TibetiSzerzetes· Tag (356 hozzászólás)· 2017. április 19. 08:03
Kimberly névre rákeresel ebben a fórumban, és legalább egyet találsz, ami én írtam. Írhattam volna múlt héten is egyet, de csont ugyanolyan jó volt, mint mikor először írtam róla - szóval feleslegesnek tartottam, hogy újra írjak.
üdv és derűs napokat
Törölt felhasználó· 2017. április 19. 00:00
Kimberly 27 vagy 28 volt régen a neve egy fekete halyú lány volt infót tudnátok mondani vagy véleményezni! előre is köszönöm
TibetiSzerzetes· Tag (356 hozzászólás)· 2017. április 18. 20:13
Nekem a múlt héten volt első körös Melánie 23 , de megjelent Kimberly 27. A szép emlékek miatt így inkább őt kerestem fel.
Ezen a héten ismét első körössé tettem, annak ellenére, hogy én is olvastam a felvetett leírásokat. De a héten Kleo 25 jött el hozzánk. Vele is szép emlékeim vannak, így őt fogom inkább felkeresni.
... meg hát a nagy kedvencemet is szeretném utolérni még a közeljövőben, akiért mindenkit dobok azonnal, ha sikerül időpontot foglalnom nála.
üdv és derűs napokat
unikornis· Újonc (3 hozzászólás)· 2017. április 18. 19:01
Sziasztok!
Szreretnék érdeklődni, hogy Kleó 25 ről van bárkinek használható (életszerű) tapasztalata, infója?
Nekem nagyon bejön, de eddig nem láttam Nyíregyen.
Valódiak a képek és ha igen, milyen szolgáltató?
Előre is köszi
Szép napot a MK-nak
Newbie_nyh· Tag (283 hozzászólás)· 2017. április 18. 18:29
Egyetértek. Nekem fenn van a heti étlapon 'b' menüben, ha az 'a' nem jön össze, reflektálok.
Newbie_nyh· Tag (283 hozzászólás)· 2017. április 18. 18:25
Igen. Már nem hirdet.
Droberto· Újonc (31 hozzászólás)· 2017. április 18. 17:48
Jó ideje nem látható a hírdetése, a szolgáltatás alapján azon sem csodálkoznék ha elfogytak a vendégek...
Palika28· Újonc (44 hozzászólás)· 2017. április 18. 16:54
Sziasztok. Régebben hirdetett egy Angelina nevü Nyírmadai csaj. Valaki tud rolla valamit?
TibetiSzerzetes· Tag (356 hozzászólás)· 2017. április 18. 15:22
... megjegyzés: én annyira nem írnám le azért. A *** moderálva ***, ahol nyíregyházi lányokkal kapcsolatban csak pár értékelés van, ami önreklámszagú, és akkor jön 3 napon belül kettő értékelés is. Amiből az egyik csupán csak ezért regisztrált, a másik 2 év alatt semmi értékelést nem készített, vén rókának mondja magát, és mégis most vet csak billentyűzetre valamit.
Szóval gyanús nagyon a dolog. Ettől még akár igaz is lehetne az ott leirtak... szóval ott van bennem, hogy le kellene tesztelni, hogy tényleg úgy van-e.
üdv és derűs napokat
Droberto· Újonc (31 hozzászólás)· 2017. április 18. 09:05
Én is kinéztem magamnak, de másfelé elég rosszakat lehet róla olvasni és volt is egy ilyen megérzésem a fotók alapján, hogy nem igazán akarja ő ezt csinálni
Szabika75· Újonc (1 hozzászólás)· 2017. április 17. 21:31
Tud valaki valami infot Melani 23 rol,hogy milyen szolgáltató?
kcsx· Újonc (14 hozzászólás)· 2017. április 14. 17:25
Melyk Tildáró?
A mairól vagy a tegnapiról. Én is néztem már őt, de ketten vannak. Tegnap vagy tegnapelőtt egy rövid hajú csaj hirdetett ezen a néven, és a mai Tildával is volt egy közös hirdetése, közös képpel. Tehát ketten vannak. Ikrek??? Egy rövid hajú és hosszú hajú. Alakra nagyjából egyformák.
Bizalom eljátszva, én passzolom őket.
Gabo30· Kvázi-tag (255 hozzászólás)· 2017. április 14. 09:44
Kabalamárki· Újonc (3 hozzászólás)· 2017. április 12. 19:58
Sziasztok! Ági 44-ről tud nekem valaki valamilyen infót adni? Egyik héten nincs fent a hírdetése, másik héten meg igen, közben meg tavaly lépett be utoljára. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Jani2· Újonc (58 hozzászólás)· 2017. április 12. 19:52
Én ma a lány párosból Kelly (23)-mat látogattam meg, kíváncsi voltam a hírdetett domináns játékokra, igazából nem vártam túl sokat mert a személyisége nem igazán passzol ezzel a világgal mégis azt kell mondjam kellemesen csalódtam. Viszont az idővel még mindig megy a trükközés szóval résen kell lenni ilyen téren. Nem azt mondom hogy világra szóló alakítás volt de életemben egyszer megérte elmenni.
szorosgorilla· Lelkes újonc (78 hozzászólás)· 2017. április 12. 19:28
Nekem is tetszik, élőben is takaros, de a szolgáltatás csalódás. Ha nem bírod ki és van rá egy Szent István Királyod, nézd meg magad... én nem megyek többet.
picúr· Kvázi-tag (182 hozzászólás)· 2017. április 12. 10:44
Voltak ők már itt korábban is.
szorosgorilla· Lelkes újonc (78 hozzászólás)· 2017. április 11. 19:41
Szonja 23
Lakás ismert, tuti jártál már ott.
Külalak ötös.
Francia 2/5
Előjátékként NF nincs, gyenge kézimunka.
Aktus 2/5
Fogja a gumit, tartja...
Ritkán igaz ami túl szép, remélem nem jönnek többet.
btom· Újonc (44 hozzászólás)· 2017. április 11. 16:01
Nagyon szívesen! Ez mindíg benne van a pakliban, hogy kifogsz egy-egy rosszat, de néha találsz gyöngyszemet is amit Te fedezel fel és ez már kárpótol a veszteségekért.
Sok sikert, hidd el megéri keresgetni!
btom· Újonc (44 hozzászólás)· 2017. április 11. 15:55
Nati 29 egy biztos választás nem lehet csalódni benne, nagyon jól karbantartott test, látszik hogy ad magára és az is hogy nem tegnap kezdte a pályát.
Azthiszem multhéten Db-ben volt . Nekem 1 problémám van vele és a hasonlóan jó portfólióval rendelkező szolgáltatókkal.
Megfigyeltem , van egy kész programjuk félórára és egészre és ezt lefuttatják rajtad ,szinte percre pontosan tudják mi következik és azt is hogy mikor mész el.
Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen