?) közzé kell tennem következő észrevételemet - a dolog ugyanis a többi lány mellett már az oldalatokat is lejáratja (így nem a cseszegetés a cél, hanem rámutatni egyesek tisztességtelenségére).

Az aprók-ban ma megjelenő Krisztike nem más, mint az eddig látható volt Jázminka. Erre bizonyítékom a profilomba feltöltött leleplező fotó - bárki kiváncsi rá, jelöljön be és máris láthatja!

Értem én hogy bárki hirdethet ezernyi névvel és/vagy számmal - ezzel leginkább a vendégek előtt járatja le magát; de hol korrekt ez a többi hirdetővel szemben!? Ne segítsétek elő a vendégek szándékos átvágását, amellyel a többi lány ázsiója is csak csökken!

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 24. 06:32

Guuuuugle a barátod! :DDDDD

Törölt felhasználó · 2013. október 23. 13:10

infok.kaposvari hirdetökröl?

Törölt felhasználó · 2013. október 23. 12:37

Mondjatok valamit Vickyről, mit tud?

Törölt felhasználó · 2013. október 22. 11:56

infok a kaposvari hirdetökröl??kinek milyen papsztalt dolgaik voltak?

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 22. 06:31

Nah látomk a gyilkolás megy továbbra is! :DDDDD

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. október 21. 18:32

Tigris, némi ellentmondást vélek felfedezni ebben a hozzászólásodban! A te víziód szerint Virágot fogva tartja egy "Dezsi" névre hallgató szexuális foglalkoztató, aki sokszor kék-zöldre veri, ágyhoz bilincseli, hogy ne szökjön el, stb. Ha ez így lenne, akkor szerinted HOGYAN tudná ezt abbahagyni és "normális lányként" élni az életét?

Nem ártana visszaolvasnod a saját mondataidat, mikor írsz valamilyen "okosságot", nehogy a saját írásodat cáfold meg.

 

tigis · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. október 21. 17:41

Virág te hü...e vagy. Rajtad már a szobakerékpár sem segít. Belül van a baj nálad. a szépség onnan jön.   ahogy a gyurgyalag irta neked :  szorit a cipő...

Törölt felhasználó · 2013. október 21. 15:45

tapasztalt dolgok a kaposvari hirdetökröl?

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 19. 20:03

Éljenek az öreglányok! :DDDDD

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 19. 18:03

Jah, a korosztályunk! :D

 

Törölt felhasználó · 2013. október 19. 17:42

Meg az öreg 80 feletti özvegyek, ezt elfelejtetted. :)

 

Törölt felhasználó · 2013. október 19. 15:50

kaposvari hirdetökröl velemény tapasztalt dolgok??

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. október 19. 12:50

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Szívem, mögint mögmondtad! :DDDDDDDDDDDD

 

Törölt felhasználó · 2013. október 18. 23:49

Meg hát itt található olyan"hölgy" is aki mindenféle perverzióra hajlandó!! Nemde? 

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. október 18. 17:31

Azta...! 80 SZÁZALÉK??? El tudnám viselni, ha volna olyan gondom, hogy "otthon az asszonyka nem kultiválja az orális szexet", mint Évica is írta, de nincs "asszonykám" otthon, akinél ilyen problémák felmerülnének :D.

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen