Ritkán írok hozzászólást, de most megteszem hogy más ne járjon úgy mint ahogy ma én. Nem szeretném elrészletezni, a lányt sem szeretném megbántani de amit ma kaptam Arina 21 -től az 10/2. Nem most kezdtem a kikapcsolódásnak ezt a formáját, elég jól meg tudom ítélni, hogy ki szeretne szolgáltatni és ki az akinek az a lényeg hogy mihamarabb eltűnj. Arina iszonyatosan unott volt a legelső pillanattól, be is árnyékolta egyből az én hangulatomat is. Az á*ai csalogatóak lehetnek, gondoltam másik megyéből jött ahol hasonló árakon dolgoznak. Telefonban ami még benne volt az árban az személyesen már nem, unottsága überelhetetlen, szolgáltatása gyenge, bőre kevés szolival is barna. Remélem segíthettem!
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
XXXYZ · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 16. 20:39
Vándormadár · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. január 16. 19:19
Hali mindenkinek.
Ma Anikónál jártam (nem először). Hát nem hazudtolta meg önmagát. Olyan franciát kaptam emberek! Húúú 10/10.
Erősen ajánlott a hölgyemény. Voltam már néhány szolgáltatónál nyíregyen és azt kell mondjam hogy a hozzáállást mindenkinek Tőle kellene tanúlni, már ha az tanúlható(sztem nem). Vigyázzatok rá. Páratlan.......
Jani2 · Újonc (58 hozzászólás) · 2017. január 14. 13:20
Képek alapján valóban a szőke de élőben sokkal inkább a másikat ajánlom de ízlések és pofonok
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. január 14. 13:07
Külsőre melyik a jobb csaj? Én a szőkét néztem ki egy menetre.
Jani2 · Újonc (58 hozzászólás) · 2017. január 13. 18:25
Ma elmentem a párban hírdető lányokhoz Hannah (23) és Zafira (23)-hoz, Zafirát hívtam telefonban kedves, részletesen elmondott mindent, majd egyeztetés után egy óra múlva mentem is hozzájuk.
Végig kezdeményezőek, pénzt előre kérik (ami annyira nem is vészes ár) de nem bántam meg hogy elmentem hozzájuk. Egy átlagos kinézetű szolgáltatóhoz képest keveselném a nyújtott teljesítményt az árhoz viszonyítva és eléggé letudós" szaga volt az egésznek de maga a látvány és a páros teljesítmény bőven kompenzálta.
szexi_pasi30 · Újonc (32 hozzászólás) · 2017. január 13. 17:27
Nem csak masszázst vállal! Hosszasan beszélgettem vele anno face-en is!
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2017. január 12. 06:29
Régebben 2 hirsetése is volt. Egyik szexpartner másik massszázs. De szerintem nyuhodtan megkérdezheted.
Törölt felhasználó · 2017. január 09. 23:38
Sziasztok kit kikett tudnátok ajánlani aki jól tud franciázni? Ugy bönyálasan mélytokosan köszönöm elöre is.
armor78 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 09. 10:59
Hát igen a kincset azt meg kell tartani magunknak keressen mindenki magának az esély meg van mindenkinek rá . De egyébként itt kevés a jó szolgáltató aki jó az nem sokáig marad itt megy tovább .
Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2017. január 09. 10:54
Kellemeset Makktársak!
Juditról Újfehértőról hírdet van e valakinek infója
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2017. január 07. 21:54
Most már megfogom gondolni hogy érdemes e írni ,a jó féle szolgáltatóról, mert aztán később lehetetlen megint eljutni hozzá ..
tofifi · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. január 07. 07:51
sziasztok örökösföldi szolgáltatókban tudnátok segiteni előre is köszönöm szép napot nektek
Robilover · Újonc (26 hozzászólás) · 2017. január 06. 15:49
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki járt-e már Pedra (25)-nél? Több is van belőle... ezen az oldalon nagyon divatos név ez, de én konkrétan arra a Pedrára vagyok kíváncsi, akinek 4 db képe van fent, és mindegyik az isteni kis pici marokba mászó popóját mutatja... :D A másik Pedra sem rossz kép alapján, úgyhogy akinek vele van tapasztalata, az is érdekelne... :)
És hogy teljesen kivesézzem a Pedrákat, az apróhirdetésben lévő Pedránál már voltam régebben, és hiába kétes hirdetés, mostmár szerintem tényleg ő van a képen (régebben tutti, hogy más képével volt fent), és akkoriban még volt is lakása, és saját bevallása szerint erdélyi magyar lány... Velem nagyon kedves volt, bár kicsit incselkedő, amolyan huncut fajta... de a dolgát nagyon jól végezte, és tényleg élvezte amit csinál... :) Legutóbb kb 2 hónapja akartam menni hozzá, de kiderült, hogy már nincs lakása, csak kocsiban lehetne megoldani a dolgot, én azt inkább nem vállaltam be. Nem azért, mert finnyás vagyok, hanem azért, mert egy ilyen nőhöz tér kell, hogy kiteljesedhess! :) Na meg "beszöktetett" volna panzióba is ingyen, de azt sem vállaltam be. Még az is lehet, hogy az apróhirdető, és akiről először kérdeztem, ugyanaz, mert a popsija ugyanilyen kis pici, formás volt neki is... :)
Egyébként popsiszerető, de méretkorláttal, de nem próbáltam ki. Maradtam az alap szolgáltatásnál, mert az extrák mindegyike elég borsos volt.
Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. január 05. 19:53
Szindy (19)-ből Szandy (19) lett, csak a kereső kedvéért.
Na meg azért, hogy rutinos makktársak ne lépjenek ugyanabba a sz@rba, mint én.
Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2017. január 05. 19:40
Réka egy masszőz. Annyira nem csinálja rosszul a masszázst, én még voltam nála, amikor nem volt opció a heppiend - csak masszázs. Később részt vettem a 'vidámabb' szolgáltatásban is, hát nem volt nagy élmény. Amúgy tök aranyos csaj, de ha venne néhány leckét az online letölthető, ingyenes lingam masszázs tanfolyamokból, szívesen visszajárnék. Jahh, és vonatkozik kb az összes 'masszőzre'. (tán kivéve Lolát - ő úgy süti el a patront, hogy a szomszédban landol a cucc)
Törölt felhasználó · 2017. január 05. 16:45
Barbyka 25: felejtos,de nagyon-nagyon! Azon kivul, hogy aranyos a termeszete, mas jot nem tudok mondani rola! Autos kaland, rangatos blowjob, hianyosfogsor... Kell ennel tobb?! :O
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2017. január 05. 06:36
Szerintem a Dorina 35 elég jól beszéli a franciát(lehet hogy még élvezi is)és megbizható szolgáltató megfelelő hozzáállással. Mindenképpen megéri rápróbálni, megnézni élőben is.
A Lola 36 -tal is jó élményem van, őt is érdemes meglátogatni, de a 180centi nem csak poénból van az adatlapján.
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2017. január 05. 06:28
Egyszer meglátogattam Réka masszázs 25-t. Többet nem fogom az biztos. Azt mondta maszirozni szeret, a happy finisht meg mi férfiak igényeljük. Ugy verte hogy a telefont berakta a labam közé és azon nézte mennyi az idő. Közbe mondta: még van 5 perced, el fogsz tudni menni. Gyerekek az az unott fej.
Más: van nekünk Nyíregyházán egy Bettink aki nemrég 23 volt, de már 24 és az íróasztalon pózol. Nagyon tutinak néz ki. Valaki próbálta már? Gyanúsan nincs róla infó. Valaki megirhatná hogy mit tapasztalt. Köszönöm előre is.
csacsacsa5 · Újonc (27 hozzászólás) · 2017. január 02. 14:49
B.U.É.K mindenkinek!
Köszi az infót, mindenki nevében! Ha sorrendet kellene felállítanod az mi lenne?
Gabo30 · Kvázi-tag (255 hozzászólás) · 2016. december 31. 16:06
Boldog és fehérjében gazdag ujévet, az itt hirdető hölgyeknek! :)