Szerintem lezárom ezt dolgot nézd nem megy a békesség menni fog másképp ! Szerintem napok otta folymatosan azzon dolgozol kedves Évica -István más lejáratásában ,feleslges és fenygetőzés és zsarolás és én úgy érzem ennek végget kell vettni ugy láttom hiába kérlek benneteket hagyatok békén nem megy sajnálom akkor máshova kell forduljak hivatalos szervhez ahol vizsgálodnak majd és mivvel én vállalkozóként dolgozom szerintem ,nekem oly mindegy viszont nektek már nem lesz ugyan az hisz tudjátok ti is de ha elnézést nem kértek kénytelen leszek cselekedni viszont még zaklattok fenyegettek most megyek intézem is dolgokat többit meg másra bizzom .További szép estét minden fórúmozónak és vendégnek !
Aki szerettne jönni hozzám várom sok szeretettel és rossz indulató embereknek ózenem feleslges ez ami itt megy hisz normális emberek akik el jöttek hozzám panasz mentesen távoztak !!!!