Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Geason · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. január 26. 09:11

 Igen !!! Viszont a szemnek tetszetős !!!! Kíváncsi lennék hozzáállás terén melyik  kategóriába sorolandó a hölgy.

 

Törölt felhasználó · 2017. január 26. 08:31

Pózolj italautomata előtt! :D

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. január 25. 22:00

... a lányok jönnek-mennek, de mostanság sok élménybeszámolót nem nagyon lehet olvasni. Így azt gondoltam, hogy irok egyet Szonja 27 -ről, akinek most éppen pont nem látom a hírdetését - reggel még itt volt. De jó lesz ez máskorra is, amikor megint lesz  :)

 

Egyeztetés: könnyen ment, rugalmas - persze ha te is az vagy, ha kell.

 

Helyszín: kórház közelében, a lakás átlagos, a célnak teljesen megfelel.

 

Alak: képek szerint, vékony és kismellű (ezt csak azért írom, mert mindenkinek más jön be). Kor is a megadott körüli lehet.

 

Hozzáállás: végig barátságos, kezdeményező (ha kell), profi hozzáállással. Időnézegetés nincs, sőt hamarabb végeztünk a megbeszélt időnél, készültem indulni, és ő marasztalt.

 

Előadás: normál keretek között van a szolgáltatása. Igazán nem tudom, hogy mi van az alapban (extra: csók , de az megéri - szerintem), amit én igényelni szoktam, azt mindent megkaptam. Én teljesen elégedetten jöttem el. 

 

Virág: ahogy szoktátok mondani 10/15-ös menyecske. De nekem megérte. Én nem szoktam ár/érték-t nézni csak az értéket. Jó volt, vagy nem volt jó. Szonja jó volt :)

 

ui.: és mindez az én szubjektív véleméynem és tapasztalatom. Aki nem hiszi, az járjon utána :)

Törölt felhasználó · 2017. január 24. 15:22

Anasztázia és Antia párban vélemény?

David32 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 22. 12:48

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

(Rancorous)! 

Jártam már Vanessza 21-nél ...egy kellemes órát töltöttem el vele ...Megvoltam vele elégedve teljesen Korekt ,Amit a telefonban megbeszéltünk  ugy történt Minden!  Kedves ,aranyos nincs vele Baj :) 

Vándormadár · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. január 22. 07:28

Hali.

 

Na Rá én is kíváncsi vagyok. Képek alapján tényleg vérpezsdítő a hölgy.  

 

Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2017. január 21. 08:24

 

 Olyan nincs,, tuti szolgáltató,, van a tutti frutti,meg vízbűl veszi ki az oxigént,,   :)  

Jani2 · Újonc (58 hozzászólás) · 2017. január 20. 16:58

Úgy veszem észre tényleg nem vicceltetek Daniellával kapcsolatban több szempontból sem

- Valóban lehetetlen elérni, 2 perccel azután hogy ismét megjelent a hirdetése már nem is tudtam hívni és mire felvette csak 6 órával később ért rá

-Az á*ai tényleg átlagosak de minden forintot megér a többi szolgáltató teljesítményéhez és hozzáállásához képest, nem mellesleg csók, natur francia szájba és minden más benne van az alap árba ami azért példaértékű.

- Valóban bohókás de szerethető, kedves, egyszóval tökéletes 10/10

Bence24 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 20. 12:59

 

 Sziasztok én tegnap voltam fent nála nekem nem volt vele gondom kedves aranyos szolgáltatása jo volt nem bámulta minden 5percbe az idöt igy el tudtam tölteni egy kelemes órát vele és elégedeten távoztam..

Vasparipás · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. január 20. 12:27

Valaki tudna ajánlani egy biztos tuti szolgáltatót ??

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. január 19. 18:56

 Miket nem tudsz... . mit tudsz? Miért ment el? Más hol folytatja, vagy abba is hagyta? 

Nekem is az egyik kedvemcen lett :) 

 

üdv és derűs napokat

 

 

Törölt felhasználó · 2017. január 19. 16:07

Zsofika kicsit meghizott! :D

fuvaros · Újonc (55 hozzászólás) · 2017. január 19. 12:15

Gaby26

 

Sajnos karácsonyig rendelt nálunk!

Ha röviden fogalmaznék arról, hogy milyen volt akkor csak azt mondanám, hogy PROFI!

Az Árok sarkán volt található szőke vonzó csaj és az első pillantásával levett a lábamról, majd gyengéden kezdte és a végére vadul szétszedett.

Heti 3x látogattam meg és nagyon bánom, hogy elment

10/10

Snake1991 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. január 18. 19:13

Valakit tudtok a kórház /pláza környéken???

kavics88 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 18. 09:29

Sziasztok judit újfehértó hirdetőnél járt már valaki? tudtok nekem véleményt adni róla? 

Törölt felhasználó · 2017. január 17. 18:18

Üdv ugy látom megint keresztelö volt.

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. január 17. 08:44

 Sajnos van még pár ilyen lány Nyíregyen. :-(

 

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. január 17. 08:34

Esetleg erről a néhány leányzóról tudna valaki infóval szolgálni?

Szonja (27)

Mia (29) róla találtam néhány hozzászólást, de ha esetleg lenne valakinek friss élménye.

Maya (21)

Pedra (25) bár a bemutatkozás nem ad sok bizalomra okot :(

 

Köszi!

 

De ha már kérek, adok is:

Anna (29)

Zsuzsa (37)

Anikó (28) bár nekem ő már egy kicsit túlsúlyos, de amit ad az kiváló

nálam ajánlott kategória.

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. január 17. 08:23

Köszi 3511 és TomAgozmozdony az infókat!

Már épp készültem volna meglátogatni, de így megkíméltetek egy újabb csalódástól. Üzenetben néha szoktam érdeklődni a csajoknál, nem sokan válaszolnak de abból is le lehet szűrni valamit. Barbi ugyan válaszolt, ami jó pont, de az írás stílusa, az ékezetek hiánya elgondolkodtatott. Most már látom, hogy jó volt a megérzésem. Hiába a jó test, ha ész nincs fent. Ilyen hozzáállással nem maradnak hosszútávon a szakmában. Volt már erre példa nem is egy, hogy néhány hét alatt eltűntek, vagy állandóan nevet kell változtatniuk.

Ez a fajta segítség jól jön, igenis le kell írni a negatív és pozitív tapasztalatokat egyaránt.

3511 · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. január 17. 00:01

Üdv mindenkinek ma megláttogatam Barbi 19 nevű leányzót megérkezéskor egy nagyon vagány formás csaj fogadott,de itt még nemgondoltam volna hogy negatív érzésel fogok távozni tusi után még kB egy két percig a telot nyomkodja nagyon kínos helyzet aktus előtt elkezte ráncigálni mint egy bolond mondom egy kicsit lassabban mire ö mert nem jó utána húzta a gumit francia 10/4 jó indulat aktus fa darab 10/4 de csak jó teste véget, végeztével felkapta a ruháját és kiment a nappaliba telot nyomkodni irtó ciki,szerdáig maradnak itt Vivien barátnőjével részemről harmadszor voltam nála elsőnek utoljára és soha többet de ez csak az én véleményem bár igaz mondta hogy nagyon fáradt de aki qvnk áll az ne csodálkozon ha megbszélgetik na üdv mindenkinek


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen