Tibeti, az igazság az,hogy én a múlt héten már beszéltem a Kimberlyvel és irta nekem ,hogy a héten vagy a jövő héten jön újra vissza! Úgy is tett csak rövid időre jött vissza és nekem tegnap este inkább 8 után lett volna jo , őneki meg az adatlapján este 20 -ig van fogadó óra, mai nap meg napközbe dolgozom :( igy hivtam a Lüszit, kaptam rola egy kis infot gondoltam utánna járok, de ki van kapcsolva a teloja ma is és tegnap este is ki volt sajnos! Valamelyik nap beszéltem az aproba hírdető Nórival aki Leveleken hirdet, (most nem látom a hirretését )azt mondta hétfőtől lesz elérhető, mindenképpen meglátogatom hétfőn :) a tegnap estét egy kis hobby csajnál töltöttem igy el :)