Igen !!! Viszont a szemnek tetszetős !!!! Kíváncsi lennék hozzáállás terén melyik kategóriába sorolandó a hölgy.
Igen !!! Viszont a szemnek tetszetős !!!! Kíváncsi lennék hozzáállás terén melyik kategóriába sorolandó a hölgy.
Pózolj italautomata előtt! :D
... a lányok jönnek-mennek, de mostanság sok élménybeszámolót nem nagyon lehet olvasni. Így azt gondoltam, hogy irok egyet Szonja 27 -ről, akinek most éppen pont nem látom a hírdetését - reggel még itt volt. De jó lesz ez máskorra is, amikor megint lesz :)
Egyeztetés: könnyen ment, rugalmas - persze ha te is az vagy, ha kell.
Helyszín: kórház közelében, a lakás átlagos, a célnak teljesen megfelel.
Alak: képek szerint, vékony és kismellű (ezt csak azért írom, mert mindenkinek más jön be). Kor is a megadott körüli lehet.
Hozzáállás: végig barátságos, kezdeményező (ha kell), profi hozzáállással. Időnézegetés nincs, sőt hamarabb végeztünk a megbeszélt időnél, készültem indulni, és ő marasztalt.
Előadás: normál keretek között van a szolgáltatása. Igazán nem tudom, hogy mi van az alapban (extra: csók , de az megéri - szerintem), amit én igényelni szoktam, azt mindent megkaptam. Én teljesen elégedetten jöttem el.
Virág: ahogy szoktátok mondani 10/15-ös menyecske. De nekem megérte. Én nem szoktam ár/érték-t nézni csak az értéket. Jó volt, vagy nem volt jó. Szonja jó volt :)
ui.: és mindez az én szubjektív véleméynem és tapasztalatom. Aki nem hiszi, az járjon utána :)
Anasztázia és Antia párban vélemény?
*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***
(Rancorous)!
Jártam már Vanessza 21-nél ...egy kellemes órát töltöttem el vele ...Megvoltam vele elégedve teljesen Korekt ,Amit a telefonban megbeszéltünk ugy történt Minden! Kedves ,aranyos nincs vele Baj :)
Hali.
Na Rá én is kíváncsi vagyok. Képek alapján tényleg vérpezsdítő a hölgy.
Olyan nincs,, tuti szolgáltató,, van a tutti frutti,meg vízbűl veszi ki az oxigént,, :)
Úgy veszem észre tényleg nem vicceltetek Daniellával kapcsolatban több szempontból sem
- Valóban lehetetlen elérni, 2 perccel azután hogy ismét megjelent a hirdetése már nem is tudtam hívni és mire felvette csak 6 órával később ért rá
-Az á*ai tényleg átlagosak de minden forintot megér a többi szolgáltató teljesítményéhez és hozzáállásához képest, nem mellesleg csók, natur francia szájba és minden más benne van az alap árba ami azért példaértékű.
- Valóban bohókás de szerethető, kedves, egyszóval tökéletes 10/10
Sziasztok én tegnap voltam fent nála nekem nem volt vele gondom kedves aranyos szolgáltatása jo volt nem bámulta minden 5percbe az idöt igy el tudtam tölteni egy kelemes órát vele és elégedeten távoztam..
Valaki tudna ajánlani egy biztos tuti szolgáltatót ??
Miket nem tudsz... . mit tudsz? Miért ment el? Más hol folytatja, vagy abba is hagyta?
Nekem is az egyik kedvemcen lett :)
üdv és derűs napokat
Zsofika kicsit meghizott! :D
Gaby26
Sajnos karácsonyig rendelt nálunk!
Ha röviden fogalmaznék arról, hogy milyen volt akkor csak azt mondanám, hogy PROFI!
Az Árok sarkán volt található szőke vonzó csaj és az első pillantásával levett a lábamról, majd gyengéden kezdte és a végére vadul szétszedett.
Heti 3x látogattam meg és nagyon bánom, hogy elment
10/10
Valakit tudtok a kórház /pláza környéken???
Sziasztok judit újfehértó hirdetőnél járt már valaki? tudtok nekem véleményt adni róla?
Üdv ugy látom megint keresztelö volt.
Sajnos van még pár ilyen lány Nyíregyen. :-(
Esetleg erről a néhány leányzóról tudna valaki infóval szolgálni?
Szonja (27)
Mia (29) róla találtam néhány hozzászólást, de ha esetleg lenne valakinek friss élménye.
Maya (21)
Pedra (25) bár a bemutatkozás nem ad sok bizalomra okot :(
Köszi!
De ha már kérek, adok is:
Anna (29)
Zsuzsa (37)
Anikó (28) bár nekem ő már egy kicsit túlsúlyos, de amit ad az kiváló
nálam ajánlott kategória.
Köszi 3511 és TomAgozmozdony az infókat!
Már épp készültem volna meglátogatni, de így megkíméltetek egy újabb csalódástól. Üzenetben néha szoktam érdeklődni a csajoknál, nem sokan válaszolnak de abból is le lehet szűrni valamit. Barbi ugyan válaszolt, ami jó pont, de az írás stílusa, az ékezetek hiánya elgondolkodtatott. Most már látom, hogy jó volt a megérzésem. Hiába a jó test, ha ész nincs fent. Ilyen hozzáállással nem maradnak hosszútávon a szakmában. Volt már erre példa nem is egy, hogy néhány hét alatt eltűntek, vagy állandóan nevet kell változtatniuk.
Ez a fajta segítség jól jön, igenis le kell írni a negatív és pozitív tapasztalatokat egyaránt.
Üdv mindenkinek ma megláttogatam Barbi 19 nevű leányzót megérkezéskor egy nagyon vagány formás csaj fogadott,de itt még nemgondoltam volna hogy negatív érzésel fogok távozni tusi után még kB egy két percig a telot nyomkodja nagyon kínos helyzet aktus előtt elkezte ráncigálni mint egy bolond mondom egy kicsit lassabban mire ö mert nem jó utána húzta a gumit francia 10/4 jó indulat aktus fa darab 10/4 de csak jó teste véget, végeztével felkapta a ruháját és kiment a nappaliba telot nyomkodni irtó ciki,szerdáig maradnak itt Vivien barátnőjével részemről harmadszor voltam nála elsőnek utoljára és soha többet de ez csak az én véleményem bár igaz mondta hogy nagyon fáradt de aki qvnk áll az ne csodálkozon ha megbszélgetik na üdv mindenkinek