Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hamárhomár · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 13:04

Sziasztok! Tudnátok valaki igazán korrekt hölgyet ajánlani a városban? Előre is köszönöm!

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:44

HÁROMSZOR CSALODIK EGY FERFI EGY NÖBEN!ELÖSZÖR MIKOR MEGFORDUL-MÁSODSZOR MIKOR MEGSZOLAL-HARMADSZOR PEDIG AMIKOR LEVETKÖZIK,,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:41

MI A KÜLÖNBSÉG UFO ES EGY RENDES PASI KÖZÖTT?UFO-T MÁR LÁTTAK,,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:39

MI AZ CSAK A FERFIAKNAK VAN??HOSSZU ES KEMÉNY??KATONA IDÖ,,,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:38

AZOK A NÖK AKIK EGYENLÖEK AKARNAK LENNI A FERFIAKKAL,HIANYZIK BELÖLÜK AZ ÖNBESCÜLÉS,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:36

MI SZÜKSEGES EGY FERFI BOLDOGGÁ TÉTELEHEZ,,?SEX ES KAJA,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:33

MIT SZERETNENEK A LEGJOBBAN A NÖK A PASIKTOL?MEGSZABADULNI,,,,,,

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 11:31

TALÁLOS KERDES_-MI LENNE HA NEM LENNENEK NÖK?GLOBÁLIS FELMELEGEDES..

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 11:10

:)))) Hahaha!!! Egyes pihent agyú lányok mit ki nem találnak.Aki ezt elhiszi és pénzt küld a lenti számra, az olyan naív, mint azok az emberek, akik egykor pénzt adományoztak Isaura felszabadítására! :)))

Kíváncsi volnék, hogy a hirdetőknek erről mi a véleményük? (Évica, Alice, Csillus?)

 

Lemonhead · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 10:43

Ugye ennek továbbra sem dőlünk be? Körbe hirdette az egész országot, most Kaposvárra ért...

 

 

"Nah szijja, puszi, ari vagy hogy írtál :)

Ami a legfontosabb, csatoltam neked több friss képeket magamról, mentsd le őket.
***moderálva***

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 22. 09:35

Ilyen van! A hatóság nem foglalkozik vele, "nehéz" a bizonyítás! Inkább beszervez egyet-egyet, hogy rátekintése legyen a dolgokra. Szinte minden dunántúli városból tudnék mondani néhány ilyet

 

fiok · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 08:53

MiEZ kefekötö.

fiok · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 08:50

ez mi

 

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 22. 08:40

Angyal-Bianka=Regina,Ivett,Mirella

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 21. 22:56

Nem vagy új hirdető,csak a neved más.

 

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 21. 22:24

NOS MA ESTE MEGKERTEM ALICE KEZET HOZZAM JÖNN UGYHOGY ÉVICA HA AKARSZ LEHETSZ A TANUM,,,

angyal · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. augusztus 21. 20:51

köszi szépen minden kinek aki be haragnkozot máma:mivel uj hirdetö vagyok:köszi a ki irásokat:lepörökrolam amit irtak:Mivel nem fedi az igaszzág amit irtak.Hála mindenért nem fogok meg riadni senkitől:Mivel én is tudok álitani másokrol olyan dolgokat ami nem igaz vagy esetlek még igaz is lehet.Én le száltam a földre.És te le száltál.Mindenki a saját dolgával foglalkozon mert mindenkinek van mit söpörnie.

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 21. 20:31

ANGYAL SZÁLL LE A FÖLDRE -ODA MEGY A VAKHOZ.:LÁSS -CSODA TÖRTENIK LÁT_ODA MEGY A BÉNÁHOZ JÁRJ:CSODA TÖRTENIK JÁR:ODA MEGY A ROMAHOZ _-MIRE A ROMA NE KÖZEICCSÉ MOST SZÁZALÉKOLTAK LE

Törölt felhasználó · 2013. augusztus 21. 20:25

HOGY HIVJAK A ROMAT ÖLTÖNYBEN?VÁDLOTT ÁLLJON FÖL!!!

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2013. augusztus 21. 20:14

Óde költői !! Na ez rátok vall! A sok mocsok ami rajtatok ül!

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen